gtk+ 2.6 - en to fa translation catalogue (382 entries)

en: "Deepness" of the color.
fa: «عمق» رنگ.

en: '%s' already exists in the bookmarks list
fa: ‏«%s» از قبل در فهرست چوب‌الفها موجود است

en: '%s' does not exist in the bookmarks list
fa: ‏«%s» در فهرست چوب‌الفها موجود نیست

en: (Empty)
fa: (خالی)

en: (None)
fa: (هیچ‌کدام)

en: (disabled)
fa: (از کار افتاده)

en: (unknown)
fa: (نامعلوم)

en: About %s
fa: درباره‌ی %s

en: Add the current folder to the bookmarks
fa: اضافه کردن پوشه‌ی فعلی به چوب‌الفها

en: Add the folder '%s' to the bookmarks
fa: اضافه کردن پوشه‌ی «%s» به چوب‌الفها

en: Add the selected folders to the bookmarks
fa: اضافه کردن پوشه‌های انتخاب‌شده به چوب‌الفها

en: Amharic (EZ+)
fa: امهری (EZ+‎)

en: Amount of blue light in the color.
fa: میزان نور آبی در رنگ.

en: Amount of green light in the color.
fa: میزان نور سبز در رنگ.

en: Amount of red light in the color.
fa: میزان نور قرمز در رنگ.

en: Artwork by
fa: طرح‌ها و تصاویر از

en: BMP image has bogus header data
fa: داده‌های سرصفحه‌ی تصویر BMP جعلی است

en: BMP image has unsupported header size
fa: اندازه‌ی سرصفحه‌ی تصویر BMP پشتیبانی نمی‌شود

en: Bad code encountered
fa: برخورد با کد بد

en: Best _Fit
fa: بهترین اندازه

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
fa: بیت بر کانال تصویر PNG نامعتبر است.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
fa: بیت بر کانال PNG تبدیل‌شده، ۸ نیست.

en: Bookmark saving failed: %s
fa: ذخیره‌ی چوب‌الف شکست خورد: %s

en: Brightness of the color.
fa: درخشندگی رنگ.

en: CLASS
fa: رده

en: COLORS
fa: رنگ‌ها

en: C_reate
fa: _ایجاد

en: Cannot allocate TGA header memory
fa: نمی‌توان حافظه‌ی سرصفحه‌ی TGA را تخصیص داد

en: Cannot allocate colormap entries
fa: نمی‌توان مدخلهای نقشه‌رنگ را تخصیص داد

en: Cannot allocate colormap structure
fa: نمی‌توان ساختار نقشه‌رنگ تخصیص داد

en: Cannot allocate memory for IOBuffer data
fa: نمی‌توان برای داده‌های IOBuffer حافظه تخصیص داد

en: Cannot allocate memory for IOBuffer struct
fa: نمی‌توان برای ساختار IOBuffer حافظه تخصیص داد

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
fa: نمی‌توان برای ساختار زمینه‌ی TGA حافظه تخصیص داد

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
fa: نمی‌توان برای بار کردن تصویر PNM حافظه تخصیص داد

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
fa: نمی‌توان برای بار کردن تصویر XPM حافظه تخصیص داد

en: Cannot allocate new pixbuf
fa: نمی‌توان pixbuf جدید تخصیص داد

en: Cannot allocate temporary IOBuffer data
fa: نمی‌توان داده‌های موقت IOBuffer را تخصیص داد

en: Cannot change to folder because it is not local
fa: نمی‌توان به پوشه رفت چون محلی نیست

en: Cannot read XPM colormap
fa: نمی‌توان نقشه‌رنگ XPM را خواند

en: Cannot realloc IOBuffer data
fa: نمی‌توان داده‌های IOBuffer را بازتخصیص کرد

en: Cedilla
fa: سدیلا

en: Circular table entry in GIF file
fa: مدخل دوری جدول در پرونده‌ی GIF

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color.
fa: روی قطره‌چکان کلیک کنید، سپس روی رنگی در هر جای صفحه‌تان کلیک کنید تا آن رنگ انتخاب شود

en: Click this palette entry to make it the current color. To change this entry, drag a color swatch here or right-click it and select "Save color here."
fa: روی این مدخل تخته‌رنگ کلیک کنید تا رنگ فعلی شود. برای تغییر این مدخل، یک نمونه‌ی رنگ را به اینجا بکشید یا روی آن کلیک راست کنید و «ذخیره‌ی رنگ در اینجا» را انتخاب کنید.

en: Color Selection
fa: انتخاب رنگ

en: Color Wheel
fa: چرخ رنگ

en: Compressed icons are not supported
fa: شمایل‌های فشرده‌شده پشتیبانی نمی‌شوند

en: Could not add a bookmark
fa: نمی‌توان چوب‌الفی اضافه کرد

en: Could not add a bookmark for '%s' because it is an invalid path name.
fa: نمی‌توان برای «%s» چوب‌الفی اضافه کرد چون نام مسیر نامعتبری است.

en: Could not find the icon '%s'. The '%s' theme
    was not found either, perhaps you need to install it.
    You can get a copy from:
    	%s
fa: نمی‌توان شمایل «%s» را یافت. تم «%s»
    را نیز نمی‌توان یافت، شاید لازم باشد نصبش کنید.
    می‌توانید یک نسخه از نشانی زیر بگیرید:
    	%s

en: Could not get image height (bad TIFF file)
fa: نمی‌توان ارتفاع تصویر را گرفت (پرونده‌ی TIFF خراب)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
fa: نمی‌توان عرض تصویر را گرفت (پرونده‌ی TIFF خراب)

en: Could not get information for file '%s': %s
fa: نمی‌توان برای پرونده‌ی «%s» اطلاعات گرفت: %s

en: Could not mount %s
fa: نمی‌توان %s را سوار کرد

en: Could not remove bookmark
fa: نمی‌توان چوب‌الف را حذف کرد

en: Could not retrieve information about the file
fa: نمی‌توان اطلاعاتی درباره‌ی پرونده بازیابی کرد

en: Couldn't allocate memory for context buffer
fa: نمی‌توان برای میانگیر زمینه حافظه تخصیص داد

en: Couldn't allocate memory for header
fa: نمی‌توان برای سرصفحه حافظه تخصیص داد

en: Couldn't allocate memory for line data
fa: نمی‌توان برای داده‌های خط حافظه تخصیص داد

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
fa: نمی‌توان برای بار کردن پرونده‌ی JPEG حافظه تخصیص داد

en: Couldn't allocate memory for paletted data
fa: نمی‌توان برای داده‌های تخته‌رنگ‌شده حافظه تخصیص داد

en: Couldn't convert filename
fa: نمی‌توان نام پرونده را تبدیل کرد

en: Couldn't create new pixbuf
fa: نمی‌توان pixbuf ایجاد کرد

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
fa: قالب پرونده‌ی تصویر برای پرونده‌ی «%s» تشخیص داده نشد

en: Couldn't save the rest
fa: نمی‌توان بقیه را ذخیره کرد

en: Create Fo_lder
fa: ایجاد پو_شه

en: Create in _folder:
fa: ایجاد در پو_شه‌ی:

en: Credits
fa: دست‌اندرکاران

en: Cu_t
fa: _برش

en: Cursor hotspot outside image
fa: کانون مکان‌نما خارج از تصویر است

en: Cyrillic (Transliterated)
fa: سیریلی (حرف‌نگاری‌شده)

en: DISPLAY
fa: نمایش

en: De_lete File
fa: _حذف پرونده

en: Decrease Indent
fa: کاهش تورفتگی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Delete File
fa: حذف پرونده

en: Desktop
fa: رومیزی

en: Didn't get all lines of PCX image
fa: همه‌ی خطهای تصویر PCX گرفته نشد

en: Dimensions of TIFF image too large
fa: ابعاد تصویر TIFF خیلی بزرگ است

en: Disabled
fa: از کار افتاده

en: Documented by
fa: مستندسازی از

en: Don't batch GDI requests
fa: درخواست‌های GDI دسته نشوند

en: Empty
fa: خالی

en: Error
fa: خطا

en: Error getting information for '%s': %s
fa: خطا در گرفتن اطلاعات برای «%s»: %s

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
fa: خطا در تفسیر پرونده‌ی JPEG ‏(%s)

en: Error loading icon: %s
fa: خطا در بار کردن شمایل: %s

en: Error renaming file "%s" to "%s": %s
fa: خطا در تغییر نام پرونده‌ی «%s» به «%s»: %s

en: Error writing to image file: %s
fa: خطا در نوشتن در پرونده‌ی تصویر: %s

en: Excess data in file
fa: داده‌های اضافی در پرونده

en: FLAGS
fa: پرچم‌ها

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
fa: بستن «%s» هنگام نوشتن تصویر شکست خورد، ممکن است همه‌ی داده‌ها ذخیره نشده باشند: %s

en: Failed to load RGB data from TIFF file
fa: نمی‌توان داده‌های RGB را از پرونده‌ی TIFF بار کرد

en: Failed to load TIFF image
fa: بار کردن پرونده‌ی TIFF شکست خورد

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
fa: بار کردن پویانمایی «%s» شکست خورد: دلیل آن معلوم نیست، احتمالاً پرونده‌ی پویانمایی خراب است

en: Failed to load image '%s': %s
fa: بار کردن تصویر «%s» شکست خورد: %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
fa: بار کردن تصویر «%s» شکست خورد: دلیل آن معلوم نیست، احتمالاً پرونده‌ی تصویری خراب است

en: Failed to open '%s' for writing: %s
fa: نمی‌توان «%s» را برای نوشتن باز کرد: %s

en: Failed to open TIFF image
fa: باز کردن پرونده‌ی TIFF شکست خورد

en: Failed to open file '%s': %s
fa: باز کردن پرونده‌ی «%s» شکست خورد: %s

en: Failed to open temporary file
fa: باز کردن پرونده‌ی موقت شکست خورد

en: Failed to read from temporary file
fa: خواندن از پرونده‌ی موقت شکست خورد

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
fa: نوشتن پرونده‌ی موقت هنگام بار کردن تصویر XNM شکست خورد

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
fa: نوشتن در پرونده‌ی موقت هنگام بار کردن تصویر XPM شکست خورد

en: Failure reading GIF: %s
fa: شکست در خواندن GIF: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
fa: خطای مهلک در پرونده‌ی تصویر PNG‏: %s

en: Fatal error reading PNG image file
fa: خطای مهلک در خواندن پرونده‌ی تصویری PNG

en: Fatal error reading PNG image file: %s
fa: خطای مهلک در خواندن پرونده‌ی تصویری PNG‏: %s

en: File does not appear to be a GIF file
fa: پرونده به‌نظر یک پرونده‌ی GIF نمی‌رسد

en: Files
fa: پرونده‌ها

en: Find and _Replace
fa: یافتن و _جای‌گزینی

en: Fol_ders
fa: پو_شه‌ها

en: Folder unreadable: %s
fa: پوشه قابل خواندن نیست: %s

en: Folders
fa: پوشه‌ها

en: Font
fa: قلم

en: Font Selection
fa: انتخاب قلم

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
fa: بعضی از داده‌های پرونده‌ی GIF مفقود شده‌اند (شاید پرونده به شکلی قطع شده است؟)‏

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
fa: تصویر GIF نقشه‌رنگ سراسری‌ای ندارد، و یکی از چارچوب‌های داخل آن نقشه‌رنگ محلی ندارد.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
fa: تصویر GIF خراب است (فشرده‌سازی LZW غلط)

en: GIF image loader cannot understand this image.
fa: بارکننده‌ی تصویر GIF نمی‌تواند این تصویر را بفهمد.

en: GIF image was truncated or incomplete.
fa: تصویر GIF قطع شده یا ناقص است.

en: GTK+ Options
fa: گزینه‌های GTK+

en: GTK+ debugging flags to set
fa: پرچمهای اشکال‌زدایی GTK+ که باید یک شوند

en: GTK+ debugging flags to unset
fa: پرچمهای اشکال‌زدایی GTK+ که باید صفر شوند

en: Gamma
fa: گاما

en: Gdk debugging flags to set
fa: پرچم‌های اشکال‌زدایی Gdk که باید یک شوند

en: Gdk debugging flags to unset
fa: پرچم‌های اشکال‌زدایی Gdk که باید صفر شوند

en: Group
fa: گروه

en: IPA
fa: الفبای فونتیک بین‌المللی

en: Icon '%s' not present in theme
fa: شمایل «%s» در تم وجود ندارد

en: Icon has zero height
fa: ارتفاع شمایل صفر است

en: Icon has zero width
fa: عرض شمایل صفر است

en: Image file '%s' contains no data
fa: پرونده‌ی تصویری «%s» هیچ داده‌ای ندارد

en: Image format unknown
fa: قالب تصویر نامعلوم است

en: Image has invalid width and/or height
fa: ارتفاع و/یا عرض تصویر نامعتبر است

en: Image has unsupported bpp
fa: ‏bpp تصویر پشتیبانی نمی‌شود

en: Image has zero height
fa: ارتفاع تصویر صفر است

en: Image has zero width
fa: عرض تصویر صفر است

en: Image header corrupt
fa: سرصفحه‌ی تصویر خراب است

en: Image pixel data corrupt
fa: داده‌های نقطه‌ای تصویر خراب است

en: Image too large to be saved as ICO
fa: تصویر برای ذخیره شدن به‌عنوان ICO خیلی بزرگ است

en: Image type '%s' is not supported
fa: تصویر نوع «%s» پشتیبانی نمی‌شود

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different GTK version?
fa: پیمانه‌ی بار کردن پرونده %s رابط مناسب را صادر نمی‌کند؛ شاید از نسخه‌ی دیگری از GTK است؟

en: Increase Indent
fa: افزایش تورفتگی

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
fa: بار کردن افزایشی تصویر نوع «%s» پشتیبانی نمی‌شود

en: Information
fa: اطلاعات

en: Input
fa: ورودی

en: Input _Methods
fa: روش‌های ورودی

en: Insufficient memory to load PNG file
fa: حافظه برای بار کردن پرونده‌ی PNG کافی نیست

en: Insufficient memory to load PNM context struct
fa: حافظه برای بار کردن ساختار زمینه‌ی PNM کافی نیست

en: Insufficient memory to load PNM file
fa: حافظه برای بار کردن پرونده‌ی PNM کافی نیست

en: Insufficient memory to load XBM image file
fa: حافظه برای بار کردن پرونده‌ی تصویری XBM کافی نیست

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
fa: حافظه برای بار کردن تصویر کافی نیست، برای آزاد کردن حافظه خروج از بعضی برنامه‌ها را امتحان کنید

en: Insufficient memory to open TIFF file
fa: حافظه برای بار کردن پرونده‌ی TIFF کافی نیست

en: Insufficient memory to save image into a buffer
fa: حافظه برای ذخیره کردن تصویر در میان‌گیر کافی نیست

en: Internal error in the GIF loader (%s)
fa: خطای داخلی در بارگذار GIF (%s)

en: Inuktitut (Transliterated)
fa: اینوکتیتوت (حرف‌نگاری‌شده)

en: Invalid UTF-8
fa: ‏UTF-8 نامعتبر

en: Invalid XBM file
fa: پرونده‌ی XBM نامعتبر

en: Invalid file name
fa: نام پرونده‌ی نامعتبر

en: Invalid filename: %s
fa: نام پرونده‌ی نامعتبر: %s

en: Invalid header in animation
fa: سرصفحه‌ی نامعتبر در پویانمایی

en: Invalid header in icon
fa: سرصفحه‌ی نامعتبر در شمایل

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
fa: کیفیت JPEG باید مقداری بین ۰ و ۱۰۰ باشد؛ مقدار «%s» قابل درک نیست.

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
fa: کلیدهای تکه‌متنهای PNG باید نویسه‌های اَسکی باشند.

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
fa: کلیدهای تکه‌متنهای PNG باید حداقل یک و حداکثر ۷۹ نویسه داشته باشند.

en: LRE Left-to-right _embedding
fa: زیرمتن چپ‌به‌راست_

en: LRM _Left-to-right mark
fa: نشانه‌ی _چپ‌به‌راست

en: LRO Left-to-right _override
fa: زیرمتن ا_کیداً چپ‌به‌راست

en: License
fa: مجوز

en: Load additional GTK+ modules
fa: پیمانه‌های GTK+ بیشتری بار شود

en: MODULES
fa: پیمانه‌ها

en: Make X calls synchronous
fa: تماسهای با X همگام شوند

en: Make all warnings fatal
fa: همه‌ی اخطارها مهلک شوند

en: Malformed chunk in animation
fa: تکه‌ی معیوب در پویانمایی

en: Maximum color value in PNM file is 0
fa: حداکثر مقدار رنگ در پرونده‌ی PNM صفر است

en: Maximum color value in PNM file is too large
fa: مقدار حداکثر رنگ در پرونده‌ی PNM خیلی بزرگ است

en: Modified
fa: تغییریافته

en: NAME
fa: نام

en: Name
fa: _نام:

en: Name too long
fa: نام خیلی بلند است

en: New Folder
fa: پوشه‌ی جدید

en: No XPM header found
fa: سرصفحه‌ی XPM یافت نشد

en: No extended input devices
fa: بدون دستگاه ورودی گسترش‌یافته

en: No palette found at end of PCX data
fa: در انتهای داده‌های PCX تخته‌رنگی یافته نشد

en: Not enough memory to load GIF file
fa: حافظه برای بار کردن پرونده‌ی GIF کافی نیست

en: Not enough memory to load ICO file
fa: حافظه برای بار کردن پرونده‌ی ICO کافی نیست

en: Not enough memory to load RAS image
fa: حافظه برای بار کردن تصویر RAS کافی نیست

en: Not enough memory to load animation
fa: حافظه برای بار کردن پویانمایی کافی نیست

en: Not enough memory to load bitmap image
fa: حافظه برای بار کردن تصویر نقشه‌بیتی کافی نیست

en: Not enough memory to load icon
fa: حافظه برای بار کردن شمایل کافی نیست

en: Not enough memory to load image
fa: حافظه برای بار کردن تصویر کافی نیست

en: Other...
fa: غیره...

en: PDF _Pop directional formatting
fa: پایان زیرمتن_

en: PNM file has an image height of 0
fa: ارتفاع تصویر پرونده‌ی PNM صفر است

en: PNM file has an image width of 0
fa: عرض تصویر پرونده‌ی PNM صفر است

en: PNM file has an incorrect initial byte
fa: بایت ابتدایی پرونده‌ی PNM نادرست است

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
fa: پرونده‌ی PNM در زیرقالب شناخته‌شده‌ای از PNM نیست

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
fa: بارکننده‌ی تصویر PNM از این زیرقالب پشتیبانی نمی‌کند

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
fa: بارکننده‌ی PNM انتظار داشت یک عدد صحیح ببیند، ولی ندید

en: Pick a Color
fa: یک رنگ بردارید

en: Pick a Font
fa: یک قلم بردارید

en: Position on the color wheel.
fa: موقعیت روی چرخ رنگ.

en: Premature end-of-file encountered
fa: پیش از موقع به پایان پرونده برخورد شد

en: Print Pre_view
fa: پی_ش‌نمایش چاپ

en: Program class as used by the window manager
fa: رده‌ی برنامه، به شکل مورد استفاده‌ی مدیر پنجره‌ها

en: Program name as used by the window manager
fa: نام برنامه، به شکل مورد استفاده‌ی مدیر پنجره‌ها

en: Question
fa: سؤال

en: RAS image has bogus header data
fa: داده‌های سرصفحه‌ای تصویر RAS جعلی است

en: RAS image has unknown type
fa: نوع تصویر RAS نامعلوم است

en: RLE Right-to-left e_mbedding
fa: ز_یرمتن راست‌به‌چپ

en: RLM _Right-to-left mark
fa: نشانه‌ی _راست‌به‌چپ

en: RLO Right-to-left o_verride
fa: زیرمتن اکی_داً راست‌به‌چپ

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
fa: قالبهای PNM خام به دقیقاً یک فاصله‌ی خالی قبل از داده‌های نمونه نیاز دارند

en: Raw PNM image type is invalid
fa: نوع تصویر PNM خام نامعتبر است

en: Really delete file "%s"?
fa: پرونده‌ی «%s» واقعاً حذف شود؟

en: Received invalid color data
fa: اطلاعات رنگی نامعتبر دریافت شد

en: Remove the bookmark '%s'
fa: حذف چوب‌الف «%s»

en: Remove the selected bookmark
fa: حذف پوشه‌های انتخاب‌شده

en: Rename File
fa: تغییر نام پرونده

en: Rename file "%s" to:
fa: تغییر نام پرونده‌ی «%s» به:

en: SCREEN
fa: صفحه

en: Same as --no-wintab
fa: عین --no-wintab

en: Save _As
fa: ذخیره با _نام

en: Save in _folder:
fa: ذخیره در پو_شه‌ی:

en: Screen
fa: صفحه‌نمایش

en: Select A File
fa: یک پرونده انتخاب کنید

en: Select _All
fa: انتخاب _همه

en: Select the color you want from the outer ring. Select the darkness or lightness of that color using the inner triangle.
fa: رنگی را که می‌خواهید از حلقه‌ی خارجی انتخاب کنید. تیرگی یا روشنی آن رنگ را با استفاده از مثلث داخلی انتخاب کنید.

en: Select which types of files are shown
fa: انتخاب این که کدام نوع پرونده‌ها نمایش داده شوند

en: Shortcut %s does not exist
fa: میانبر %s وجود ندارد

en: Show GTK+ Options
fa: نشان دادن گزینه‌های GTK+

en: Show _Hidden Files
fa: نمایش پرونده‌های _مخفی

en: Si_ze:
fa: _اندازه:

en: Size
fa: اندازه

en: Size of the palette in 8 bit mode
fa: اندازه‌ی تخته‌رنگ در حالت ۸ بیتی

en: Stack overflow
fa: سرریز پشته

en: TGA image has invalid dimensions
fa: ابعاد پرونده‌ی TGA نامعتبر است

en: TGA image type not supported
fa: تصویر نوع TGA پشتیبانی نمی‌شود

en: TIFFClose operation failed
fa: عملیات TIFFClose شکست خورد

en: The ANI image format
fa: قالب تصویر ANI

en: The BMP image format
fa: قالب تصویر BMP

en: The GIF image format
fa: قالب تصویر GIF

en: The ICO image format
fa: قالب تصویر ICO

en: The JPEG image format
fa: قالب تصویر JPEG

en: The PCX image format
fa: قالب تصویر PCX

en: The PNG image format
fa: قالب تصویر PNG

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
fa: خانواده‌ی قالبهای تصویر PNM/PBM/PGM/PPM

en: The TIFF image format
fa: قالب تصویر TIFF

en: The Targa image format
fa: قالب تصویر تارگا

en: The WBMP image format
fa: قالب تصویری WBMP

en: The XBM image format
fa: قالب تصویر XBM

en: The XPM image format
fa: قالب تصویر XPM

en: The color you've chosen. You can drag this color to a palette entry to save it for use in the future.
fa: رنگی که انتخاب کرده‌اید. می‌توانید این رنگ را به یک مدخل تخته‌رنگ بکشید تا برای استفاده در آینده ذخیره شود.

en: The file "%s" resides on another machine (called %s) and may not be available to this program.
    Are you sure that you want to select it?
fa: پرونده‌ی «%s» روی دستگاه دیگری (به نام %s) است و ممکن است برای این برنامه قابل دسترسی نباشد.
    آیا مطمئنید می‌خواهید انتخابش کنید؟

en: The filename "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
fa: نام پرونده‌ی «%s» نمادهایی دارد که در نام پرونده‌ها مجاز نیستند

en: The filename "%s" couldn't be converted to UTF-8. (try setting the environment variable G_FILENAME_ENCODING): %s
fa: نام پرونده‌ی «%s» را نمی‌توان به UTF-8 تبدیل کرد. (تنظیم متغیر محیطی G_FILENAME_ENCODING را امتحان کنید): %s

en: The folder contents could not be displayed
fa: نمی‌توان محتویات پوشه را نمایش داد

en: The folder could not be created
fa: نمی‌توان پوشه را ایجاد کرد

en: The folder name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
fa: نام پوشه‌ی «%s» نمادهایی دارد که در نام پرونده‌ها مجاز نیستند

en: The license of the program
fa: مجوز برنامه

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "%s". Please use a different name.
fa: نام «%s» معتبر نیست چون شامل نویسه‌ی «%s» است. لطفاً از نام دیگری استفاده کنید.

en: The previously-selected color, for comparison to the color you're selecting now. You can drag this color to a palette entry, or select this color as current by dragging it to the other color swatch alongside.
fa: رنگی که پیش‌تر انتخاب شده بود، برای مقایسه با رنگی که حالا دارید انتخاب می‌کنید. می‌توانید این رنگ را تا یک مدخل تخته‌رنگ بکشید، یا با کشیدنش به نمونه‌ی دیگر در کنار آن، این رنگ را به عنوان رنگ فعلی انتخاب کنید.

en: The radio tool button whose group this button belongs to.
fa: دکمه‌ی ابزار رادیویی‌ای که این دکمه به گروه آن تعلق دارد.

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
fa: این ساخت gdk-pixbuf از ذخیره‌ی این قالب تصویری پشتیبانی نمی‌کند: %s

en: This file system does not support mounting
fa: این سیستم پرونده‌ها از سوار شدن پشتیبانی نمی‌کند

en: Tigrigna-Eritrean (EZ+)
fa: تیگرینیایی-اریتره‌ای (EZ+‎)

en: Tigrigna-Ethiopian (EZ+)
fa: تیگرینیایی-اریتره‌ای (EZ+‎)

en: Topdown BMP images cannot be compressed
fa: تصاویر BMP ازبالا‌به‌پایین نمی‌توانند فشرده باشند

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
fa: تعداد کانالهای PNG تبدیل‌شده پشتیبانی نمی‌شود، باید ۳ یا ۴ تا باشد.

en: Transformed PNG has zero width or height.
fa: عرض یا ارتفاع PNG تبدیل‌شده صفر است.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
fa: PNG تبدیل‌شده RGB یا RGBA نیست.

en: Translated by
fa: ترجمه از

en: Transparency of the color.
fa: شفافیت رنگ

en: Type name of new folder
fa: نام پوشه‌ی جدید را وارد کنید

en: Unable to find include file: "%s"
fa: نمی‌توان پرونده‌ی درجی را یافت: «%s»

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
fa: نمی‌توان پیمانه‌ی تصویربارکن را بار کرد: %s: %s

en: Unable to locate image file in pixmap_path: "%s"
fa: نمی‌توان پرونده‌ی تصویر را در pixmap_path یافت: «%s»

en: Unable to locate theme engine in module_path: "%s",
fa: نمی‌توان موتور تم را در module_path یافت: «%s»،

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
fa: عمق بیتی غیرمنتظره برای مدخلهای نقشه‌رنگ

en: Unexpected end of PNM image data
fa: پایان غیرمنتظره‌ی داده‌های تصویر PNM

en: Unexpected icon chunk in animation
fa: تکه ‌شمایل غیرمنتظره در پویانمایی

en: Unknown
fa: نامعلوم

en: Unrecognized image file format
fa: قالب پرونده‌ی تصویری ناشناخته

en: Unsupported JPEG color space (%s)
fa: فضای رنگ JPEG پشتیبانی نمی‌شود (%s)

en: Unsupported animation type
fa: پویانمایی از نوع پشتیبانی‌نشده

en: Unsupported icon type
fa: شمایل از نوع پشتیانی‌نشده

en: Value for PNG text chunk %s cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
fa: مقدار تکه‌متن PNG «%s» را نمی‌توان به کدگذاری ISO-8859-1 تبدیل کرد.

en: Version %s of the GIF file format is not supported
fa: نسخه‌ی %s از قالب پرونده‌ی GIF پشتیبانی نمی‌شود

en: Vietnamese (VIQR)
fa: ویتنامی (VIQR)

en: Warning
fa: اخطار

en: Width or height of TIFF image is zero
fa: عرض یا ارتفاع تصویر TIFF صفر است

en: Window
fa: پنجره

en: Written by
fa: نوشته‌ی

en: X Input Method
fa: شیوه‌ی ورودی X

en: X display to use
fa: نمایش‌گر X مورد استفاده

en: X screen to use
fa: صفحه‌ی X مورد استفاده

en: XPM file has image height <= 0
fa: ارتفاع تصویر پرونده‌ی XPM کمتر یا مساوی صفر است

en: XPM file has image width <= 0
fa: عرض تصویر پرونده‌ی XPM کمتر یا مساوی صفر است

en: XPM file has invalid number of colors
fa: تعداد رنگهای پرونده‌ی XPM نامعتبر است

en: XPM has invalid number of chars per pixel
fa: تعداد نویسه بر نقطه‌ی XPM نامعتبر است

en: You can enter an HTML-style hexadecimal color value, or simply a color name such as 'orange' in this entry.
fa: می‌توانید یک مقدار رنگ شانزده‌شانزدهی به سبک HTML وارد کنید، یا نام انگلیسی یک رنگ مثل «orange» برای نارنجی را وارد کنید.

en: ZWJ Zero width _joiner
fa: _اتصال مجازی

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
fa: _فاصله‌ی مجازی

en: ZWS _Zero width space
fa: فاصله‌ی _بی‌عرض

en: Zoom _In
fa: زوم به _داخل

en: Zoom _Out
fa: زوم به _خارج

en: _About
fa: _درباره

en: _Add
fa: _افزودن

en: _Apply
fa: اِ_عمال

en: _Ascending
fa: _صعودی

en: _Blue:
fa: _آبی:

en: _Bold
fa: _سیاه

en: _Browse for other folders
fa: _مرور برای سایر پوشه‌ها

en: _CD-Rom
fa: _سی‌دی

en: _Cancel
fa: ان_صراف

en: _Clear
fa: _پاک کردن

en: _Close
fa: _بستن

en: _Color
fa: _رنگ

en: _Convert
fa: _تبدیل

en: _Copy
fa: _نسخه‌برداری

en: _Delete
fa: _حذف

en: _Descending
fa: _نزولی

en: _Device:
fa: _دستگاه:

en: _Edit
fa: _ویرایش

en: _Execute
fa: ا_جرا

en: _Family:
fa: _خانواده:

en: _Files
fa: _پرونده‌ها

en: _Find
fa: _یافتن

en: _Floppy
fa: دیسک _نرم

en: _Folder name:
fa: _نام پوشه:

en: _Font
fa: _قلم

en: _Gamma value
fa: مقدار _گاما

en: _Green:
fa: _سبز:

en: _Harddisk
fa: دیسک _سخت

en: _Help
fa: _راهنما

en: _Home
fa: آ_غازه

en: _Hue:
fa: _پرده:

en: _Index
fa: _نمایه

en: _Insert Unicode Control Character
fa: _درج نویسه‌ی کنترلی یونی‌کد

en: _Italic
fa: ای_تالیک

en: _Jump to
fa: _پرش به

en: _License
fa: _مجوز

en: _Name:
fa: _نام:

en: _Network
fa: _شبکه

en: _New
fa: _جدید

en: _New Folder
fa: پوشه‌ی _جدید

en: _No
fa: _نه

en: _Normal Size
fa: اندازه‌ی _عادی

en: _OK
fa: _تأیید

en: _Open
fa: _باز کردن

en: _Paste
fa: _چسباندن

en: _Preferences
fa: _ترجیحات

en: _Preview:
fa: _پیش‌نمایش:

en: _Print
fa: _چاپ

en: _Properties
fa: _ویژگی‌ها

en: _Quit
fa: _خروج

en: _Red:
fa: _قرمز:

en: _Redo
fa: _دوباره

en: _Refresh
fa: _نوسازی

en: _Remove
fa: _حذف

en: _Rename
fa: _تغییر نام

en: _Rename File
fa: _تغییر نام پرونده

en: _Revert
fa: باز_گشت

en: _Saturation:
fa: _غلظت:

en: _Save
fa: _ذخیره

en: _Save color here
fa: _ذخیره‌ی رنگ در این‌جا

en: _Selection:
fa: _انتخاب:

en: _Spell Check
fa: _غلطیابی املایی

en: _Stop
fa: _توقف

en: _Strikethrough
fa: _خط‌خورده

en: _Style:
fa: _سبک:

en: _Undelete
fa: احیا

en: _Underline
fa: _زیرخط‌دار

en: _Undo
fa: _برگشت حرکت

en: _Value:
fa: _روشنایی:

en: _Yes
fa: _بله

en: abcdefghijk ABCDEFGHIJK
fa: ا‌ب‌ج‌درس‌ص‌ط‌ع‌ف‌ق‌ک‌ل‌م‌ن‌و‌ه‍‌ی

en: calendar:week_start:0
fa: calendar:week_start:6

en: default:LTR
fa: default:RTL

en: none
fa: هیچ‌کدام

en: unsupported RAS image variation
fa: این شکل از تصاویر RAS پشتیبانی نمی‌شوند
