gtk+2.0 - en to eo translation catalogue (745 entries)

en: "%s" could not be converted to a value of type "%s" for attribute "%s"
eo: "%s" ne povas esti konvertita al valuo de tipo "%s" por atributo "%s"

en: "%s" is not a valid attribute name
eo: "%s" ne estas valida nomo de atributo

en: "%s" is not a valid attribute type
eo: "%s" ne estas valida tipo de atributo

en: "%s" is not a valid value for attribute "%s"
eo: "%s" ne estas valida valuo por atributo "%s"

en: "Deepness" of the color.
eo: "Profundeco" de la koloro.

en: %1$s on %2$s
eo: %1$s ĉe %2$s

en: %d byte | %d bytes
eo[0]: %d bajto
eo[1]: %d bajtoj

en: '%s' already exists in the bookmarks list
eo: "%s" jam ekzistas en legosigna listo

en: '%s' does not exist in the bookmarks list
eo: "%s" ne ekzistas en legosigna listo

en: (Empty)
eo: (Malplena)

en: (None)
eo: (Neniu)

en: (disabled)
eo: (malŝaltita)

en: (unknown)
eo: (nekonata)

en: --- No Tip ---
eo: --- Neniu Konsileto ---

en: <%s> element has invalid id "%s"
eo: <%s> elemento havas ne validan id "%s"

en: <%s> element has neither a "name" nor an "id" attribute
eo: <%s> elemento havas nek "name" nek "id" atributo

en: <b>Any Printer</b>
    For portable documents
eo: <b>Ajna printilo</b>
    por porteblaj dokumentoj

en: A file named "%s" already exists.  Do you want to replace it?
eo: Dosiero nomita "%s" jam ekzistas. Ĉu vi volas anstataŭigi ĝin?

en: A_t:
eo: Ĉe:

en: About %s
eo: Pri %s

en: Accelerator|Disabled
eo: Malŝaltita

en: Add Cover Page
eo: Aldonu kovrilan paĝon

en: Add the current folder to the bookmarks
eo: Aldoni la aktualan dosierujon al legosignoj

en: Add the folder '%s' to the bookmarks
eo: Aldoni la dosierujon "%s" al legosignoj

en: Add the selected folder to the Bookmarks
eo: Aldoni la elektitan dosierujon al Legosignoj

en: Add the selected folders to the bookmarks
eo: Aldoni la elektitan dosierujon al legosignoj

en: All sheets
eo: Ĉiuj folioj

en: Amharic (EZ+)
eo: Amhara (EZ+)

en: Amount of blue light in the color.
eo: Kvanto de blua lumo en la koloro.

en: Amount of green light in the color.
eo: Kvanto de verda lumo en la koloro.

en: Amount of red light in the color.
eo: Kvanto de ruĝa lumo en la koloro.

en: Anonymous tag found and tags can not be created.
eo: Anonima etikedo trovita kaj etikedoj ne povas esti kreitaj.

en: Application
eo: Aplikaĵo

en: Arrow spacing
eo: Spaco inter sagetoj

en: Artwork by
eo: Artaĵoj de

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
eo: Atributo "%s" ne estas valida en elemento <%s> en tiu ĉi kunteksto

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
eo: Atributo "%s" ripetas duoble en la sama <%s> elemento

en: Auto Select
eo: Elektu aŭtomate

en: Axes
eo: Aksoj

en: BMP image has bogus header data
eo: BMP-bildo havas falsajn kapdatumojn

en: BMP image has unsupported header size
eo: BMP-bildo havas nesubtenatan kapgrandon

en: Bad code encountered
eo: Renkontis malbonan kodon

en: Be_fore:
eo: Antaŭ:

en: Best _Fit
eo: Optimuma Adapto

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
eo: Bitoj per kanalo de PNG-bildo estas nevalidaj.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
eo: Bitoj por kanalo de transformita PNG ne estas 8.

en: Bookmark saving failed: %s
eo: Malsukcesa konservado de Legosigno: %s

en: Brightness of the color.
eo: Brileco de la koloro.

en: CLASS
eo: KLASO

en: COLORS
eo: KOLOROJ

en: C_ollate
eo: Kunigu

en: C_onnect
eo: Konektu

en: C_reate
eo: Krei

en: C_redits
eo: D_ankoj

en: C_urrent
eo: Kuranta

en: Cannot allocate TGA header memory
eo: Ne povas krei TGA-kapan memoron

en: Cannot allocate colormap entries
eo: Ne povas krei kolormapajn elementojn

en: Cannot allocate colormap structure
eo: Ne povas krei kolormapan strukturon

en: Cannot allocate memory for IOBuffer data
eo: Ne povas krei memoron pro IOBuffer-datumojn

en: Cannot allocate memory for IOBuffer struct
eo: Ne povas krei memoron por IOBuffer-strukturo

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
eo: Ne povas krei memoron por TGA-kunteksta strukturo

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
eo: Ne povas krei memoron por ŝargi PNM-bildon

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
eo: Ne povas krei memoron por ŝargi XPM-bildon

en: Cannot allocate new pixbuf
eo: Ne povas krei novan bilderbufron

en: Cannot allocate temporary IOBuffer data
eo: Ne povas krei dumtempajn IOBuffer-datumojn

en: Cannot change to folder because it is not local
eo: Ne eblis ŝanĝi al dosiero ĉar ĝi ne estas loka

en: Cannot read XPM colormap
eo: Ne povas legi XPM-kolormapon

en: Cannot realloc IOBuffer data
eo: No povas rekrei IOBuffer-datumojn

en: Cedilla
eo: Cedilo

en: Circular table entry in GIF file
eo: Cikla tabelelemento en GIF-dosiero

en: Cl_ear
eo: Vakigi

en: Classified
eo: Klasifikita

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color.
eo: Alklaku la gutigilon, poste alklaku koloron ie ajn en la ekrano por elekti tiun koloron.

en: Click this palette entry to make it the current color. To change this entry, drag a color swatch here or right-click it and select "Save color here."
eo: Alklaku ĉi tiun paletran elementon por fari ĝin la aktuala koloro. Por ŝanĝi ĉi tiun elementon, ŝovu koloran ekzemplon ĉi tien aŭ dekstre-klaku ĝin kaj elektu "Konservu koloron ĉi tie".

en: Color
eo: _Koloro

en: Color Selection
eo: Elekto de koloro

en: Color Wheel
eo: Kolora Rado

en: Color _name:
eo: _Nomo de la koloro:

en: Command Line
eo: Komandlinio

en: Compressed icons are not supported
eo: Densigitaj ikonoj ne estas subtenataj

en: Confidential
eo: Konfidenca

en: Copie_s:
eo: Popioj:

en: Copies
eo: Kopioj

en: Copy URL
eo: Kopiu URL-on

en: Copy _Location
eo: Kopiu lokon

en: Could not add a bookmark
eo: Ne eblis aldoni legosignon

en: Could not add a bookmark for '%s' because it is an invalid path name.
eo: Ne povis aldoni legosignon por "%s" ĉar ĝi estas nevalida vojindika nomo.

en: Could not clear list
eo: Ne povis vakigi liston

en: Could not find the icon '%s'. The '%s' theme
    was not found either, perhaps you need to install it.
    You can get a copy from:
    	%s
eo: Ne povis trovi la piktogramon "%s". Nek la etoso "%s"
    estis trovita, eble vi bezonas instali ĝin.
    Vi povas ricevi kopion de:
    	%s

en: Could not get a stock icon for %s
eo: Ne povis ricevi akcian piktogramon por %s

en: Could not get image height (bad TIFF file)
eo: Ne povis akiri bildalton (malbona TIFF-dosiero)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
eo: Ne povis akiri bildlarĝo (malbona TIFF-dosiero)

en: Could not get information for file '%s': %s
eo: Ne povis ricevi informojn pri dosiero "%s": %s

en: Could not mount %s
eo: Ne povis surmeti de %s

en: Could not obtain root folder
eo: Ne povis ricevi la radikan dosierujon

en: Could not remove bookmark
eo: Ne eblis forigi legosignon

en: Could not remove item
eo: Ne povis forviŝi elementon

en: Could not rename %s back to %s: %s.
eo: Ne povis renomi %s retroe al %s: %s.

en: Could not rename %s to %s: %s
eo: Eraro dum renomado de "%s" al "%s": %s

en: Could not retrieve information about the file
eo: Ne povis akiri informojn pri la dosiero

en: Could not select file
eo: Ne eblis elekti dosieron

en: Could not select file '%s' because it is an invalid path name.
eo: Ne eblis elekti dosieron "%s" ĉar ĝi estas nevalida vojprefiksa nomo.

en: Couldn't allocate memory for context buffer
eo: Ne povis krei memoron por kunteksta bufro

en: Couldn't allocate memory for header
eo: Ne povis krei memoron por kapo

en: Couldn't allocate memory for line data
eo: Ne povis krei memoron por liniaj datumoj

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
eo: Ne povis krei memoron por ŝargi JPEG-dosieron

en: Couldn't allocate memory for paletted data
eo: Ne povis krei memoron por paletrajn datumojn

en: Couldn't allocate memory for saving BMP file
eo: Ne povis krei memoron por konservi BMP-dosieron

en: Couldn't convert filename
eo: Ne eblis konverti dosiernomon

en: Couldn't create new pixbuf
eo: Ne kreeblis nova bilderbufro

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
eo: Ne povis rekoni la bildan dosierformaton por dosiero "%s"

en: Couldn't save the rest
eo: Ne povis esti konservita la ceteron

en: Couldn't write to BMP file
eo: Ne eblis skribi en BMP-dosiero

en: Couldn't write to TIFF file
eo: Ne eblis skribi en TIFF-dosiero

en: Create Fo_lder
eo: Krei Dosierujon

en: Create in _folder:
eo: Krei en dosierujo:

en: Credits
eo: Dankoj

en: Cu_t
eo: Eltondu

en: Cursor hotspot outside image
eo: Kursora aktivpunkto ekster bildo

en: Custom Size %d
eo: Kutima amplekso %d

en: Custom size
eo: Difinita grando

en: Cyrillic (Transliterated)
eo: Cirila (transliterita)

en: DISPLAY
eo: VIDIGILO

en: De_lete File
eo: Forigi Dosieron

en: Decrease Indent
eo: Malpligrandigi Krommarĝenon

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Delete File
eo: Forigi Dosieron

en: Desktop
eo: Labortablo

en: Didn't get all lines of PCX image
eo: Ne ricevis ĉiujn liniojn de PCX-bildo

en: Dimensions of TIFF image too large
eo: Dimensioj de bildo TIFF tro grandaj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Do use the Wintab API [default]
eo: Uzu la Fenestrotaban API-on [implicite]

en: Documented by
eo: Dokumentita de

en: Don't batch GDI requests
eo: Ne kolektrulu GDI-petoj

en: Don't use the Wintab API for tablet support
eo: Ne uzu la Fenestrotaban API-on por tableta subteno

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
eo: Elemento <%s> ne estas permesita sub <%s>

en: Empty
eo: Malplena

en: Error
eo: Eraro

en: Error creating folder '%s': %s
eo: Eraro dum kreado de dosierujo "%s": %s

en: Error deleting file '%s': %s
eo: Eraro dum forigo de dosiero "%s": %s

en: Error from StartDoc
eo: Eraro el StartDoc

en: Error getting information for '%s': %s
eo: Eraro dum akiro de informoj pri "%s": %s

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
eo: Eraro interpretante JPEG-bilddosieron (%s)

en: Error launching preview
eo: Eraro dum lanĉo de antaŭvidilo

en: Error loading icon: %s
eo: Eraro dum ŝargado de piktogramo: %s

en: Error printing
eo: Eraro dum printado

en: Error renaming file "%s" to "%s": %s
eo: Eraro dum renomado de "%s" kiel "%s": %s

en: Error renaming file "%s": %s
eo: Eraro dum renomado de dosiero "%s": %s

en: Error renaming file to "%s": %s
eo: Eraro dum renomado de dosiero al "%s": %s

en: Error writing to image file: %s
eo: Eraro dum skribado de la bilda dosiero: %s

en: Even sheets
eo: Paraj folioj

en: Excess data in file
eo: Troaj datumoj en dosiero

en: FLAGS
eo: FLAGOJ

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
eo: Malsukcesis fermi "%s" dum skribado de bildo, eble ne ĉiuj datumoj estis konservitaj: %s

en: Failed to load RGB data from TIFF file
eo: Malsukcesis ŝargi RVB-datumojn el TIFF-dosiero

en: Failed to load TIFF image
eo: Malsukcesis ŝargi TIFF-bildon

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
eo: Malsukcesis ŝargi animacion "%s": kialo nekonata, eble korupta animacia dosiero

en: Failed to load image '%s': %s
eo: Malsukcesis ŝargi la bildon "%s": %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
eo: Malsukcesis ŝargi bildon "%s": kialo nekonata, eble korupta bilda dosiero

en: Failed to open '%s' for writing: %s
eo: Malsukcesis malfermi "%s" por skribado: %s

en: Failed to open TIFF image
eo: Malsukcesis malfermi de TIFF-bildon

en: Failed to open file '%s': %s
eo: Malsukcesis malfermi la dosieron "%s": %s

en: Failed to open temporary file
eo: Malsukcesis malfermi dumtempan dosieron

en: Failed to read from temporary file
eo: Malsukcesis legi dumtempan dosieron

en: Failed to save TIFF image
eo: Malsukcesis registri TIFF-bildon

en: Failed to write TIFF data
eo: Malsukcesis skribi TIFF-datumojn

en: Failed to write cache file: %s
eo: Malsukcesis skribi la kaŝdosieron: %s

en: Failed to write folder index
eo: Malsukcesis skribi la indekson de dosierujoj

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
eo: Malsukcesa skribo en dumtempa dosiero dun ŝargado de XBM-a bildo

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
eo: Malsukcesis skribi al dumtempa dosiero dum ŝargado de XPM-bildo

en: Failure reading GIF: %s
eo: Malsukceso dum legado de GIF: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
eo: Fatala eraro en PNG-bilddosiero: %s

en: Fatal error reading PNG image file
eo: Fatala eraro dum legado de PNG-bilddosiero

en: Fatal error reading PNG image file: %s
eo: Fatala eraro dum legado de PNG-bilddosiero: %s

en: File
eo: Dosiero

en: File System
eo: Dosiersistemo

en: File does not appear to be a GIF file
eo: Dosiero ŝajnas ne estis GIF-dosiero

en: Files
eo: Dosieroj

en: Find and _Replace
eo: T_rovu kaj anstataŭigu

en: Finishing
eo: Finiĝas

en: Fol_ders
eo: Dosierujoj

en: Folder unreadable: %s
eo: Dosierujo nelegebla: %s

en: Folders
eo: Dosierujoj

en: Font
eo: Tiparo

en: Font Selection
eo: Tipara elekto

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
eo: Al GIF-dosiero kelkaj datumoj mankis (ĉu ĝi eble estis iel hakita?)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
eo: GIF-bildo ne havas ĝeneralan kolormapon, kaj kadro en ĝi ne havas lokan kolormapon.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
eo: GIF-bildo estas difektita (nekorekta LZW-kunpremo)

en: GIF image loader cannot understand this image.
eo: GIF-bilda ŝargilo ne povas kompreni ĉi tiun bildon.

en: GIF image was truncated or incomplete.
eo: GIF-bildo estis hakita aŭ nekompleta

en: GTK+ Options
eo: Agordoj de GTK+

en: GTK+ debugging flags to set
eo: GTK+ cimo-flagoj por marki

en: GTK+ debugging flags to unset
eo: GTK+ cimo-flagoj por malmarki

en: Gamma
eo: Gama

en: Gdk debugging flags to set
eo: Gdk malcimaj flagoj por marki

en: Gdk debugging flags to unset
eo: Gdk malcimaj flagoj por malmarki

en: General
eo: Ĝenerala

en: Group
eo: Grupo

en: High
eo: Alta

en: IPA
eo: IPA (internacia foneta alf.)

en: Icon '%s' not present in theme
eo: Piktogramo "%s" ne ĉeestas en etoso

en: Icon has zero height
eo: Ikono havas nulan alton

en: Icon has zero width
eo: Ikono havas nulan larĝon

en: Image Quality
eo: Kvalito de bildo

en: Image file '%s' contains no data
eo: Bilda dosiero "%s" enhavas neniun datumon

en: Image format unknown
eo: Bilda formato nekonata

en: Image has invalid width and/or height
eo: Bildo havas nevalidan larĝon kaj/aǔ alton

en: Image has unsupported bpp
eo: Bildo havas nesubtentajn bilderbitojn

en: Image has unsupported number of %d-bit planes
eo: Bildo havas nesubtenatan nombron de %d-bitaj planoj

en: Image has zero height
eo: Bildo havas alto nul

en: Image has zero width
eo: Bildo havas larĝo nul

en: Image header corrupt
eo: Bildkapo difektita

en: Image pixel data corrupt
eo: Bilderaj datumoj de bildo difektitaj

en: Image too large to be saved as ICO
eo: Bildo tro granda por esti konservata kiel ICO

en: Image type '%s' is not supported
eo: Bildotipo "%s" ne estas subtenata

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different GTK version?
eo: Bildoŝarga modulo %s ne eksportas la taŭgan interfacon; eble ĝi apartenas al alia versio de GTK?

en: Increase Indent
eo: Pligrandigi Krommarĝenon

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
eo: Alkrementa ŝargado de bildtipo "%s" ne estas subtenata

en: Information
eo: Informoj

en: Input
eo: Enigo

en: Input _Methods
eo: Enigaj Metodoj

en: Insufficient memory to load PNG file
eo: Nesufiĉa memoro por ŝargi PNG-dosieron

en: Insufficient memory to load PNM context struct
eo: Nesufiĉa memoro por ŝargi PNM-kuntekstan strukturon

en: Insufficient memory to load PNM file
eo: Nesufiĉa memoro por ŝargi PNM-dosiero

en: Insufficient memory to load XBM image file
eo: Sen sufiĉa memoro por ŝargi XBM-an bildan dosieron

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
eo: Nesufiĉa memoro por ŝargi bildon, klopodu eliri el kelkaj aplikaĵoj por liberigi memoron

en: Insufficient memory to open TIFF file
eo: Sen sufiĉa memoro por malfermi dosieron TIFF

en: Insufficient memory to save image into a buffer
eo: Nesufiĉa memoro por konservi bildon en bufron

en: Insufficient memory to save image to callback
eo: Nesufiĉa memoro por konservi bildon al revokato

en: Insufficient memory to store a %ld by %ld image; try exiting some applications to reduce memory usage
eo: Nesufiĉa memoro por konservi %ld foje %ld bildon; klopodu eliri kelkajn aplikaĵojn por redukti memoruzon

en: Internal error in the GIF loader (%s)
eo: Interna eraro en la GIF-ŝargilo (%s)

en: Internal error: Image loader module '%s' failed to complete an operation, but didn't give a reason for the failure
eo: Interna eraro: bildŝarga modulo "%s" malsukcesis plenumi operacion, sed ne donis kialon pri la malsukceso

en: Inuktitut (Transliterated)
eo: Inuita (transliterita)

en: Invalid URI
eo: Nevalida URI

en: Invalid UTF-8
eo: Nevalida UTF-8

en: Invalid XBM file
eo: Nevalida XBM-a dosiero

en: Invalid XPM header
eo: Nevalida XPM-kapo

en: Invalid argument to PrintDlgEx
eo: Ne valida argumento por PrintDlgEx

en: Invalid file name
eo: Nevalida dosiernomo

en: Invalid filename: %s
eo: Nevalida Dosiernomo: %s

en: Invalid handle to PrintDlgEx
eo: Malvalida traktilo por PrintDlgEx

en: Invalid header in animation
eo: Nevalida kapo en animacio

en: Invalid header in icon
eo: Nevalida kapo en ikono

en: Invalid pointer to PrintDlgEx
eo: Ne valida montrilo al PrinDlgEx

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
eo: JPEG-kvalito devas esti valoro inter 0 kaj 100; valoro '%d' ne estas permesata.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
eo: JPEG-kvalito devas esti valoro inter 0 kaj 100; valoro "%s" ne estis analizebla.

en: Job
eo: Laboro

en: Job Details
eo: Detaloj de ago

en: Justify|_Center
eo: _Centru

en: Justify|_Fill
eo: _Plenigu

en: Justify|_Left
eo: _Maldekstren

en: Justify|_Right
eo: _Dekstren

en: Keys
eo: Klavoj

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
eo: Ŝlosiloj por PNG-tekstblokoj estu Askiaj signoj.

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
eo: Ŝlosiloj por PNG-tekstblokoj havu minimume 1 kaj maksimume 79 signojn.

en: LRE Left-to-right _embedding
eo: LRE Maldekstre-dekstrena _enprofundigo

en: LRM _Left-to-right mark
eo: MDM _Maldekste-dekstrena marko

en: LRO Left-to-right _override
eo: LRO Maldekstre-dekstrena

en: Landscape
eo: Horizonta

en: Layout
eo: Aranĝo

en: License
eo: Licenco

en: Load additional GTK+ modules
eo: Ŝargu aldonaj GTK+ modjulojn

en: Location
eo: Loko

en: Low
eo: Malalta

en: MODULES
eo: MODJULOJ

en: Make X calls synchronous
eo: Faru X-vokojn sinkrone

en: Make all warnings fatal
eo: Faru ĉiujn avertojn fatalaj

en: Malformed chunk in animation
eo: Misformita bloko en animacio

en: Manage Custom Sizes
eo: Agordu kutimajn ampleksojn

en: Manage Custom Sizes...
eo: Agordu kutimajn dimensiojn...

en: Margins from Printer...
eo: Marĝenoj de printilo...

en: Margins:
     Left: %s %s
     Right: %s %s
     Top: %s %s
     Bottom: %s %s
eo: Marĝenoj:
     Maldekstra: %s %s
     Dekstra: %s %s
     Suprera: %s %s
     Suba: %s %s

en: Maximum color value in PNM file is 0
eo: Maksimuma kolora valoro en PNM-dosiero estas 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
eo: Maksimuma kolora valoro en PNM-dosiero estas tro granda

en: Media|P_ause
eo: _Paŭzu

en: Media|Pre_vious
eo: _Antaŭa

en: Media|R_ewind
eo: Rekomencu

en: Media|_Forward
eo: _Antaŭen

en: Media|_Next
eo: _Sekva

en: Media|_Play
eo: _Ludu

en: Media|_Record
eo: _Registru

en: Media|_Stop
eo: _Stop

en: Medium
eo: Meza

en: Modified
eo: Modifita

en: NAME
eo: NOMO

en: Name
eo: Nomo

en: Name too long
eo: Nomo tro longa

en: Navigation|_Back
eo: _Retro

en: Navigation|_Bottom
eo: _Malsupre

en: Navigation|_Down
eo: _Malsupren

en: Navigation|_First
eo: _Unua

en: Navigation|_Forward
eo: _Antaŭen

en: Navigation|_Last
eo: _Lasta

en: Navigation|_Top
eo: _Supre

en: Navigation|_Up
eo: _Supren

en: Need user intervention
eo: Bezonas agojn de uzanto

en: Network Drive (%s)
eo: Reta diskingo (%s)

en: New Folder
eo: Nova Dosierujo

en: New accelerator...
eo: Nova rapidigilo...

en: No XPM header found
eo: Neniu XPM-kapo trovita

en: No extended input devices
eo: Neniuj etenditaj enigaj disponaĵoj

en: No item for URI '%s' found
eo: Ne trovita elemento por URI "%s"

en: No items found
eo: Neniu elemento estas trovita

en: No palette found at end of PCX data
eo: Neniu paletro trovita je fino de PCX-datumoj

en: No recently used resource found with URI `%s'
eo: Ne troviĝis antaŭ uzita risurco por URI "%s"

en: None
eo: Neniu

en: Not available
eo: Ne atingebla

en: Not enough free memory
eo: Ne sufiĉas da libera memoro

en: Not enough memory to composite a frame in GIF file
eo: Ne sufiĉa memoro por sintezi kadron en GIF-dosiero

en: Not enough memory to load GIF file
eo: Ne sufiĉa memoro por ŝargi GIF-dosieron

en: Not enough memory to load ICO file
eo: Sen sufiĉa memoro por ŝargi ICO-dosieron

en: Not enough memory to load RAS image
eo: Nesufiĉa memoro por ŝargi RAS-bildon

en: Not enough memory to load animation
eo: Ne sufiĉa memoro por ŝargi animacion

en: Not enough memory to load bitmap image
eo: Ne sufiĉa memoro por ŝargi rastruman bildon

en: Not enough memory to load icon
eo: Sen sufiĉa memoro por ŝargi ikonon

en: Not enough memory to load image
eo: Sen sufiĉa memoro por ŝargi bildon

en: Odd sheets
eo: Neparaj folioj

en: One Sided
eo: Unu flanko

en: Op_acity:
eo: Netravidebleco:

en: Open '%s'
eo: Melfermu "%s"

en: Other...
eo: Alia...

en: Out of paper
eo: Papero finiĝis

en: Output a C header file
eo: Eligu C kapdoseiron

en: PDF _Pop directional formatting
eo: PDF _Puldirekta formatado

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%d' is not allowed.
eo: PNG-kunprema nivelo estu valoro inter 0 kaj 9; valoro '%d' ne estas permesata.

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%s' could not be parsed.
eo: PNG-kunprema nivelo estu valoro inter 0 kaj 9; valoro "%s" ne estis analizebla.

en: PNM file has an image height of 0
eo: PNM-dosiero havas bildalton de 0

en: PNM file has an image width of 0
eo: PNM-dosiero havas bildlarĝon de 0

en: PNM file has an incorrect initial byte
eo: PNM-dosiero havas nekorektan komencan bajton

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
eo: PNM-dosiero ne estas en rekonata PNM-subformato

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
eo: PNM-bildŝargilo ne subtenas ĉi tiun PNM-subformaton

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
eo: PNM-ŝargilo supozis trovi entjeron, tamen ne trovis

en: Page %u
eo: Paĝo %u

en: Page Setup
eo: Agordoj de paĝo

en: Pages Per Sheet
eo: Paĝoj per folio

en: Pages per _sheet:
eo: Paĝoj per folio:

en: Pages per _side:
eo: Paĝoj per flanko:

en: Paper
eo: Papero

en: Paper Margins
eo: Marĝenoj de papero

en: Paper Size
eo: Amplekso de papero

en: Paper Source
eo: Fonto de papero

en: Paper Type
eo: Tipo de papero

en: Paper _source:
eo: Fonto de papero:

en: Paper _type:
eo: Tipo de papero:

en: Path is not a folder: '%s'
eo: Vojo ne estas dosierujo: "%s"

en: Paused
eo: Paŭzita

en: Pick a Color
eo: Elektu koloron

en: Pick a Font
eo: Elektu tiparon

en: Places
eo: Lokoj

en: Portrait
eo: Vertikala

en: Position on the color wheel.
eo: Pozicio en la kolora rado.

en: Postscript
eo: Poskripto

en: Premature end-of-file encountered
eo: Renkontis tro fruan dosierfinon

en: Preparing
eo: Preparadas

en: Preparing %d
eo: Preparas %d

en: Pri_ority:
eo: Pri_oritato:

en: Print
eo: Printi

en: Print Document
eo: Printu dokumenton

en: Print Pages
eo: Printu paĝojn

en: Print Pre_view
eo: Aspekto de la presotaĵo

en: Print to File
eo: Printu en dosieron

en: Printer
eo: Printilo

en: Printer Default
eo: Defaŭlto

en: Printer offline
eo: Printilo estas senkonekta

en: Printing %d
eo: Printas %d

en: Program class as used by the window manager
eo: Programa klaso kiel uzata de la fenestra administrilo

en: Program name as used by the window manager
eo: Programnomo kiel uzata dela fenestra administrilo

en: Question
eo: Demando

en: RAS image has bogus header data
eo: RAS-bildo havas falsajn kapdatumojn

en: RAS image has unknown type
eo: RAS-bildo havas nekonatan tipon

en: RLE Right-to-left e_mbedding
eo: RLE Dekstre-maldekstrena en_profundigo

en: RLM _Right-to-left mark
eo: DMM _Dekstre-maldekstrena marko

en: RLO Right-to-left o_verride
eo: RLO Dekstre-maldekstrena _superrego

en: Ra_nge
eo: I_ntervalo

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
eo: Krudaj PNM-formatoj bezonas ekzakte unu spaceto antaŭ ekzemplaj datumoj

en: Raw PNM image type is invalid
eo: Kruda PNM-bildtipo estas nevalida

en: Really delete file "%s"?
eo: Ĉu vere forigi dosieron "%s"?

en: Received invalid color data
eo: Ricevis nevalidajn kolordatumojn

en: Remove
eo: Forigi

en: Remove the bookmark '%s'
eo: Forigi la legosignon "%s"

en: Remove the selected bookmark
eo: Forigi la elektitan legosignon

en: Rename File
eo: Renomi Dosieron

en: Rename file "%s" to:
eo: Renomi dosieron "%s" kiel:

en: Rename...
eo: Renomi...

en: SCREEN
eo: EKRANO

en: Same as --no-wintab
eo: Same kiel --no-wintab

en: Save _As
eo: Konservu _Kiel

en: Save in _folder:
eo: Konservi en dosierujo:

en: Sc_ale:
eo: Sk_alo:

en: Screen
eo: Ekrano

en: Scroll arrow spacing
eo: Spaco inter rulsagetoj

en: Secret
eo: Sekreto

en: Select A File
eo: Elektu Dosieron

en: Select _All
eo: Elekti Ĉion

en: Select the color you want from the outer ring. Select the darkness or lightness of that color using the inner triangle.
eo: Elektu la koloron kiun vi volas el la ekstera ringo. Elektu la malhelecon aŭ helecon de tiu koloro uzante la internan triangulon.

en: Select which type of documents are shown
eo: Elektu kiajn dosier-tipojn estos montrataj

en: Select which types of files are shown
eo: Elekti kiajn dosierajn tipojn estos montrataj

en: Shortcut %s already exists
eo: Fulmoklavo %s jam ekzistas

en: Shortcut %s does not exist
eo: Fulmoklavo %s ne ekzistas

en: Show GTK+ Options
eo: Montru agordojn de GTK+

en: Show _Hidden Files
eo: Montri Kaŝitajn Dosierojn

en: Show _Private Resources
eo: Montru _privatajn risurcojn

en: Si_ze:
eo: Grando:

en: Size
eo: Grando

en: Size of the palette in 8 bit mode
eo: Grando de la paletro en 8-bita reĝimo

en: Some of the settings in the dialog conflict
eo: Kelkaj agordoj en dialogo konfliktas

en: Stack overflow
eo: Staktroo

en: Status
eo: Stato

en: TGA image has invalid dimensions
eo: TGA-bildo havas nevalidajn dimensiojn

en: TGA image type not supported
eo: TGA-bildtipo ne subtenata

en: TIFFClose operation failed
eo: TFFClose operacio malsukcesis

en: T_wo-sided:
eo: Ambaŭ-flanke:

en: Tag "%s" already defined
eo: Etikedo "%s" estas jam difinita

en: Tag "%s" has not been defined.
eo: Etikedo "%s" ne estas difinita

en: The ANI image format
eo: La ANI-bildformato

en: The BMP image format
eo: La bilda formato BMP

en: The GIF image format
eo: La GIF-bildformato

en: The ICO image format
eo: La ICO-bildformato

en: The JPEG image format
eo: La JPEG-bildformato

en: The PCX image format
eo: La bilda formato PCX

en: The PNG image format
eo: La bilda formato PNG

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
eo: La PNM/PBM/PGM/PPM-bildformata familio

en: The Sun raster image format
eo: La Suna rastruma bildformato

en: The TIFF image format
eo: La bilda formato TIFF

en: The Targa image format
eo: La Targa-bildformato

en: The WBMP image format
eo: La bilda formato WBMP

en: The XBM image format
eo: La bilda formato XBM

en: The XPM image format
eo: La XPM-bildformato

en: The attribute "%s" was found twice on the <%s> element
eo: La atributo "%s" estas trovita dufoje en la <%s> elemento

en: The color you've chosen. You can drag this color to a palette entry to save it for use in the future.
eo: La koloro kiun vi elektis. Vi povas ŝovi ĉi tiun koloron al paletra elemento por konservi ĝin por estonta uzo.

en: The file "%s" resides on another machine (called %s) and may not be available to this program.
    Are you sure that you want to select it?
eo: La dosiero "%s" situas sur alia maŝino (nomata %s) kaj eble ne estas havebla al ĉi tiu programo.
    Ĉu vi certas ke vi volas elekti ĝin?

en: The file already exists in "%s".  Replacing it will overwrite its contents.
eo: La dosiero jam ekzistas en "%s". Anstataŭigi ĝin ŝanĝos ĝian enhavon.

en: The filename "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
eo: La dosiernomo "%s" enhavas simbolojn nepermesatajn en dosiernomoj

en: The filename "%s" couldn't be converted to UTF-8. (try setting the environment variable G_FILENAME_ENCODING): %s
eo: La dosiernomo "%s" ne estis konvertebla al UTF-8. (klopodu agordi la media variablo G_FILE_NAME_ENCODING): %s

en: The folder contents could not be displayed
eo: La enhavo de la dosierujo ne povis esti vidigita

en: The folder could not be created
eo: La dosierujo ne povis esti kreita

en: The folder could not be created, as a file with the same name already exists.  Try using a different name for the folder, or rename the file first.
eo: La dosierujo ne povis estis kreita, ĉar dosiero kun sama nomo jam ekzistas. Provu uzante malsaman nomon por la dosierujo, aŭ renomu antaŭe la dosieron.

en: The folder name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
eo: La dosieruja nomo "%s" enhavas simbolojn nepermesatajn en dosiernomoj

en: The license of the program
eo: La licenco de la programo

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "%s". Please use a different name.
eo: La nomo "%s" ne estas valida ĉar ĝi kontenas la signon "%s". Bonvolu uzu alian nomon.

en: The previously-selected color, for comparison to the color you're selecting now. You can drag this color to a palette entry, or select this color as current by dragging it to the other color swatch alongside.
eo: La antaŭe elektita koloro, por komparo kun la koloro kiun vi nun elektas. Vi povas ŝovi ĉi tiun koloron al paletra elemento, aŭ elekti ĉi tiun koloron kiel aktualan per ŝovado de ĝi al la alia kolora ekzemplo apudflanke.

en: The radio tool button whose group this button belongs to.
eo: La ila radiobutono al kies grupo ĉi tiu butono apertenas.

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
eo: Ĉi tiu konstruo de gdk-pixbuf ne subtenas konservadon de la bildformato: %s

en: This file system does not support mounting
eo: Ĉi tiu dosiersistemo ne subtenas surmetadon

en: This function is not implemented for widgets of class '%s'
eo: Tiu funkcio ne ekzistas por fenestraĵo de klaso "%s"

en: Tigrigna-Eritrean (EZ+)
eo: Tigraja-Eritrea (EZ+)

en: Tigrigna-Ethiopian (EZ+)
eo: Tigraja-Etiopa (EZ+)

en: Top Secret
eo: Alta sekreto

en: Topdown BMP images cannot be compressed
eo: Supremalsuprenaj BMP-bildoj ne kunpremeblas

en: Transformed JPEG has zero width or height.
eo: Transformita JPEG havas nulan larĝon aŭ alton.

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
eo: Transformita PNG havas nesubtenatan nombron de kanaloj, devas esti 3 aŭ 4.

en: Transformed PNG has zero width or height.
eo: Transformita PNG havas nulan larĝon aŭ alton.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
eo: Transformita PNG ne RVB aŭ RVBA.

en: Translated by
eo: Tradukita de

en: Transparency of the color.
eo: Travidebleco de la koloro.

en: Turn off verbose output
eo: Malŝaltu detalan eligon

en: Two Sided
eo: Du flankoj

en: Type a file name
eo: Tajpu dosiernomon

en: Type name of new folder
eo: Entajpu nomon de nova dosierujo

en: Unable to find an item with URI '%s'
eo: Ne eblas trovi elementon kun URI "%s"

en: Unable to find include file: "%s"
eo: Neeblas trovi inkludan dosieron: "%s"

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
eo: Ne eblas ŝargi la modulon por bildoŝargo: %s: %s

en: Unable to locate image file in pixmap_path: "%s"
eo: Ne eblas trovi bilddosieron en bildermapa vojindiko: "%s"

en: Unable to locate theme engine in module_path: "%s",
eo: Neeblas trovi etosan maŝinon en module_path: "%s",

en: Unclassified
eo: Neklasifikita

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
eo: Neatendita bitprofundo por kolormapaj elementoj

en: Unexpected character data on line %d char %d
eo: Neatenditaj signaj datumoj sur linio %d signo %d

en: Unexpected end of PNM image data
eo: Neatendita fino de PNM-bilddatumoj

en: Unexpected icon chunk in animation
eo: Neatendita piktograma bloko en animacio

en: Unexpected start tag '%s' on line %d char %d
eo: Neatendita komenca marko "%s" sur linio %d signo %d

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Unknown attribute '%s' on line %d char %d
eo: Nekonata atributo "%s" sur linio %d signo %d

en: Unknown item
eo: Nekonata elemento

en: Unrecognized image file format
eo: Nerekonata bilda dosierformato

en: Unspecified error
eo: Nekonata eraro

en: Unsupported JPEG color space (%s)
eo: Nesubtenata JPEG kolorspaco (%s)

en: Unsupported animation type
eo: Nesubtenata animacia tipo

en: Unsupported depth for ICO file: %d
eo: Nesubtenata profundo por ICO-dosiero: %d

en: Unsupported icon type
eo: Nesubtenata ikona tipo

en: Urgent
eo: Urĝa

en: Value for PNG text chunk %s cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
eo: Valoro por PNG-tekstbloko %s ne estas konvertebla al kodigo ISO-8859-1.

en: Version %s of the GIF file format is not supported
eo: Versio %s de la GIF-dosierformato ne estas subtenata

en: Vietnamese (VIQR)
eo: Vjetnama (VIQR)

en: Warning
eo: Averto

en: Width or height of TIFF image is zero
eo: Larĝo aŭ alto de bildo TIFF estas nul

en: Window
eo: Fenestro

en: Written by
eo: Verkita de

en: X Input Method
eo: X Eniga metodo

en: X _tilt:
eo: X-klino:

en: X display to use
eo: X-vidigilo uzota

en: X screen to use
eo: X-ekrano uzota

en: XPM file has image height <= 0
eo: XMP-dosiero havas bildalton <= 0

en: XPM file has image width <= 0
eo: XMP-dosiero havas bildlarĝon <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
eo: XMP-dosiero havas nevalidan nombron de koloroj

en: XPM has invalid number of chars per pixel
eo: XPM havas nevalidan nombron de bajtoj per bildero

en: Y t_ilt:
eo: Y-klino:

en: You can enter an HTML-style hexadecimal color value, or simply a color name such as 'orange' in this entry.
eo: Vi povas entajpi HTML-a deksesuma kolora valoro, aŭ simple kolornomo kiel 'oranĝa'.

en: ZWJ Zero width _joiner
eo: ZWJ Nullarĝa _kunigilo

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
eo: ZWNJ Nullarĝa _nekunigilo

en: ZWS _Zero width space
eo: ZWS _Nullarĝa spaco

en: Zoom _In
eo: Zomi

en: Zoom _Out
eo: Malzomi

en: _About
eo: Pri

en: _Add
eo: _Aldoni

en: _Add to Bookmarks
eo: Aldoni al Legosignoj

en: _After:
eo: Post:

en: _All
eo: Ĉiuj

en: _Apply
eo: Apliku

en: _Ascending
eo: Kreska

en: _Blue:
eo: Blua:

en: _Bold
eo: Grasa

en: _Bottom:
eo: Subo:

en: _Browse for other folders
eo: Foliumi aliajn dosierujojn

en: _CD-Rom
eo: KD-Legilo

en: _Cancel
eo: Rezignu

en: _Clear
eo: Vakigu

en: _Clear List
eo: Vakigu liston

en: _Close
eo: Fermu

en: _Color
eo: _Koloro

en: _Convert
eo: Konvertu

en: _Copy
eo: Kopiu

en: _Delete
eo: Forigu

en: _Descending
eo: Malkreska

en: _Device:
eo: Aparato:

en: _Disconnect
eo: Malkonektu

en: _Edit
eo: Redaktu

en: _Execute
eo: Plenumu

en: _Family:
eo: _Familio:

en: _Files
eo: Dosieroj

en: _Find
eo: Serĉu

en: _Floppy
eo: _Disketo

en: _Folder name:
eo: Dosieruja nomo:

en: _Font
eo: _Tiparo

en: _Format for:
eo: _Aranĝo por:

en: _Fullscreen
eo: _Tutekrane

en: _Gamma value
eo: Gama valoro

en: _Green:
eo: Verda:

en: _Harddisk
eo: Fiksita disko

en: _Height:
eo: _Alteco:

en: _Help
eo: Helpo

en: _Home
eo: Hejmo

en: _Hue:
eo: Nuanco:

en: _Index
eo: Indekso

en: _Information
eo: Informoj

en: _Insert Unicode Control Character
eo: Enmetu un_ikodan stirsignon

en: _Italic
eo: Kursiva

en: _Jump to
eo: Salti al

en: _Leave Fullscreen
eo: _Lasu tutekrane

en: _Left:
eo: Ma_ldekstra:

en: _License
eo: Licenco

en: _Location:
eo: Loko:

en: _Mode:
eo: Reĝimo:

en: _Name:
eo: Nomo:

en: _Network
eo: Reto

en: _New
eo: Nova

en: _New Folder
eo: Nova Dosierujo

en: _No
eo: Ne

en: _Normal Size
eo: Normala Grando

en: _Now
eo: _Nun

en: _OK
eo: Akcepti

en: _Only print:
eo: Nur printu:

en: _Open
eo: _Malfermu

en: _Orientation:
eo: P_ozicio:

en: _Output format
eo: _Formato de eligo

en: _Palette:
eo: Paletro

en: _Paper size:
eo: Dimensioj de _papero:

en: _Paste
eo: Algluu

en: _Places
eo: _Lokoj

en: _Preferences
eo: _Preferoj

en: _Pressure:
eo: _Premo:

en: _Preview:
eo: As_pekto:

en: _Print
eo: _Presu

en: _Properties
eo: Atributoj

en: _Quit
eo: _Finu

en: _Red:
eo: Ruĝa:

en: _Redo
eo: _Refaru

en: _Refresh
eo: _Renovigu

en: _Remove
eo: Fo_rigi

en: _Remove From List
eo: Forviŝu el la listo

en: _Rename
eo: Renomi

en: _Rename File
eo: Renomi Dosieron

en: _Replace
eo: Anstataŭigi

en: _Reverse
eo: _Retroigu

en: _Revert
eo: _Restarigu

en: _Right:
eo: Dekst_ra:

en: _Saturation:
eo: Saturo:

en: _Save
eo: _Konservu

en: _Save color here
eo: Kon_servu koloron ĉi tie

en: _Save in folder:
eo: Konservu en dosierujon:

en: _Selection:
eo: Elektaĵo:

en: _Spell Check
eo: Literumada Kontrolo

en: _Stop
eo: Halti

en: _Strikethrough
eo: Trastreki

en: _Style:
eo: _Stilo:

en: _Top:
eo: Supro:

en: _Undelete
eo: _Malforigu

en: _Underline
eo: Substreko

en: _Undo
eo: Malfari

en: _Value:
eo: Valoro:

en: _Wheel:
eo: Rado

en: _Width:
eo: _Larĝeco:

en: _Yes
eo: Jes

en: calendar year format|%Y
eo: %Y

en: calendar:MY
eo: calendar:YM

en: calendar:day:digits|%d
eo: %d

en: calendar:week:digits|%d
eo: %d

en: calendar:week_start:0
eo: calendar:week_start:1

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
eo[0]: malsukcesis krei bildbufron de %u bajto
eo[1]: malsukcesis krei bildbufron de %u bajtoj

en: inch
eo: colo

en: keyboard label|Alt
eo: Alt

en: keyboard label|BackSpace
eo: Retropaŝo

en: keyboard label|Backslash
eo: Deklivo

en: keyboard label|Begin
eo: Komenco

en: keyboard label|Ctrl
eo: Ktrl

en: keyboard label|Delete
eo: Forigu

en: keyboard label|Down
eo: Malsupren

en: keyboard label|End
eo: Fino

en: keyboard label|Escape
eo: Eskapo

en: keyboard label|Home
eo: Hejmo

en: keyboard label|Hyper
eo: Hyper

en: keyboard label|Insert
eo: Enmetu

en: keyboard label|KP_Begin
eo: KB_Komenco

en: keyboard label|KP_Delete
eo: KP_Forigu

en: keyboard label|KP_Down
eo: KP_Malsupren

en: keyboard label|KP_End
eo: KP_Fino

en: keyboard label|KP_Enter
eo: KP_Enigo

en: keyboard label|KP_Home
eo: KP_Hejmo

en: keyboard label|KP_Insert
eo: KP_Enmetu

en: keyboard label|KP_Left
eo: KP_Maldekstren

en: keyboard label|KP_Next
eo: KP_Sekva

en: keyboard label|KP_Page_Down
eo: KP_Paĝon_Malsupren

en: keyboard label|KP_Page_Up
eo: KP_Paĝon_Supren

en: keyboard label|KP_Prior
eo: KP_Antaŭe

en: keyboard label|KP_Right
eo: KP_Dekstren

en: keyboard label|KP_Space
eo: KP_Spaceto

en: keyboard label|KP_Tab
eo: KP_Tabo

en: keyboard label|KP_Up
eo: KP_Supren

en: keyboard label|Left
eo: Maldekstren

en: keyboard label|Meta
eo: Meta

en: keyboard label|Multi_key
eo: Plurklavo

en: keyboard label|Num_Lock
eo: Num_Baskulo

en: keyboard label|Page_Down
eo: Paĝo_Malsupren

en: keyboard label|Page_Up
eo: Paĝo_Supren

en: keyboard label|Pause
eo: Paŭzo

en: keyboard label|Print
eo: Presu

en: keyboard label|Return
eo: Enen

en: keyboard label|Right
eo: Dekstren

en: keyboard label|Scroll_Lock
eo: RulumBaskulo

en: keyboard label|Shift
eo: Maj

en: keyboard label|Space
eo: Spaceto

en: keyboard label|Super
eo: Super

en: keyboard label|Sys_Req
eo: Sistemo

en: keyboard label|Tab
eo: Tab

en: keyboard label|Up
eo: Supren

en: none
eo: neniu

en: output.%s
eo: eligo.%s

en: paper size|A0
eo: A0

en: paper size|A0x2
eo: A0x2

en: paper size|A0x3
eo: A0x3

en: paper size|A1
eo: A1

en: paper size|A10
eo: A10

en: paper size|A1x3
eo: A1x3

en: paper size|A1x4
eo: A1x4

en: paper size|A2
eo: A2

en: paper size|A2x3
eo: A2x3

en: paper size|A2x4
eo: A2x4

en: paper size|A2x5
eo: A2x5

en: paper size|A3
eo: A3

en: paper size|A3 Extra
eo: A3 Ekstra

en: paper size|A3x3
eo: A3x3

en: paper size|A3x4
eo: A3x4

en: paper size|A3x5
eo: A3x5

en: paper size|A3x6
eo: A3x6

en: paper size|A3x7
eo: A3x7

en: paper size|A4
eo: A4

en: paper size|A4 Extra
eo: A4 Ekstra

en: paper size|A4x3
eo: A4x3

en: paper size|A4x4
eo: A4x4

en: paper size|A4x5
eo: A4x5

en: paper size|A4x6
eo: A4x6

en: paper size|A4x7
eo: A4x7

en: paper size|A4x8
eo: A4x8

en: paper size|A4x9
eo: A4x9

en: paper size|A5
eo: A5

en: paper size|A5 Extra
eo: A5 Ekstra

en: paper size|A6
eo: A6

en: paper size|A7
eo: A7

en: paper size|A8
eo: A8

en: paper size|A9
eo: A9

en: paper size|B0
eo: B0

en: paper size|B1
eo: B1

en: paper size|B10
eo: B10

en: paper size|B2
eo: B2

en: paper size|B3
eo: B3

en: paper size|B4
eo: B4

en: paper size|B5
eo: B5

en: paper size|B5 Extra
eo: B5 Ekstra

en: paper size|B6
eo: B6

en: paper size|B6/C4
eo: B6/C4

en: paper size|B7
eo: B7

en: paper size|B8
eo: B8

en: paper size|B9
eo: B9

en: paper size|C0
eo: C0

en: paper size|C1
eo: C1

en: paper size|C10
eo: C10

en: paper size|C2
eo: C2

en: paper size|C3
eo: C3

en: paper size|C4
eo: C4

en: paper size|C5
eo: C5

en: paper size|C6
eo: C6

en: paper size|C6/C5
eo: C6/C5

en: paper size|C7
eo: C7

en: paper size|C7/C6
eo: C6/C7

en: paper size|C8
eo: C8

en: paper size|C9
eo: C9

en: paper size|JB0
eo: JB0

en: paper size|JB1
eo: JB1

en: paper size|JB10
eo: JB10

en: paper size|JB2
eo: JB2

en: paper size|JB3
eo: JB3

en: paper size|JB4
eo: JB4

en: paper size|JB5
eo: JB5

en: paper size|JB6
eo: JB6

en: paper size|JB7
eo: JB7

en: paper size|JB8
eo: JB8

en: paper size|JB9
eo: JB9

en: paper size|RA0
eo: RA0

en: paper size|RA1
eo: RA1

en: paper size|RA2
eo: RA2

en: paper size|SRA0
eo: SRA0

en: paper size|SRA1
eo: SRA1

en: paper size|SRA2
eo: SRA2

en: paper size|Small Photo
eo: Malgranda fotaĵo

en: print operation status|Blocking on issue
eo: Blokiĝas pro speciala evento

en: print operation status|Finished
eo: Finita

en: print operation status|Finished with error
eo: Finita kun eraro

en: print operation status|Generating data
eo: Kreas datumojn

en: print operation status|Initial state
eo: Komenca stato

en: print operation status|Preparing to print
eo: Preparas por printado

en: print operation status|Printing
eo: Printadas

en: print operation status|Sending data
eo: Sendas datumojn

en: print operation status|Waiting
eo: Atendas

en: progress bar label|%d %%
eo: %d %%

en: unsupported RAS image variation
eo: nesubtenata RAS-bilda vario

en: year measurement template|2000
eo: 2000
