gtk+ 2.0 - en to nl translation catalogue (877 entries)

en: "%s" could not be converted to a value of type "%s" for attribute "%s"
nl: ‘%s’ kon niet worden omgezet naar een waarde van type ‘%s’ voor attribuut ‘%s’

en: "%s" is not a valid attribute name
nl: ‘%s’ is geen geldige attribuutnaam

en: "%s" is not a valid attribute type
nl: ‘%s’ is geen geldig type attribuut

en: "%s" is not a valid value for attribute "%s"
nl: ‘%s’ is geen geldige waarde voor attribuut ‘%s’

en: "Deepness" of the color.
nl: ‘Diepte’ van de kleur.

en: %1$s on %2$s
nl: %1$s op %2$s

en: '%s' already exists in the bookmarks list
nl: ‘%s’ staat al in de lijst met bladwijzers

en: '%s' does not exist in the bookmarks list
nl: ‘%s’ staat niet in de lijst met bladwijzers

en: (Empty)
nl: (Leeg)

en: (None)
nl: (Geen)

en: (disabled)
nl: (uitgeschakeld)

en: (unknown)
nl: (onbekend)

en: --- No Tip ---
nl: --- Geen tip ---

en: <%s> element has invalid id "%s"
nl: <%s>-element heeft een ongeldige id ‘%s’

en: <%s> element has neither a "name" nor an "id" attribute
nl: <%s>-element heeft noch een ‘naam’ noch een ‘id’-attribuut

en: <b>Any Printer</b>
    For portable documents
nl: <b>Willekeurige printer</b>
    voor portable documents

en: A <%s> element has already been specified
nl: Er is al een <%s>-element gespecificeerd

en: A <text> element can't occur before a <tags> element
nl: Een <text>-element mag niet voor een <tags>-element voorkomen

en: A file named "%s" already exists.  Do you want to replace it?
nl: Een bestand met de naam ‘%s’ bestaat al. Wilt u het vervangen?

en: A_t:
nl: O_p:

en: About %s
nl: Over %s

en: Accelerator|Disabled
nl: Niet gebruikt

en: Add Cover Page
nl: Voorpagina toevoegen

en: Add the current folder to the bookmarks
nl: De huidige map toevoegen aan de bladwijzers

en: Add the folder '%s' to the bookmarks
nl: De map ‘%s’ toevoegen aan de bladwijzers

en: Add the selected folder to the Bookmarks
nl: De geselecteerde map toevoegen aan de bladwijzers

en: Add the selected folders to the bookmarks
nl: De geselecteerde mappen toevoegen aan de bladwijzers

en: Advanced
nl: Extra

en: All sheets
nl: Alle bladen

en: Amount of blue light in the color.
nl: Hoeveelheid blauw licht in de kleur.

en: Amount of green light in the color.
nl: Hoeveelheid groen licht in de kleur.

en: Amount of red light in the color.
nl: Hoeveelheid rood licht in de kleur.

en: Anonymous tag found and tags can not be created.
nl: Anonieme tag gevonden en tags mogen niet aangemaakt worden.

en: Application
nl: Toepassing

en: Arrow spacing
nl: Ruimte bij pijlen

en: Artwork by
nl: Grafisch werk door

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
nl: Attribuut ‘%s’ is ongeldig op <%s>-element in deze context

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
nl: Attribuut ‘%s’ is tweemaal herhaald op hetzelfde <%s>-element

en: Auto Select
nl: Automatisch selecteren

en: Axes
nl: Assen

en: BMP image has bogus header data
nl: BMP-afbeelding bevat onzinnige data in de header

en: BMP image has unsupported header size
nl: BMP-afbeelding heeft een niet-ondersteunde headergrootte

en: Bad code encountered
nl: Foutieve code ontdekt

en: Be_fore:
nl: _Voor:

en: Best _Fit
nl: Best _passend

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
nl: Bits per kanaal van PNG-afbeelding is ongeldig.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
nl: Bits per kanaal van getransformeerde PNG is niet gelijk aan 8.

en: Bookmark saving failed: %s
nl: Opslaan bladwijzers mislukt %s

en: Both "id" and "name" were found on the <%s> element
nl: Zowel ‘id’ als ‘naam’ zijn gevonden op het <%s>-element

en: Brightness of the color.
nl: Helderheid van de kleur.

en: CLASS
nl: KLASSE

en: COLORS
nl: KLEUREN

en: C_ollate
nl: _Sorteren

en: C_onnect
nl: _Verbinden

en: C_reate
nl: Aanma_ken

en: C_redits
nl: _Met dank aan

en: C_urrent
nl: H_uidige

en: Cache file created successfully.
nl: Er is een cache-bestand aangemaakt.

en: Cannot allocate TGA header memory
nl: Kan geen geheugenruimte reserveren voor TGA-header

en: Cannot allocate colormap entries
nl: Kan geen geheugen reserveren voor kleurenkaart-items

en: Cannot allocate colormap structure
nl: Kan geen geheugenruimte reserveren voor kleurenkaartstructuur

en: Cannot allocate memory for IOBuffer data
nl: Kan geen geheugenruimte reserveren voor IOBUFFER gegevens

en: Cannot allocate memory for IOBuffer struct
nl: Kan geen geheugenruimte reserveren voor IOBuffer struct

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
nl: Kan geen geheugen reserveren voor TGA-context struct

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
nl: Kon geen geheugenruimte reserveren voor laden van PNM-bestand

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
nl: Kan geen geheugenruimte reserveren voor het laden van XPM-afbeelding

en: Cannot allocate new pixbuf
nl: Kan geen geheugenruimte reserveren voor nieuwe pixbuf

en: Cannot allocate temporary IOBuffer data
nl: Kan geen geheugenruimte reserveren voor tijdelijke IOBuffer-gegevens

en: Cannot change to folder because it is not local
nl: Kan niet naar de map gaan omdat deze niet lokaal is

en: Cannot read XPM colormap
nl: Kan XPM-kleurenkaart niet lezen

en: Cannot realloc IOBuffer data
nl: Kan geheugenruimte voor IOBuffer-gegevens niet opnieuw reserveren

en: Circular table entry in GIF file
nl: Circulair tabelveld in GIF-bestand

en: Cl_ear
nl: _Wissen

en: Classified
nl: Gevoelig

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color.
nl: Klik op de pipet, klik dan op een kleur ergens op je scherm om die kleur te selecteren.

en: Click this palette entry to make it the current color. To change this entry, drag a color swatch here or right-click it and select "Save color here."
nl: Klik op deze kleur van het palet om het de huidige kleur te maken. Om de kleur te wijzigen sleept u een kleurenstaal naar deze plek of klikt u met de rechter muisknop en selecteert u ‘Kleur hier opslaan’.

en: Color
nl: Kleur

en: Color Selection
nl: Kleurselectie

en: Color Wheel
nl: Kleurenwiel

en: Color _name:
nl: Kleur_naam:

en: Command Line
nl: Opdrachtregel

en: Compressed icons are not supported
nl: Gecomprimeerde pictogrammen worden niet ondersteund

en: Confidential
nl: Vertrouwelijk

en: Copie_s:
nl: _Kopieën:

en: Copies
nl: Kopieën

en: Copy URL
nl: URL kopiëren

en: Copy _Location
nl: _Locatie kopiëren

en: Could not add a bookmark
nl: Kon geen bladwijzer toevoegen

en: Could not add a bookmark for '%s' because it is an invalid path name.
nl: Kon geen bladwijzer toevoegen voor ‘%s’ omdat het een ongeldige pad-naam is.

en: Could not clear list
nl: Kon de lijst niet wissen

en: Could not find the icon '%s'. The '%s' theme
    was not found either, perhaps you need to install it.
    You can get a copy from:
    	%s
nl: Kon het pictogram ‘%s’ niet vinden. Het thema ‘%s’
    is ook niet gevonden, misschien moet u het installeren.
    U kunt een kopie verkrijgen bij:
    	%s

en: Could not get a stock icon for %s
nl: Kon geen standaard pictogram verkrijgen voor %s

en: Could not get image height (bad TIFF file)
nl: Kon afbeeldingshoogte niet vinden (foutief TIFF-bestand)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
nl: Kon afbeeldingsbreedte niet vinden (foutief TIFF-bestand)

en: Could not get information for file '%s': %s
nl: Kon geen informatie verkrijgen over bestand ‘%s’: %s

en: Could not mount %s
nl: Kon %s niet aankoppelen

en: Could not obtain root folder
nl: Kon de root-map niet verkrijgen

en: Could not remove bookmark
nl: Kon bladwijzer niet verwijderen

en: Could not remove item
nl: Kon item niet verwijderen

en: Could not rename %s back to %s: %s.
nl: Kon %s niet terug hernoemen naar %s: %s.

en: Could not rename %s to %s: %s
nl: Kon %s niet hernoemen naar %s: %s

en: Could not rename %s to %s: %s, removing %s then.
nl: Kon %s niet hernoemen naar %s: %s, zal daarom %s verwijderen.

en: Could not retrieve information about the file
nl: Kon geen informatie verkrijgen over het bestand

en: Could not select file
nl: Kon bestand niet selecteren

en: Could not select file '%s' because it is an invalid path name.
nl: Kon bestand ‘%s’ niet selecteren omdat het een ongeldige pad-naam is.

en: Could not send the search request
nl: Kon de zoekopdracht niet verzenden

en: Could not start the search process
nl: Kon het zoekproces niet opstarten

en: Couldn't allocate memory for context buffer
nl: Kon geen geheugenruimte reserveren voor de context-buffer

en: Couldn't allocate memory for header
nl: Kon geen geheugenruimte reserveren voor de header

en: Couldn't allocate memory for line data
nl: Kon geen geheugenruimte reserveren voor lijn-data

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
nl: Kon geen geheugenruimte reserveren voor laden van JPEG-bestand

en: Couldn't allocate memory for paletted data
nl: Kon geen geheugenruimte reserveren voor 'paletted data'

en: Couldn't allocate memory for saving BMP file
nl: Kon geen geheugenruimte reserveren voor opslaan van BMP-bestand

en: Couldn't convert filename
nl: Kon bestandsnaam niet omzetten

en: Couldn't create new pixbuf
nl: Kon geen nieuwe pixbuf aanmaken

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
nl: Afbeeldingstype van bestand ‘%s’ werd niet herkend

en: Couldn't save the rest
nl: Kon de rest niet opslaan

en: Couldn't write to BMP file
nl: Kon niet naar BMP-bestand schrijven

en: Couldn't write to TIFF file
nl: Kon niet naar TIFF-bestand schrijven

en: Create Fo_lder
nl: _Map aanmaken

en: Create in _folder:
nl: Aanma_ken in map:

en: Credits
nl: Met dank aan

en: Cu_t
nl: K_nippen

en: Cursor hotspot outside image
nl: Cursor hotspot valt buiten de afbeelding

en: Custom %sx%s
nl: Aangepast %s×%s

en: Custom Size %d
nl: Aangepaste grootte %d

en: Custom size
nl: Aangepaste grootte

en: Cyrillic (Transliterated)
nl: Cyrillisch (Transliterated)

en: De_lete File
nl: _Bestand verwijderen

en: Decrease Indent
nl: Minder inspringen

en: Default
nl: Standaard

en: Delete File
nl: Bestand verwijderen

en: Desktop
nl: Bureaublad

en: Didn't get all lines of PCX image
nl: Niet alle lijnen van PCX-afbeelding verkregen

en: Dimensions of TIFF image too large
nl: Afmetingen van TIFF-afbeelding te groot

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Do use the Wintab API [default]
nl: Wintab-API niet gebruiken [standaard]

en: Documented by
nl: Gedocumenteerd door

en: Don't batch GDI requests
nl: Geen GDI-verzoeken op wacht zetten

en: Don't check for the existence of index.theme
nl: Niet controleren op het bestaan van index.theme

en: Don't include image data in the cache
nl: Afbeeldingen niet in de cache opslaan

en: Don't use the Wintab API for tablet support
nl: Voor tablet-ondersteuning niet de Wintab-API gebruiken

en: Down Path
nl: Pad naar beneden

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
nl: Element <%s>  mag niet onder <%s> staan

en: Empty
nl: Leeg

en: Error
nl: Fout

en: Error creating folder '%s': %s
nl: Fout bij het aanmaken van de map ‘%s’: %s

en: Error deleting file '%s': %s
nl: Fout bij verwijderen van bestand ‘%s’: %s

en: Error from StartDoc
nl: Fout van StartDoc

en: Error getting information for '%s': %s
nl: Fout bij verkrijgen van informatie over ‘%s’: %s

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
nl: Fout bij het interpreteren van JPEG-afbeelding (%s)

en: Error launching preview
nl: Fout bij maken van het voorbeeld

en: Error loading icon: %s
nl: Fout bij laden van pictogram: %s

en: Error printing
nl: Fout bij afdrukken

en: Error renaming file "%s" to "%s": %s
nl: Fout bij het hernoemen van bestand ‘%s’ naar ‘%s’: %s

en: Error renaming file "%s": %s
nl: Fout bij het hernoemen van bestand ‘%s’: %s

en: Error renaming file to "%s": %s
nl: Fout bij het hernoemen van het bestand naar ‘%s’: %s

en: Error writing to image file: %s
nl: Fout bij het schrijven naar afbeelding: %s

en: Even sheets
nl: Even bladen

en: Excess data in file
nl: Overbodige data in bestand

en: FLAGS
nl: VLAGGEN

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
nl: Sluiten van ‘%s’ tijdens het schrijven is mislukt; er kan data verloren zijn gegaan: %s

en: Failed to load RGB data from TIFF file
nl: Kon RGB-gegevens niet inlezen uit TIFF-bestand

en: Failed to load TIFF image
nl: Kon TIFF-afbeelding niet laden

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
nl: Laden van animatie ‘%s’ mislukt: reden onbekend, waarschijnlijk een beschadigde animatie

en: Failed to load icon
nl: Kon het pictogram niet laden

en: Failed to load image '%s': %s
nl: Laden van afbeelding ‘%s’ mislukt: %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
nl: Laden van afbeelding ‘%s’ mislukt: reden onbekend, waarschijnlijk een beschadigde afbeelding

en: Failed to open '%s' for writing: %s
nl: Openen van ‘%s’ voor schrijven is mislukt: %s

en: Failed to open TIFF image
nl: Kon TIFF-afbeelding niet openen

en: Failed to open file '%s': %s
nl: Openen van bestand ‘%s’ mislukt: %s

en: Failed to open temporary file
nl: Openen van tijdelijk bestand is mislukt

en: Failed to read from temporary file
nl: Lezen van tijdelijk bestand is mislukt

en: Failed to rewrite header
nl: Kon header niet herschrijven

en: Failed to save TIFF image
nl: Kon TIFF-afbeelding niet opslaan

en: Failed to write TIFF data
nl: Kon TIFF-data niet schrijven

en: Failed to write cache file: %s
nl: Kon cache-bestand niet schrijven: %s

en: Failed to write folder index
nl: Kon mapindex niet schrijven

en: Failed to write hash table
nl: Kon ‘hash table’ niet schrijven

en: Failed to write header
nl: Kon header niet schrijven

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
nl: Niet mogelijk om naar tijdelijk bestand te schrijven bij het laden van XBM-afbeelding

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
nl: Niet mogelijk om naar tijdelijk bestand te schrijven bij het laden van XPM-afbeelding

en: Failure reading GIF: %s
nl: Lezen van GIF mislukt: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
nl: Fatale fout in PNG-afbeelding: %s

en: Fatal error reading PNG image file
nl: Fatale fout bij het lezen van PNG-afbeelding

en: Fatal error reading PNG image file: %s
nl: Fatale fout bij het lezen van PNG-afbeelding: %s

en: File
nl: Bestand

en: File System
nl: Bestandssysteem

en: File System Root
nl: Hoofdmap bestandssysteem

en: File does not appear to be a GIF file
nl: Bestand lijkt geen GIF-bestand te zijn

en: File not found: %s
nl: Bestand niet gevonden: %s

en: Files
nl: Bestanden

en: Find and _Replace
nl: Zoeken en _Vervangen

en: Finishing
nl: Voltooien

en: Fol_ders
nl: _Mappen

en: Folder unreadable: %s
nl: Map is onleesbaar: %s

en: Folders
nl: Mappen

en: Font
nl: Lettertype

en: Font Selection
nl: Lettertypeselectie

en: Full Volume
nl: Maximaal

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
nl: Er ontbrak data in het GIF-bestand (misschien was het afgebroken?)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
nl: GIF-bestand heeft geen algemeen kleurenpalet, en een kader daarbinnen heeft geen lokaal kleurenpalet

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
nl: GIF-bestand is beschadigd (incorrecte LZW-compressie)

en: GIF image loader cannot understand this image.
nl: GIF-lader begrijpt deze afbeelding niet.

en: GIF image was truncated or incomplete.
nl: GIF-bestand is afgebroken of onvolledig

en: GTK+ Options
nl: GTK+-opties

en: GTK+ debugging flags to set
nl: In te stellen GTK+ debug-vlaggen

en: GTK+ debugging flags to unset
nl: Uit te zetten GTK+ debug-vlaggen

en: Gdk debugging flags to set
nl: In te stellen Gdk debug-vlaggen

en: Gdk debugging flags to unset
nl: Uit te zetten gdk debug-vlaggen

en: General
nl: Algemeen

en: Group
nl: Groep

en: High
nl: Hoog

en: Icon '%s' not present in theme
nl: Pictogram ‘%s’ niet beschikbaar in dit thema

en: Icon has zero height
nl: Pictogram heeft hoogte nul

en: Icon has zero width
nl: Pictogram heeft breedte nul

en: Image Quality
nl: Kwaliteit afbeelding

en: Image file '%s' contains no data
nl: Afbeelding ‘%s’ bevat geen data

en: Image format unknown
nl: Het bestandsformaat van de afbeelding is onbekend

en: Image has invalid width and/or height
nl: Afbeelding heeft ongeldige breedte en/of hoogte

en: Image has unsupported bpp
nl: Afbeelding heeft een niet ondersteund bpp

en: Image has unsupported number of %d-bit planes
nl: Afbeelding heeft een niet ondersteund aantal '%d-bit planes'

en: Image has zero height
nl: Afbeelding heeft hoogte nul

en: Image has zero width
nl: Afbeelding heeft breedte nul

en: Image header corrupt
nl: Afbeeldingsheader beschadigd

en: Image pixel data corrupt
nl: Beeldpuntdata van de afbeelding is beschadigd

en: Image too large to be saved as ICO
nl: Afbeelding te groot om als ICO-bestand te worden opgeslagen

en: Image type '%s' is not supported
nl: Afbeeldingstype ‘%s’ wordt niet ondersteund

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different GTK version?
nl: Afbeeldingslader %s geeft de verkeerde interface door; misschien is het de lader van een andere GTK-versie?

en: Increase Indent
nl: Meer inspringen

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
nl: Deelsgewijs laden van afbeeldingstype ‘%s’ wordt niet ondersteund

en: Information
nl: Informatie

en: Input
nl: Invoer

en: Input _Methods
nl: Invoer_methoden

en: Insufficient memory to load PNG file
nl: Onvoldoende geheugen om PNG-bestand te laden

en: Insufficient memory to load PNM context struct
nl: Onvoldoende geheugen om PNM-context struct te laden

en: Insufficient memory to load PNM file
nl: Onvoldoende geheugen om PNM-bestand te laden

en: Insufficient memory to load XBM image file
nl: Onvoldoende geheugen om XBM-afbeelding te laden

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
nl: Onvoldoende geheugen om afbeelding te laten, probeer enkele programma's af te sluiten om geheugen vrij te maken

en: Insufficient memory to open TIFF file
nl: Onvoldoende geheugen om TIFF-bestand te openen

en: Insufficient memory to save image into a buffer
nl: Onvoldoende geheugen om afbeelding in een buffer op te slaan

en: Insufficient memory to save image to callback
nl: Onvoldoende geheugen om de afbeelding op te slaan naar de callback

en: Insufficient memory to store a %ld by %ld image; try exiting some applications to reduce memory usage
nl: Onvoldoende geheugen om een afbeelding van %ld bij %ld op te slaan; probeer enkele toepassingen af te sluiten om geheugen vrij te maken

en: Internal error in the GIF loader (%s)
nl: Interne fout in de GIF-lader (%s)

en: Internal error: Image loader module '%s' failed to complete an operation, but didn't give a reason for the failure
nl: Interne fout: afbeeldingslader ‘%s’ heeft een bewerking niet voltooid, maar gaf daar geen reden voor

en: Invalid URI
nl: Ongeldige URI

en: Invalid UTF-8
nl: Ongeldig UTF-8

en: Invalid XBM file
nl: Ongeldig XBM-bestand

en: Invalid XPM header
nl: Ongeldig XPM-header

en: Invalid argument to PrintDlgEx
nl: Ongeldig argument voor PrintDlgEx

en: Invalid file name
nl: Ongeldige bestandsnaam

en: Invalid filename: %s
nl: Ongeldige bestandsnaam: %s

en: Invalid handle to PrintDlgEx
nl: Ongeldige hendel naar PrintDlgEx

en: Invalid header in animation
nl: Ongeldige header in animatie

en: Invalid header in icon
nl: Ongeldige header in pictogram

en: Invalid pointer to PrintDlgEx
nl: Ongeldige pointer naar PrintDlgEx

en: Invalid root element: '%s'
nl: Ongeldig rootelement: ‘%s’

en: Invalid type function: `%s'
nl: Ongeldige type functie: ‘%s’

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
nl: JPEG-kwaliteit moet tussen 0 en 100 liggen; waarde '%d' is niet toegestaan.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
nl: JPEG-kwaliteit moet een waarde tussen 0 en 100 zijn: waarde ‘%s’ kan niet verwerkt worden.

en: Job
nl: Printopdracht

en: Job Details
nl: Printopdracht details

en: Justify|_Center
nl: Ge_centreerd

en: Justify|_Fill
nl: _Uitvullen

en: Justify|_Left
nl: _Links

en: Justify|_Right
nl: _Rechts

en: Keys
nl: Sleutels

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
nl: Sleutels voor PNG-tekstblokken moeten uit ASCII tekens bestaan

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
nl: Sleutels voor PNG-tekstblokken moeten minimaal 1, en maximaal 79 tekens bevatten

en: LRE Left-to-right _embedding
nl: LRE Links-naar-rechts _inbedding

en: LRM _Left-to-right mark
nl: LRM _Links-naar-rechts markering

en: LRO Left-to-right _override
nl: LRO Links-naar-rechts _tenietdoen

en: Landscape
nl: Liggend

en: Layout
nl: Indeling

en: License
nl: Licentie

en: Load additional GTK+ modules
nl: Extra GTK+ modules laden

en: Location
nl: Locatie

en: Low
nl: Laag

en: Make X calls synchronous
nl: Alle X-aanroepen synchroon maken

en: Make all warnings fatal
nl: Alle waarschuwing fataal laten zijn

en: Malformed chunk in animation
nl: Misvormd brokje in animatie

en: Manage Custom Sizes
nl: Aangepaste groottes beheren

en: Manage Custom Sizes...
nl: Aangepaste groottes beheren...

en: Margins from Printer...
nl: Marges van printer...

en: Margins:
     Left: %s %s
     Right: %s %s
     Top: %s %s
     Bottom: %s %s
nl: Marges:
     Links: %s %s
     Rechts: %s %s
     Boven: %s %s
     Onder: %s %s

en: Maximum color value in PNM file is 0
nl: Maximale kleurwaarde in PNM-bestand is 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
nl: Maximale kleurwaarde in PNM-bestand is te groot

en: Media|P_ause
nl: _Pauzeren

en: Media|Pre_vious
nl: V_orige

en: Media|R_ewind
nl: _Terugspoelen

en: Media|_Forward
nl: _Vooruitspoelen

en: Media|_Next
nl: _Volgende

en: Media|_Play
nl: _Afspelen

en: Media|_Record
nl: Op_nemen

en: Media|_Stop
nl: _Stoppen

en: Modified
nl: Wijzigingsdatum

en: Muted
nl: Gedempt

en: NAME
nl: NAAM

en: Name
nl: Naam

en: Name too long
nl: Naam is te lang

en: Navigation|_Back
nl: _Terug

en: Navigation|_Bottom
nl: _Onderste

en: Navigation|_Down
nl: _Neer

en: Navigation|_First
nl: _Eerste

en: Navigation|_Forward
nl: _Volgende

en: Navigation|_Last
nl: _Laatste

en: Navigation|_Top
nl: _Bovenste

en: Navigation|_Up
nl: _Op

en: Need user intervention
nl: Handmatig oplossen

en: Network Drive (%s)
nl: Netwerkstation (%s)

en: New Folder
nl: Nieuwe map

en: New accelerator...
nl: Nieuwe sneltoets...

en: No XPM header found
nl: Geen XPM-header gevonden

en: No deserialize function found for format %s
nl: Geen deserialisatiefunctie gevonden voor format %s

en: No extended input devices
nl: Geen uitgebreide invoerapparaten

en: No item for URI '%s' found
nl: Geen item voor URI ‘%s’ gevonden

en: No items found
nl: Geen items gevonden

en: No palette found at end of PCX data
nl: Geen palet gevonden aan het einde van PCX-data

en: No recently used resource found with URI `%s'
nl: Geen recentelijk gebruikte bron gevonden met URI ‘%s’

en: No theme index file in '%s'.
    If you really want to create an icon cache here, use --ignore-theme-index.
nl: Geen thema-indexbestand in ‘%s’.
    Indien u hier echt een pictogram-cache wilt aanmaken, gebruik dan --ignore-theme-index.

en: None
nl: Geen

en: Not a valid icon cache: %s
nl: Geen geldige pictogrammen-cache: %s

en: Not a valid page setup file
nl: Geen geldig paginainstellingen-bestand

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Not enough free memory
nl: Onvoldoende vrij geheugen

en: Not enough memory to composite a frame in GIF file
nl: Onvoldoende geheugen om een frame samen te stellen in GIF-bestand

en: Not enough memory to load GIF file
nl: Onvoldoende geheugen om GIF-bestand te laden

en: Not enough memory to load ICO file
nl: Onvoldoende geheugen om ICO-bestand te laden

en: Not enough memory to load RAS image
nl: Onvoldoende geheugen voor het laden van de RAS-afbeelding

en: Not enough memory to load animation
nl: Onvoldoende geheugen om animatie te laden

en: Not enough memory to load bitmap image
nl: Onvoldoende geheugen voor het laden van de bitmap-afbeelding

en: Not enough memory to load icon
nl: Onvoldoende geheugen om pictogram te laden

en: Not enough memory to load image
nl: Onvoldoende geheugen voor het laden van de afbeelding

en: Odd sheets
nl: Oneven bladen

en: On _hold
nl: _Wachtrij

en: One Sided
nl: Eenzijdig

en: Op_acity:
nl: _Doorzichtig:

en: Open '%s'
nl: ‘%s’ openen

en: Other...
nl: Andere...

en: Out of paper
nl: Papier is op

en: Outermost element in text must be <text_view_markup> not <%s>
nl: Buitenste element in tekst moet zijn: <text_view_markup> niet <%s>

en: Output Tray
nl: Uitvoerlade

en: Output a C header file
nl: Een C-headerbestand opmaken

en: Output t_ray:
nl: _Uitvoerlade:

en: Overwrite an existing cache, even if up to date
nl: Een bestaande cache overschrijven, zelfs wanneer die up-to-date is

en: PDF _Pop directional formatting
nl: PDF _Pop richtingsformattering

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%d' is not allowed.
nl: PNG-compressie moet een waarde tussen 0 en 9 zijn; waarde '%d' is niet toegestaan.

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%s' could not be parsed.
nl: PNG-compressie moet een waarde tussen 0 en 9 zijn: waarde ‘%s’ kan niet verwerkt worden.

en: PNM file has an image height of 0
nl: PNM-bestand heeft een hoogte 0

en: PNM file has an image width of 0
nl: PNM-bestand heeft een breedte 0

en: PNM file has an incorrect initial byte
nl: PNM-bestand heeft een onjuist eerste byte

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
nl: PNM staat niet in een herkenbaar PNM-subformaat

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
nl: PNM-lader ondersteunt dit PNM-subtype niet

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
nl: PNM-lader verwachte een integer te vinden, maar deed dat niet

en: Page %u
nl: Pagina %u

en: Page Setup
nl: Paginainstellingen

en: Pages Per Sheet
nl: Pagina's per bladzijde

en: Pages per _sheet:
nl: Pagina's per _bladzijde:

en: Pages per _side:
nl: Pagina's per _bladzijde:

en: Paper
nl: Papier

en: Paper Margins
nl: Papiermarges

en: Paper Size
nl: Papiergrootte

en: Paper Source
nl: Papierbron

en: Paper Type
nl: Papiersoort

en: Paper _source:
nl: Papier_bron:

en: Paper _type:
nl: Papier_soort:

en: Path is not a folder: '%s'
nl: Pad is geen map: ‘%s’

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Pick a Color
nl: Kies een kleur

en: Pick a Font
nl: Kies een lettertype

en: Places
nl: Locaties

en: Portrait
nl: Staand

en: Position on the color wheel.
nl: Positie op het kleurenwiel.

en: Premature end-of-file encountered
nl: Voortijdig bestandseinde ontdekt

en: Preparing
nl: Voorbereiden

en: Preparing %d
nl: Voorbereiden van %d

en: Pri_ority:
nl: Pri_oriteit:

en: Print
nl: Afdrukken

en: Print Document
nl: Document afdrukken

en: Print Pages
nl: Pagina's afdrukken

en: Print Pre_view
nl: Afdrukvoor_beeld

en: Print to File
nl: Afdrukken naar bestand

en: Print to LPR
nl: Afdrukken naar LPR

en: Print to Test Printer
nl: Afdrukken om printer te testen

en: Printer Default
nl: Standaard printer

en: Printer offline
nl: Printer is offline

en: Printing %d
nl: Afdrukken van %d

en: Program class as used by the window manager
nl: Programmaklasse zoals gebruikt door de window-manager

en: Program name as used by the window manager
nl: Programmanaam zoals gebruikt door de window-manager

en: Question
nl: Vraag

en: RAS image has bogus header data
nl: RAS-afbeelding bevat onzinnige data in de header

en: RAS image has unknown type
nl: RAS-afbeelding is van onbekend type

en: RLE Right-to-left e_mbedding
nl: RLE Rechts-naar-links i_nbedding

en: RLM _Right-to-left mark
nl: RLM _Rechts-naar-links markering

en: RLO Right-to-left o_verride
nl: RLO Rechts-naar-links t_enietdoen

en: Ra_nge
nl: Be_reik

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
nl: Raw PNM-formaten moeten precies één spatie hebben voor het begin van de data

en: Raw PNM image type is invalid
nl: Raw PNM-afbeeldingstype is ongeldig

en: Really delete file "%s"?
nl: ‘%s’ verwijderen?

en: Received invalid color data
nl: Ongeldige kleurgegevens ontvangen

en: Recently Used
nl: Onlangs gebruikt

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove the bookmark '%s'
nl: ‘%s’ als bladwijzer verwijderen

en: Remove the selected bookmark
nl: De geselecteerde bladwijzer verwijderen

en: Rename File
nl: Bestand hernoemen

en: Rename file "%s" to:
nl: Bestand ‘%s’ hernoemen naar:

en: Rename...
nl: Hernoemen...

en: Reverse landscape
nl: Liggend omgekeerd

en: Reverse portrait
nl: Staand omgekeerd

en: SCREEN
nl: SCHERM

en: Same as --no-wintab
nl: Zelfde als --no-wintab

en: Save _As
nl: Opslaan _als

en: Save in _folder:
nl: _Opslaan in map:

en: Sc_ale:
nl: S_chaal:

en: Screen
nl: Scherm

en: Scroll arrow spacing
nl: De ruimte bij de schuifpijlen

en: Search
nl: Zoeken

en: Secret
nl: Geheim

en: Select A File
nl: Een bestand selecteren

en: Select _All
nl: _Alles selecteren

en: Select the color you want from the outer ring. Select the darkness or lightness of that color using the inner triangle.
nl: Selecteer een kleur in de buitenste ring. De helderheid van deze kleur kunt u instellen met de driehoek binnenin.

en: Select which type of documents are shown
nl: Kiezen welk soort bestanden getoond worden

en: Select which types of files are shown
nl: Kiezen welke typen bestanden getoond worden

en: Serialized data is malformed
nl: Geserialiseerde data is misvormd

en: Serialized data is malformed. First section isn't GTKTEXTBUFFERCONTENTS-0001
nl: Geserialiseerde data is misvormd. Eerste sectie is niet GTKTEXTBUFFERCONTENTS-0001

en: Shortcut %s already exists
nl: Snelkoppeling %s bestaat al

en: Shortcut %s does not exist
nl: Snelkoppeling %s bestaat niet

en: Show GTK+ Options
nl: GTK+-options tonen

en: Show _Hidden Files
nl: Verbo_rgen bestanden tonen

en: Show _Private Resources
nl: Privé-bronnen tonen

en: Si_ze:
nl: _Grootte:

en: Size
nl: Afmeting

en: Size of the palette in 8 bit mode
nl: Grootte van het palet in 8-bit modus

en: Some of the settings in the dialog conflict
nl: Een aantal instellingen in het dialoog conflicteren met elkaar

en: Specify one or more page ranges,
     e.g. 1-3,7,11
nl: Geef één of meer paginabereiken,
    bijv. 1-3,7,11

en: Standard
nl: Standaard

en: TGA image has invalid dimensions
nl: TGA-afbeelding heeft ongeldige afmetingen

en: TGA image type not supported
nl: Bestandstype TGA wordt niet ondersteund

en: TIFFClose operation failed
nl: Bewerking: TIFFClose is mislukt

en: T_wo-sided:
nl: T_weezijdig:

en: Tag "%s" already defined
nl: Tag ‘%s’ is al gedefinieerd

en: Tag "%s" does not exist in buffer and tags can not be created.
nl: Tag ‘%s’ komt niet in de buffer voor en tags mogen niet aangemaakt worden.

en: Tag "%s" has invalid priority "%s"
nl: Tag ‘%s’ bevat een ongeldige prioriteit ‘%s’

en: Tag "%s" has not been defined.
nl: Tag ‘%s’ is niet gedefinieerd.

en: The ANI image format
nl: Het ANI-bestandsformaat

en: The BMP image format
nl: Het BMP-bestandsformaat

en: The GIF image format
nl: Het GIF-bestandsformaat

en: The ICO image format
nl: Het ICO-bestandsformaat

en: The JPEG image format
nl: Het JPEG-bestandsformaat

en: The PCX image format
nl: Het PCX-bestandsformaat

en: The PNG image format
nl: Het PNG-bestandsformaat

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
nl: De PNM/PBM/PGM/PPM-bestandsformaatfamilie

en: The Sun raster image format
nl: Het Sun raster-bestandsformaat

en: The TIFF image format
nl: Het TIFF-bestandsformaat

en: The Targa image format
nl: Het Targa-bestandsformaat

en: The URI bound to this button
nl: De URI die bij deze knop hoort

en: The WBMP image format
nl: Het WBMP-bestandsformaat

en: The XBM image format
nl: Het XBM-bestandsformaat

en: The XPM image format
nl: Het XPM-bestandsformaat

en: The attribute "%s" was found twice on the <%s> element
nl: Het attribuut ‘%s’ is tweemaal gevonden op het <%s>-element

en: The color you've chosen. You can drag this color to a palette entry to save it for use in the future.
nl: De nieuwe kleur die u gekozen heeft. U kunt deze verslepen naar een kleurenpaletom het te bewaren voor toekomstig gebruik.

en: The file "%s" resides on another machine (called %s) and may not be available to this program.
    Are you sure that you want to select it?
nl: Het bestand ‘%s’ bevindt zich op een andere machine (genaamd %s) en is mogelijk niet beschikbaar voor dit programma.
    Weet u zeker dat u het wilt selecteren?

en: The file already exists in "%s".  Replacing it will overwrite its contents.
nl: Het bestand bestaat al in ‘%s’.  Bij vervangen zal de inhoud worden overschreven.

en: The filename "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
nl: De bestandsnaam ‘%s’ bevat tekens die niet toegestaan zijn in bestandsnamen

en: The filename "%s" couldn't be converted to UTF-8. (try setting the environment variable G_FILENAME_ENCODING): %s
nl: De bestandsnaam ‘%s’ kon niet geconverteerd worden in UTF-8. (Probeer de omgevingsvariabele G_FILENAME_ENCODING in te stellen): %s

en: The folder contents could not be displayed
nl: De mapinhoud kon niet worden weergegeven

en: The folder could not be created
nl: De map kon niet worden aangemaakt

en: The folder could not be created, as a file with the same name already exists.  Try using a different name for the folder, or rename the file first.
nl: De map kon niet worden aangemaakt omdat een bestand met dezelfde naam al bestaat. Kies een andere naam voor de map of hernoem het bestand eerst.

en: The folder name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
nl: De mapnaam ‘%s’ bevat tekens die niet toegestaan zijn in bestandsnamen

en: The generated cache was invalid.
nl: De gegenereerde cache was ongeldig.

en: The license of the program
nl: De licentie van het programma

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "%s". Please use a different name.
nl: De naam ‘%s’ is ongeldig omdat deze het teken ‘%s’ bevat. Gebruik een andere naam.

en: The previously-selected color, for comparison to the color you're selecting now. You can drag this color to a palette entry, or select this color as current by dragging it to the other color swatch alongside.
nl: De oude kleur. Zo kunt u vergelijken met de kleur die u nu selecteert. U kunt deze kleur verslepen naar een kleurenpalet of de oude kleur behouden door het over de nieuwe kleur heen te slepen.

en: The program was not able to create a connection to the indexer daemon.  Please make sure it is running.
nl: Het programma kon keen verbinding maken met de indexer-daemon. Controleer of dat proces wel loopt.

en: The radio tool button whose group this button belongs to.
nl: De radioknop aan wiens groep deze knop toebehoort.

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
nl: Deze versie van gdk-pixbuf heeft geen ondersteuning voor het opslaan van het bestandsformaat: %s

en: This file system does not support mounting
nl: Dit bestandssysteem kan niet worden aangekoppeld

en: This function is not implemented for widgets of class '%s'
nl: Deze functie is niet geïmplementeerd voor widgets van klasse ‘%s’

en: Tigrigna-Eritrean (EZ+)
nl: Tigrisch-Eritrees (EZ+)

en: Tigrigna-Ethiopian (EZ+)
nl: Tigrisch-Ethiopisch (EZ+)

en: Today at %H:%M
nl: Vandaag om %H:%M

en: Top Secret
nl: Topgeheim

en: Topdown BMP images cannot be compressed
nl: Topdown BMP-afbeeldingen kunnen niet worden gecomprimeerd

en: Transformed JPEG has zero width or height.
nl: Getransformeerde JPEG heeft nul breedte of hoogte.

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
nl: Getransformeerde PNG heeft niet ondersteund aantal kanalen, moet gelijk zijn aan 3 of 4.

en: Transformed PNG has zero width or height.
nl: Getransformeerde PNG heeft nul breedte of hoogte.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
nl: Getransformeerde PNG is geen RGB of RGBA.

en: Translated by
nl: Vertaald door

en: Transparency of the color.
nl: Transparantie van de kleur.

en: Turn off verbose output
nl: Uitvoerige berichtgeving uitzetten

en: Two Sided
nl: Tweezijdig

en: Type a file name
nl: Geef een bestandsnaam

en: Type name of new folder
nl: Geef de naam van de nieuwe map

en: Unable to find an item with URI '%s'
nl: Kan geen item vinden met URI ‘%s’

en: Unable to find include file: "%s"
nl: Kan invoegbestand ‘%s’ niet vinden

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
nl: Laden van afbeeldingslader %s mislukt: %s

en: Unable to locate image file in pixmap_path: "%s"
nl: Kan afbeelding in pixmap_pad: ‘%s’ niet vinden

en: Unable to locate theme engine in module_path: "%s",
nl: Kan themamodule in modulepad: ‘%s’ niet vinden,

en: Unclassified
nl: Openbaar

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
nl: Onverwachte bitdiepte voor ingangen van kleurenkaart

en: Unexpected character data on line %d char %d
nl: Onverwacht teken bij regel %d teken %d

en: Unexpected end of PNM image data
nl: Onverwacht einde van PNM-afbeeldingsgegevens

en: Unexpected icon chunk in animation
nl: Onverwacht pictogrambrokje in animatie

en: Unexpected start tag '%s' on line %d char %d
nl: Onverwacht begin-tag ‘%s’ bij regel %d teken %d

en: Unhandled tag: '%s'
nl: Onverwerkte tag: ‘%s’

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown attribute '%s' on line %d char %d
nl: Onbekend attribuut ‘%s’ bij regel %d teken %d

en: Unknown error when trying to deserialize %s
nl: Onbekende fout bij het deserialiseren van %s

en: Unknown item
nl: Onbekend item

en: Unrecognized image file format
nl: Onbekend afbeeldingstype

en: Unspecified error
nl: Ongespecificeerde fout

en: Unsupported JPEG color space (%s)
nl: Niet ondersteunde JPEG kleurruimte (%s)

en: Unsupported animation type
nl: Niet ondersteund animatietype

en: Unsupported depth for ICO file: %d
nl: Niet ondersteunde diepte voor ICO-bestand: %d

en: Unsupported icon type
nl: Niet ondersteund pictogramtype

en: Untitled filter
nl: Naamloos filter

en: Up Path
nl: Pad naar boven

en: Validate existing icon cache
nl: Bestaande pictogrammencache controleren op geldigheid

en: Value for PNG text chunk %s cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
nl: Waarde voor PNG-tekstblok %s kan niet naar tekenset ISO-8859-1 worden omgezet.

en: Version %s of the GIF file format is not supported
nl: Versie %s van het GIF-bestandsformaat wordt niet ondersteund

en: Vietnamese (VIQR)
nl: Viëtnamees (VIQR)

en: Volume
nl: Geluidsniveau

en: Volume Down
nl: Zachter

en: Volume Up
nl: Harder

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Width or height of TIFF image is zero
nl: Hoogte of breedte van TIFF-afbeelding is nul

en: Window
nl: Venster

en: Written by
nl: Geschreven door

en: X Input Method
nl: X Invoer-Methode

en: X _tilt:
nl: X-_helling:

en: X display to use
nl: Te gebruiken X-display

en: X screen to use
nl: Te gebruiken X-scherm

en: XPM file has image height <= 0
nl: XPM-afbeelding heeft hoogte <= 0

en: XPM file has image width <= 0
nl: XPM-afbeelding heeft breedte <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
nl: XPM-bestand heeft ongeldig aantal kleuren

en: XPM has invalid number of chars per pixel
nl: XPM heeft ongeldig aantal tekens per beeldpunt

en: Y t_ilt:
nl: Y-h_elling:

en: Yesterday at %H:%M
nl: Gisteren om %H:%M

en: You can enter an HTML-style hexadecimal color value, or simply a color name such as 'orange' in this entry.
nl: U kunt in dit veld een hexadecimale kleurwaarde in HTML-stijl geven, of gewoon een kleur (in het Engels) invoeren zoals 'orange'.

en: ZWJ Zero width _joiner
nl: ZWJ _koppelaar zonder breedte

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
nl: ZWNJ Niet-k_oppelaar zonder breedte

en: ZWS _Zero width space
nl: ZWS Spatie _zonder breedte

en: Zoom _In
nl: _Inzoomen

en: Zoom _Out
nl: _Uitzoomen

en: _About
nl: I_nfo

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: _Add to Bookmarks
nl: _Toevoegen aan bladwijzers

en: _After:
nl: _Na:

en: _All
nl: _Alles

en: _Apply
nl: Toe_passen

en: _Ascending
nl: _Oplopend

en: _Billing info:
nl: _Kosten:

en: _Blue:
nl: _Blauw:

en: _Bold
nl: _Vet

en: _Bottom:
nl: _Onder:

en: _Browse for other folders
nl: _Bladeren naar andere mappen

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Clear
nl: _Wissen

en: _Clear List
nl: Lijst _wissen

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: _Color
nl: _Kleur

en: _Convert
nl: _Converteren

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: _Delete
nl: _Verwijderen

en: _Descending
nl: _Aflopend

en: _Device:
nl: _Apparaat:

en: _Discard
nl: Ve_rwerpen

en: _Disconnect
nl: _Verbinding verbreken

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _Execute
nl: _Uitvoeren

en: _Family:
nl: _Familie:

en: _Files
nl: _Bestanden

en: _Find
nl: _Zoeken

en: _Floppy
nl: _Diskette

en: _Folder name:
nl: _Mapnaam:

en: _Font
nl: _Lettertype

en: _Format for:
nl: _Opmaken voor:

en: _Fullscreen
nl: _Schermvullend

en: _Gamma value
nl: _Gammawaarde

en: _Green:
nl: _Groen:

en: _Harddisk
nl: _Harde schijf

en: _Height:
nl: _Hoogte:

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Home
nl: _Thuis

en: _Hue:
nl: _Tint:

en: _Information
nl: _Informatie

en: _Insert Unicode Control Character
nl: _Unicode controleteken invoegen

en: _Italic
nl: _Schuingedrukt

en: _Jump to
nl: _Spring naar

en: _Leave Fullscreen
nl: _Schermvullend verlaten

en: _Left:
nl: _Links:

en: _License
nl: _Licentie

en: _Location:
nl: _Locatie:

en: _Mode:
nl: _Modus:

en: _Name:
nl: _Naam:

en: _Network
nl: _Netwerk

en: _New
nl: _Nieuw

en: _New Folder
nl: _Nieuwe map

en: _No
nl: _Nee

en: _Normal Size
nl: _Normale afmeting

en: _Now
nl: _Nu

en: _Only print:
nl: Alleen af_drukken:

en: _Open
nl: _Openen

en: _Orientation:
nl: _Ligging:

en: _Output format
nl: _Uitvoerformaat

en: _Palette:
nl: _Palet:

en: _Paper size:
nl: _Papiergroote:

en: _Paste
nl: _Plakken

en: _Places
nl: _Locaties

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: _Pressure:
nl: _Druk:

en: _Preview:
nl: _Voorbeeld:

en: _Print
nl: Af_drukken

en: _Properties
nl: _Eigenschappen

en: _Quit
nl: A_fsluiten

en: _Red:
nl: _Rood:

en: _Redo
nl: Op_nieuw

en: _Refresh
nl: _Verversen

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: _Remove From List
nl: _Verwijderen uit lijst

en: _Rename
nl: _Hernoemen

en: _Rename File
nl: Bestand _hernoemen

en: _Replace
nl: _Vervangen

en: _Reverse
nl: _Omgekeerde volgorde

en: _Revert
nl: _Terugdraaien

en: _Right:
nl: _Rechts:

en: _Saturation:
nl: _Verzadiging:

en: _Save
nl: Op_slaan

en: _Save color here
nl: Kleur hier op_slaan

en: _Save in folder:
nl: _Opslaan in map:

en: _Search:
nl: _Zoekopdracht:

en: _Selection:
nl: _Selectie:

en: _Spell Check
nl: _Spellingscontrole

en: _Stop
nl: _Stoppen

en: _Strikethrough
nl: _Doorhalen

en: _Style:
nl: _Stijl:

en: _Top:
nl: _Boven:

en: _Undelete
nl: Ter_ugplaatsen

en: _Underline
nl: _Onderstrepen

en: _Undo
nl: _Ongedaan maken

en: _Value:
nl: _Waarde:

en: _Wheel:
nl: _Wiel:

en: _Width:
nl: _Breedte:

en: _Yes
nl: _Ja

en: calendar year format|%Y
nl: %Y

en: calendar:day:digits|%d
nl: %d

en: calendar:week:digits|%d
nl: %d

en: calendar:week_start:0
nl: calendar:week_start:1

en: different idatas found for symlinked '%s' and '%s'
nl: verschillende idata's gevonden voor symlinked ‘%s’ en ‘%s’

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
nl[0]: reserveren van %u byte geheugenruimte voor de afbeelding is mislukt
nl[1]: reserveren van %u byte geheugenruimte voor de afbeelding is mislukt

en: keyboard label|Alt
nl: Alt

en: keyboard label|BackSpace
nl: Backspace

en: keyboard label|Backslash
nl: Backslash

en: keyboard label|Begin
nl: Begin

en: keyboard label|Ctrl
nl: Ctrl

en: keyboard label|Delete
nl: Delete

en: keyboard label|Down
nl: Neer

en: keyboard label|End
nl: End

en: keyboard label|Escape
nl: Esc

en: keyboard label|Home
nl: Home

en: keyboard label|Hyper
nl: Hyper

en: keyboard label|Insert
nl: Insert

en: keyboard label|KP_Begin
nl: NUM_Begin

en: keyboard label|KP_Delete
nl: NUM_Delete

en: keyboard label|KP_Down
nl: NUM_Onder

en: keyboard label|KP_End
nl: NUM_End

en: keyboard label|KP_Enter
nl: NUM_Enter

en: keyboard label|KP_Home
nl: NUM_Home

en: keyboard label|KP_Insert
nl: NUM_Insert

en: keyboard label|KP_Left
nl: NUM_Links

en: keyboard label|KP_Next
nl: NUM_Next

en: keyboard label|KP_Page_Down
nl: NUM_Page Down

en: keyboard label|KP_Page_Up
nl: NUM_Page Up

en: keyboard label|KP_Prior
nl: NUM_Prior

en: keyboard label|KP_Right
nl: NUM_Rechts

en: keyboard label|KP_Space
nl: NUM_Spatie

en: keyboard label|KP_Tab
nl: NUM_Tab

en: keyboard label|KP_Up
nl: NUM_Boven

en: keyboard label|Left
nl: Links

en: keyboard label|Meta
nl: Meta

en: keyboard label|Multi_key
nl: _Windowstoets

en: keyboard label|Num_Lock
nl: Num Lock

en: keyboard label|Page_Down
nl: Page Down

en: keyboard label|Page_Up
nl: Page Up

en: keyboard label|Pause
nl: Pause

en: keyboard label|Print
nl: Print

en: keyboard label|Return
nl: Enter

en: keyboard label|Right
nl: Rechts

en: keyboard label|Scroll_Lock
nl: Scroll Lock

en: keyboard label|Shift
nl: Shift

en: keyboard label|Space
nl: Spatie

en: keyboard label|Super
nl: Super

en: keyboard label|Sys_Req
nl: SysRq

en: keyboard label|Tab
nl: Tab

en: keyboard label|Up
nl: Op

en: none
nl: geen

en: output.%s
nl: afdruk.%s

en: paper size|#10 Envelope
nl: #10 envelop

en: paper size|#11 Envelope
nl: #11 envelop

en: paper size|#12 Envelope
nl: #12 envelop

en: paper size|#14 Envelope
nl: #14 envelop

en: paper size|#9 Envelope
nl: #9 envelop

en: paper size|10x11
nl: 10x11

en: paper size|10x13
nl: 10x13

en: paper size|10x14
nl: 10x14

en: paper size|10x15
nl: 10x15

en: paper size|11x12
nl: 11x12

en: paper size|11x15
nl: 11x15

en: paper size|12x19
nl: 12x19

en: paper size|5x7
nl: 5x7

en: paper size|6x9 Envelope
nl: 6x9 envelop

en: paper size|7x9 Envelope
nl: 7x9 envelop

en: paper size|9x11 Envelope
nl: 9x11 envelop

en: paper size|A0
nl: A0

en: paper size|A0x2
nl: A0x2

en: paper size|A0x3
nl: A0x3

en: paper size|A1
nl: A1

en: paper size|A10
nl: A10

en: paper size|A1x3
nl: A1x3

en: paper size|A1x4
nl: A1x4

en: paper size|A2
nl: A2

en: paper size|A2x3
nl: A2x3

en: paper size|A2x4
nl: A2x4

en: paper size|A2x5
nl: A2x5

en: paper size|A3
nl: A3

en: paper size|A3 Extra
nl: A3 extra

en: paper size|A3x3
nl: A3x3

en: paper size|A3x4
nl: A3x4

en: paper size|A3x5
nl: A3x5

en: paper size|A3x6
nl: A3x6

en: paper size|A3x7
nl: A3x7

en: paper size|A4
nl: A4

en: paper size|A4 Extra
nl: A4 extra

en: paper size|A4 Tab
nl: A4 tab

en: paper size|A4x3
nl: A4x3

en: paper size|A4x4
nl: A4x4

en: paper size|A4x5
nl: A4x5

en: paper size|A4x6
nl: A4x6

en: paper size|A4x7
nl: A4x7

en: paper size|A4x8
nl: A4x8

en: paper size|A4x9
nl: A4x9

en: paper size|A5
nl: A5

en: paper size|A5 Extra
nl: A5 extra

en: paper size|A6
nl: A6

en: paper size|A7
nl: A7

en: paper size|A8
nl: A8

en: paper size|A9
nl: A9

en: paper size|Arch A
nl: Arch A

en: paper size|Arch B
nl: Arch B

en: paper size|Arch C
nl: Arch C

en: paper size|Arch D
nl: Arch D

en: paper size|Arch E
nl: Arch E

en: paper size|B0
nl: B0

en: paper size|B1
nl: B1

en: paper size|B10
nl: B10

en: paper size|B2
nl: B2

en: paper size|B3
nl: B3

en: paper size|B4
nl: B4

en: paper size|B5
nl: B5

en: paper size|B5 Extra
nl: B5 extra

en: paper size|B6
nl: B6

en: paper size|B6/C4
nl: B6/C4

en: paper size|B7
nl: B7

en: paper size|B8
nl: B8

en: paper size|B9
nl: B9

en: paper size|C0
nl: C0

en: paper size|C1
nl: C1

en: paper size|C10
nl: C10

en: paper size|C2
nl: C2

en: paper size|C3
nl: C3

en: paper size|C4
nl: C4

en: paper size|C5
nl: C5

en: paper size|C6
nl: C6

en: paper size|C6/C5
nl: C6/C5

en: paper size|C7
nl: C7

en: paper size|C7/C6
nl: C7/C6

en: paper size|C8
nl: C8

en: paper size|C9
nl: C9

en: paper size|Choukei 2 Envelope
nl: Choukei 2 envelop

en: paper size|Choukei 3 Envelope
nl: Choukei 3 envelop

en: paper size|Choukei 4 Envelope
nl: Choukei 4 envelop

en: paper size|DL Envelope
nl: DL envelop

en: paper size|Dai-pa-kai
nl: Dai-pa-kai

en: paper size|European edp
nl: European edp

en: paper size|Executive
nl: Executive

en: paper size|FanFold European
nl: FanFold European

en: paper size|FanFold German Legal
nl: FanFold German Legal

en: paper size|FanFold US
nl: FanFold US

en: paper size|Folio
nl: Folio

en: paper size|Folio sp
nl: Folio sp

en: paper size|Government Legal
nl: Government Legal

en: paper size|Government Letter
nl: Government Letter

en: paper size|Index 3x5
nl: Index 3x5

en: paper size|Index 4x6 (postcard)
nl: Index 4x6 (postcard)

en: paper size|Index 4x6 ext
nl: Index 4x6 ext

en: paper size|Index 5x8
nl: Index 5x8

en: paper size|Invite Envelope
nl: Invite envelop

en: paper size|Invoice
nl: Invoice

en: paper size|Italian Envelope
nl: Italian envelop

en: paper size|JB0
nl: JB0

en: paper size|JB1
nl: JB1

en: paper size|JB10
nl: JB10

en: paper size|JB2
nl: JB2

en: paper size|JB3
nl: JB3

en: paper size|JB4
nl: JB4

en: paper size|JB5
nl: JB5

en: paper size|JB6
nl: JB6

en: paper size|JB7
nl: JB7

en: paper size|JB8
nl: JB8

en: paper size|JB9
nl: JB9

en: paper size|Monarch Envelope
nl: Monarch envelop

en: paper size|Personal Envelope
nl: Personal envelop

en: paper size|Postfix Envelope
nl: Postfix envelop

en: paper size|Quarto
nl: Quarto

en: paper size|RA0
nl: RA0

en: paper size|RA1
nl: RA1

en: paper size|RA2
nl: RA2

en: paper size|ROC 16k
nl: ROC 16k

en: paper size|ROC 8k
nl: ROC 8k

en: paper size|SRA0
nl: SRA0

en: paper size|SRA1
nl: SRA1

en: paper size|SRA2
nl: SRA2

en: paper size|Small Photo
nl: Small Photo

en: paper size|Super A
nl: Super A

en: paper size|Super B
nl: Super B

en: paper size|Tabloid
nl: Tabloid

en: paper size|US Legal
nl: US Legal

en: paper size|US Legal Extra
nl: US Legal extra

en: paper size|US Letter
nl: US Letter

en: paper size|US Letter Extra
nl: US Letter extra

en: paper size|US Letter Plus
nl: US Letter Plus

en: paper size|Wide Format
nl: Wide Format

en: paper size|a2 Envelope
nl: a2 envelop

en: paper size|asme_f
nl: asme_f

en: paper size|b-plus
nl: b-plus

en: paper size|c
nl: c

en: paper size|c5 Envelope
nl: c5 envelop

en: paper size|d
nl: d

en: paper size|e
nl: e

en: paper size|edp
nl: edp

en: paper size|f
nl: f

en: paper size|hagaki (postcard)
nl: hagaki (ansichtkaart)

en: paper size|jis exec
nl: jis exec

en: paper size|juuro-ku-kai
nl: juuro-ku-kai

en: paper size|kahu Envelope
nl: kahu envelop

en: paper size|kaku2 Envelope
nl: kaku2 envelop

en: paper size|oufuku (reply postcard)
nl: oufuku (antwoordkaart)

en: paper size|pa-kai
nl: pa-kai

en: paper size|prc 16k
nl: prc 16k

en: paper size|prc 32k
nl: prc 32k

en: paper size|prc1 Envelope
nl: prc1 envelop

en: paper size|prc10 Envelope
nl: prc10 envelop

en: paper size|prc2 Envelope
nl: prc2 envelop

en: paper size|prc3 Envelope
nl: prc3 envelop

en: paper size|prc4 Envelope
nl: prc4 envelop

en: paper size|prc5 Envelope
nl: prc5 envelop

en: paper size|prc6 Envelope
nl: prc6 envelop

en: paper size|prc7 Envelope
nl: prc7 envelop

en: paper size|prc8 Envelope
nl: prc8 envelop

en: paper size|you4 Envelope
nl: you4 envelop

en: print operation status|Blocking on issue
nl: Geblokkeerd vanwege

en: print operation status|Finished
nl: Voltooid

en: print operation status|Finished with error
nl: Voltooid met fout

en: print operation status|Generating data
nl: Data genereren

en: print operation status|Initial state
nl: Beginstand

en: print operation status|Preparing to print
nl: Voorbereiden voor afdrukken

en: print operation status|Printing
nl: Afdrukken

en: print operation status|Sending data
nl: Data versturen

en: print operation status|Waiting
nl: Wachten

en: progress bar label|%d %%
nl: %d %%

en: recent menu label|%d. %s
nl: %d. %s

en: recent menu label|_%d. %s
nl: _%d. %s

en: sdl|system
nl: systeem

en: test-output.%s
nl: testafdruk.%s

en: unsupported RAS image variation
nl: Niet ondersteunde RAS-afbeeldingsvariatie

en: volume percentage|%d %%
nl: %d %%

en: year measurement template|2000
nl: 2000
