gtk+ - en to or translation catalogue (857 entries)

en: "%s" could not be converted to a value of type "%s" for attribute "%s"
or: "%s" କୁ "%s" ପ୍ରକାରର ଗୋଟିଏ ମୂଲ୍ଯର "%s" ଗୁଣ ପାଇଁ ବଦଳା ଯାଇ ପାରିଲା ନାହିଁ

en: "%s" is not a valid attribute name
or: "%s" ଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ ଗୁଣ ନାମ ନୁହେଁ

en: "%s" is not a valid attribute type
or: "%s" ଟି  ଗୋଟିଏ ବୈଧ ଗୁଣ ପ୍ରକାର ନୁହେଁ

en: "%s" is not a valid value for attribute "%s"
or: "%s" ଟି "%s" ଗୁଣ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ବୈଧ ମୂଲ୍ଯ ନୁହେଁ

en: "Deepness" of the color.
or: ରଙ୍ଗର "ପ୍ରଗାଢ଼ତା"।

en: %.1f GB
or: %.1f ଗିଗା-ବାଇଟ୍

en: %.1f KB
or: %.1f କିଲୋ-ବାଇଟ୍

en: %.1f MB
or: %.1f ମେଗା-ବାଇଟ୍

en: %1$s on %2$s
or: %1$s %2$sରେ

en: %d byte | %d bytes
or[0]: %d ବାଇଟ
or[1]: %d ବାଇଟ

en: '%s' already exists in the bookmarks list
or: ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନ ତାଲିକାରେ '%s' ପୂର୍ବରୁ ଅଛି

en: '%s' does not exist in the bookmarks list
or: ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନ ତାଲିକାରେ '%s' ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: (Empty)
or: (ଖାଲି)

en: (None)
or: (କିଛି ନୁହେଁ)

en: (disabled)
or: (ନିଷ୍କ୍ରିୟ)

en: (unknown)
or: (ଅଜଣା)

en: --- No Tip ---
or: --- କୌଣସି ସୂଚନା ନାହିଁ ---

en: <%s> element has invalid id "%s"
or: <%s> ବସ୍ତୁ ନିକଟର ଅବୈଧ "%s" ପରିଚୟ ଅଛି

en: <%s> element has neither a "name" nor an "id" attribute
or: <%s> ବସ୍ତୁ ନିକଟର ଗୋଟିଏ "ନାମ" କିମ୍ବା ଗୋଟିଏ "ପରିଚୟ" ବସ୍ତୁ ନାହିଁ

en: <b>Any Printer</b>
    For portable documents
or: <b>ଯେ କୌଣସି ମୂଦ୍ରଣୀ</b>
    ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ଦଲିଲ ପାଇଁ

en: A <%s> element has already been specified
or: ଗୋଟିଏ <%s> ବସ୍ତୁକୁ ପୂର୍ବରୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି

en: A <text> element can't occur before a <tags> element
or: ଗୋଟିଏ <text> ତତ୍ବ ଗୋଟିଏ ତତ୍ବ ପୂର୍ବରୁ <tags> ଆସି ପାରିବ ନାହିଁ

en: A file named "%s" already exists.  Do you want to replace it?
or: "%s" ନାମର ଫାଇଲ ପୂର୍ବରୁ ଅଛି. ଆପଣ ତାହାକୁ ବଦଳାଇବାକୁ ଚାହାନ୍ତି କି?

en: A_t:
or: ସେହିଠାରେ (_t):

en: About %s
or: %s ବିଷୟରେ

en: Accelerator|Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ

en: Add Cover Page
or: ଉପର ପୃଷ୍ଠାକୁ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Add the current folder to the bookmarks
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଫୋଲ୍ଡରକୁ ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନଗୁଡ଼ିକରେ ଯୋଗାନ୍ତୁ

en: Add the folder '%s' to the bookmarks
or: '%s' ଫୋଲ୍ଡରକୁ ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନଗୁଡ଼ିକରେ ଯୋଗାନ୍ତୁ

en: Add the selected folder to the Bookmarks
or: ବଛା ଫୋଲ୍ଡରକୁ ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନଗୁଡ଼ିକରେ ଯୋଗାନ୍ତୁ

en: Add the selected folders to the bookmarks
or: ବଛା ଫୋଲ୍ଡରଗୁଡ଼ିକୁ ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନଗୁଡ଼ିକରେ ଯୋଗାନ୍ତୁ

en: Advanced
or: ଉନ୍ନତ

en: All sheets
or: ସମସ୍ତ ସୀଟ

en: Amharic (EZ+)
or: ଆମ୍ହାରିକ (ଇ.ଜେଡ.+)

en: Amount of blue light in the color.
or: ରଙ୍ଗରେ ନିଳ ଆଲୋକର ମାତ୍ରା।

en: Amount of green light in the color.
or: ରଙ୍ଗରେ ସାଗୁଆ ଆଲୋକର ମାତ୍ରା।

en: Amount of red light in the color.
or: ରଙ୍ଗରେ ନାଲି ଆଲୋକର ମାତ୍ରା।

en: Anonymous tag found and tags can not be created.
or: ଅଜ୍ଞାତ ସୂଚକ ମିଳିଲା ଏବଂ ସୂଚକ ଗୁଡିକୁ ସୃଷ୍ଟି କରିହେବ ନାହିଁ।

en: Application
or: ପ୍ରୟୋଗ

en: Arrow spacing
or: ତୀର ସ୍ଥାନ

en: Artwork by
or: ଚିତ୍ରକାର

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
or: "%s" ଗୁଣ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ <%s> ତତ୍ବ ପାଇଁ ଅବୈଧ

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
or: "%s" ଗୁଣକୁ ଦୁଇଥର ଏହି <%s> ତତ୍ବରେ ପୁନରାବ୍ରୁତ୍ତି କରାଯାଇଛି

en: Auto Select
or: ସ୍ବତଃ ଚୟନ

en: Axes
or: ଏକ୍ସେସ୍

en: BMP image has bogus header data
or: BMP ଚିତ୍ରର ଶୀର୍ଷକରେ ନକଲି ତଥ୍ଯ ଅଛି

en: BMP image has unsupported header size
or: BMP ଚିତ୍ରର ଶୀର୍ଷକ ଆକାର ଅସହାୟକ

en: Bad code encountered
or: ଖରାପ ସଙ୍କେତ ମିଳିଲା

en: Be_fore:
or: ଏହା ପୂର୍ବରୁ (_f):

en: Best _Fit
or: ସର୍ବୋତ୍ତମ ଭାବରେ ମେଳାନ୍ତୁ (_F)

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
or: PNG ଚିତ୍ରର ବିଟ ପ୍ରତି ଚ୍ଯାନେଲର ମୂଲ୍ଯ ଅବୈଧ

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
or: ପରିବର୍ତ୍ତିତ PNG ର ବିଟ ପ୍ରତି ଚ୍ଯାନେଲର ମୂଲ୍ଯ ୮ ନୁହେଁ

en: Bookmark saving failed: %s
or: ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନ ସଂରକ୍ଷଣ ଅସଫଳ: %s

en: Both "id" and "name" were found on the <%s> element
or: <%s> ତତ୍ବରେ ଉଭୟ "ପରିଚୟ" ଏବଂ "ନାମ" ମିଳିଲା

en: Brightness of the color.
or: ରଙ୍ଗର ଉଜ୍ଜ୍ବଳତା।

en: CLASS
or: ଶ୍ରେଣୀ

en: COLORS
or: ରଙ୍ଗ

en: C_ollate
or: ତୁଳନା କରନ୍ତୁ (_o)

en: C_onnect
or: ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_o)

en: C_reate
or: ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ (_r)

en: C_redits
or: ସ୍ବୀକୃତି (_r)

en: C_urrent
or: ବର୍ତମାନ (_u)

en: Cache file created successfully.
or: ସଞ୍ଚୟ ଫାଇଲକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ସୃଷ୍ଟି କରାଯାଇଛି।

en: Cannot allocate TGA header memory
or: TGA ଶୀର୍ଷକ ସ୍ମୃତି ଯୋଗାଇ ହେଲା ନାହିଁ

en: Cannot allocate colormap entries
or: ରଙ୍ଗନକ୍ସା ଭରଣଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ସ୍ମୃତି ଯୋଗାଇ ହେଲା ନାହିଁ

en: Cannot allocate colormap structure
or: ରଙ୍ଗନକ୍ସା ଷ୍ଟ୍ରକ୍ଟ ପାଇଁ ସ୍ମୃତି ଯୋଗାଇ ହେଲା ନାହିଁ

en: Cannot allocate memory for IOBuffer data
or: ଆଇ.ଓ. ବଫର ତଥ୍ଯ ପାଇଁ ସ୍ମୃତି ଯୋଗାଇ ହେଲା ନାହିଁ

en: Cannot allocate memory for IOBuffer struct
or: ଆଇ.ଓ. ବଫର ଷ୍ଟ୍ରକ୍ଟ ପାଇଁ ସ୍ମୃତି ଯୋଗାଇ ହେଲା ନାହିଁ

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
or: TGA ପ୍ରସଙ୍ଗ ଷ୍ଟ୍ରକ୍ଟ ପାଇଁ ସ୍ମୃତି ଯୋଗାଇ ହେଲା ନାହିଁ

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
or: PNM ଚିତ୍ର ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ସ୍ମୃତି ଯୋଗାଇ ହେଲା ନାହିଁ

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
or: XPM ଚିତ୍ର ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ସ୍ମୃତି ଯୋଗାଇ ହେଲା ନାହିଁ

en: Cannot allocate new pixbuf
or: ନୂତନ ପିକ୍ସବଫ ପାଇଁ ସ୍ମୃତି ଯୋଗାଇ ହେଲା ନାହିଁ

en: Cannot allocate temporary IOBuffer data
or: ଅସ୍ଥାୟୀ ଆଇ.ଓ. ବଫର ତଥ୍ଯ ପାଇଁ ସ୍ମୃତି ଯୋଗାଇ ହେଲା ନାହିଁ

en: Cannot change to folder because it is not local
or: ଏହି ଫୋଲ୍ଡର ସ୍ତାନୀୟ ନ ଥିବାରୁ ଏଠିକି ଯାଇ ହେବ ନାହିଁ

en: Cannot read XPM colormap
or: XPM ରଙ୍ଗନକ୍ସା ପଢ଼ିହେଲା ନାହିଁ

en: Cannot realloc IOBuffer data
or: ଆଇ.ଓ. ବଫର ତଥ୍ଯ ପାଇଁ ସ୍ମୃତି ପୁଣି ଯୋଗାଇ ହେଲା ନାହିଁ

en: Cedilla
or: ଶେଡିଲା

en: Circular table entry in GIF file
or: GIF ଫାଇଲରେ ବୃତ୍ତାକାର ସାରଣୀ ଭରଣ

en: Cl_ear
or: ସଫା କରନ୍ତୁ (_e)

en: Classified
or: ବର୍ଗୀକୃତ

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color.
or: ଆଖିଡ୍ରପର ଉପରେ ମାଉସ ଚାବି ଦବାଇ, ରଙ୍ଗ ବାଛିବା ପାଇଁ ପରଦାର କୌଣସି ରଙ୍ଗ ଉପରେ ମାଉସ ଚାବି ଦବାନ୍ତୁ।

en: Click this palette entry to make it the current color. To change this entry, drag a color swatch here or right-click it and select "Save color here."
or: ଏହି ଆଳି ଭରଣକୁ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ରଙ୍ଗ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଉପରେ ମାଉସ ଚାବି ଦବାନ୍ତୁ. ଏହାକୁ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ ରଙ୍ଗ ନମୁନା ଟାଣି ଆଣନ୍ତୁ ବା ଏହା ଉପରେ ଡାହାଣ ମାଉସ ଚାବି ଦବାଇ "Save color here." ବାଛନ୍ତୁ।

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: Color Selection
or: ରଙ୍ଗ ଚୟନ

en: Color Wheel
or: ରଙ୍ଗ ଚକ୍ର

en: Color _name:
or: ରଙ୍ଗର ନାମ (_n):

en: Command Line
or: ପାଠ୍ଯ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

en: Compressed icons are not supported
or: ସଂକୁଚିତ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ଅସହାୟକ

en: Confidential
or: ଗୋପନୀୟ

en: Copie_s:
or: ପ୍ରତିଲିପି (_s):

en: Copies
or: ପ୍ରତିଲିପି

en: Copy URL
or: ୟୁ.ଆର.ଏଲ. କୁ ନକଲ କରନ୍ତୁ

en: Copy _Location
or: ଅବସ୍ଥାନକୁ ନକଲ କରନ୍ତୁ (_L)

en: Could not add a bookmark
or: ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନ ଯୋଡ଼ିହେଲା ନାହିଁ

en: Could not add a bookmark for '%s' because it is an invalid path name.
or: '%s' ଗୋଟିଏ ଅବୈଧ ପଥ ନାମ ଥିବାରୁ ତାହା ପାଇଁ ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନ ଯୋଡ଼ିହେଲା ନାହିଁ।

en: Could not clear list
or: ତାଲିକାକୁ ସଫା କରିହେଲା ନାହିଁ

en: Could not find the icon '%s'. The '%s' theme
    was not found either, perhaps you need to install it.
    You can get a copy from:
    	%s
or: '%s' ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ମିଳିଲା ନାହିଁ. '%s' ପ୍ରସଙ୍ଗ
    ମଧ୍ଯ ମିଳିଲା ନାହିଁ, ବୋଧହୁଏ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ସ୍ଥାପିତ କରିବା ଆବଶ୍ଯକ.
    ଆପଣ ଏଠାରୁ ନକଲଟିଏ ଆଣିପାରିବେ:
    	%s

en: Could not get a stock icon for %s
or: %s ପାଇଁ ଷ୍ଟୋକ୍ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ପାଇପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not get image height (bad TIFF file)
or: ଚିତ୍ର ଉଚ୍ଚତା ମିଳିଲା ନାହିଁ (ଖରାପ TIFF ଫାଇଲ)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
or: ଚିତ୍ର ଓସାର ମିଳିଲା ନାହିଁ (ଖରାପ TIFF ଫାଇଲ)

en: Could not get information for file '%s': %s
or: '%s' ଫାଇଲ ପାଇଁ ସୂଚନା ଆଣିହେଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not mount %s
or: %s ସ୍ଥାପନ କରିହେଲା ନାହିଁ

en: Could not obtain root folder
or: ରୁଟ୍ ଫୋଲଡରକୁ ପାଇପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not remove bookmark
or: ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନ କାଢ଼ିହେଲା ନାହିଁ

en: Could not remove item
or: ବସ୍ତୁକୁ ଅପସାରିତ ହେଲା ନାହିଁ

en: Could not rename %s back to %s: %s.
or: %sର ନାମକୁ ତାହାର ପୂର୍ବ ନାମ %sରେ ବଦଳାଇ ପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not rename %s to %s: %s
or: %sର ନାମକୁ %sରେ ବଦଳାଇ ପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not rename %s to %s: %s, removing %s then.
or: %s ନାମକୁ %sରେ ବଦଳାଇ ପାରିଲା ନାହିଁ: %s, ସେଥିପାଇଁ %s କୁ ଅପସାରିତ କରିଦେଉଛି।

en: Could not retrieve information about the file
or: ଫାଇଲ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଆଣିହେଲା ନାହିଁ

en: Could not select file
or: ଫାଇଲ ବାଛିହେଲା ନାହିଁ

en: Could not select file '%s' because it is an invalid path name.
or: '%s' ଗୋଟିଏ ଅବୈଧ ପଥ ନାମ ଥିବାରୁ ସେହି ଫାଇଲ ବାଛିହେଲା ନାହିଁ.

en: Couldn't allocate memory for context buffer
or: ପ୍ରସଙ୍ଗ ବଫର ପାଇଁ ସ୍ମୃତି ଯୋଗାଇ ହେଲା ନାହିଁ

en: Couldn't allocate memory for header
or: ଶୀର୍ଷକ ପାଇଁ ସ୍ମୃତି ଯୋଗାଇ ହେଲା ନାହିଁ

en: Couldn't allocate memory for line data
or: ଧାଡ଼ି ତଥ୍ଯ ପାଇଁ ସ୍ମୃତି ଯୋଗାଇ ହେଲା ନାହିଁ

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
or: JPEG ଫାଇଲ ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ସ୍ମୃତି ଯୋଗାଇ ହେଲା ନାହିଁ

en: Couldn't allocate memory for paletted data
or: ଆଳି ତଥ୍ଯ ପାଇଁ ସ୍ମୃତି ଯୋଗାଇ ହେଲା ନାହିଁ

en: Couldn't allocate memory for saving BMP file
or: BMP ଫାଇଲ ସଂରକ୍ଷଣ ପାଇଁ ସ୍ମୃତି ଯୋଗାଇ ହେଲା ନାହିଁ

en: Couldn't convert filename
or: ଫାଇଲ ନାମ ରୂପାନ୍ତରିତ କରିହେଲା ନାହିଁ

en: Couldn't create new pixbuf
or: ନୂତନ ପିକ୍ସବଫ ସୃଷ୍ଟି କରିହେଲା ନାହିଁ

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
or: '%s' ଚିତ୍ର ଫାଇଲ ଶୈଳୀ ଚିହ୍ନିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Couldn't save the rest
or: ବାକି ସଞ୍ଚିତ କରିହେଲା ନାହିଁ

en: Couldn't write to BMP file
or: BMP ଫାଇଲକୁ ଲେଖିହେଲା ନାହିଁ

en: Couldn't write to TIFF file
or: TIFF ଫାଇଲରେ ଲେଖିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Create Fo_lder
or: ଫୋଲ୍ଡର ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ (_l)

en: Create in _folder:
or: ଫୋଲ୍ଡରରେ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ: (_f)

en: Credits
or: ସ୍ବୀକୃତି

en: Cu_t
or: କାଟନ୍ତୁ (_t)

en: Cursor hotspot outside image
or: ଦର୍ଶିକା କର୍ମଚଞ୍ଚଳ ବିନ୍ଦୁ ଚିତ୍ର ବାହାରେ

en: Custom Size %d
or: ଇଚ୍ଚାରୂପଣ ଆକାର %d

en: Custom size
or: ଆକାରକୁ ଇଚ୍ଛାରୂପଣ କରନ୍ତୁ

en: Cyrillic (Transliterated)
or: ସାଇରିଲୀୟ (ଉଚ୍ଚାରଣ ସଂଗତିରେ ଲିପିବଦ୍ଧ)

en: DISPLAY
or: ପ୍ରଦର୍ଶିକା

en: De_lete File
or: ଫାଇଲ ଲିଭାନ୍ତୁ (_l)

en: Decrease Indent
or: ଅନୁଚ୍ଛେଦ ବ୍ଯବଧାନ କମାନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Delete File
or: ଫାଇଲ ଲିଭାନ୍ତୁ

en: Desktop
or: ଡେସ୍କଟପ

en: Didn't get all lines of PCX image
or: PCX ଚିତ୍ରର ସବୁ ଧାଡ଼ି ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Dimensions of TIFF image too large
or: TIFF ଚିତ୍ରର ପରିସର ଅତି ବଡ଼

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ

en: Do use the Wintab API [default]
or: ୱିନଟ୍ଯାବ ଏ.ପି.ଆଇ. ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ

en: Documented by
or: ଦଲିଲକରଣ ଲେଖକ

en: Don't batch GDI requests
or: ଜିଡିଆଇ ଅନୁରୋଧ ମିଶାନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Don't check for the existence of index.theme
or: index.theme ଅସ୍ତିତ୍ବକୁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Don't include image data in the cache
or: ସଞ୍ଚୟରେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରତିଛବିକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Don't use the Wintab API for tablet support
or: ଫଳକ ସହାୟତା ପାଇଁ ୱିନଟ୍ଯାବ ଏ.ପି.ଆଇ. ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
or: <%s> ବସ୍ତୁଟି <%s> ତଳେ ସ୍ବୀକାର୍ଯ୍ଯ ନୁହେଁ

en: Empty
or: ଖାଲି

en: Error
or: ତୃଟି

en: Error deleting file '%s': %s
or: '%s' ଫାଇଲକକୁ ଅପସାରଣ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: Error from StartDoc
or: StartDoc ରୁ ତୃଟି

en: Error getting information for '%s': %s
or: '%s' ପାଇଁ ସୂଚନା ଆଣିବାରେ ତୃଟି: %s

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
or: JPEG ଚିତ୍ର ଫାଇଲ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରିବାରେ ତୃଟି (%s)

en: Error launching preview
or: ପ୍ରାକଦର୍ଶନକୁ ଚଲାଇବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: Error loading icon: %s
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ଧାରଣ କରିବାରେ ତୃଟି: %s

en: Error printing
or: ମୂଦ୍ରଣ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: Error renaming file "%s" to "%s": %s
or: ଫାଇଲର ନାମ "%s"ରୁ "%s"ରେ ବଦଳାଇବାରେ ତୃଟି: %s

en: Error renaming file "%s": %s
or: "%s" ଫାଇଲର ନାମ ବଦଳାଇବାରେ ତୃଟି: %s

en: Error renaming file to "%s": %s
or: ଫାଇଲର ନାମ "%s"କୁ ବଦଳାଇବାରେ ତୃଟି: %s

en: Error writing to image file: %s
or: ଚିତ୍ର ଫାଇଲକୁ ଲେଖିବାରେ ତୃଟି: %s

en: Even sheets
or: ଯୁଗ୍ମ ଅଙ୍କ ବିଶିଷ୍ଟ ସୀଟ୍ସ

en: Excess data in file
or: ଫାଇଲରେ ଅତ୍ଯାଧିକ ତଥ୍ଯ

en: FLAGS
or: ସୂଚକ

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
or: ଚିତ୍ର ଲେଖିବା ସମୟରେ '%s'କୁ ବନ୍ଦ କରିବାରେ ଅସଫଳ, ସମ୍ପୂର୍ଣ ତଥ୍ଯ ସଂରକ୍ଷିତ ନ ହୋଇଥାଇପାରେ: %s

en: Failed to load RGB data from TIFF file
or: TIFF ଫାଇଲରୁ ଆର.ଜି.ବି. ତଥ୍ଯ ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସଫଳ

en: Failed to load TIFF image
or: TIFF ଚିତ୍ର ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସଫଳ

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
or: '%s' ଜୀବନାୟନ ଫାଇଲ ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସଫଳ: କାରଣ ଜଣା ନାହିଁ, ସମ୍ଭବତଃ ଏହା ଗୋଟିଏ ତୃଟିଯୁକ୍ତ ଜୀବନାୟନ ଫାଇଲ ଅଟେ

en: Failed to load image '%s': %s
or: '%s' ଚିତ୍ର ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସଫଳ: %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
or: '%s' ଚିତ୍ର ଫାଇଲ ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସଫଳ: କାରଣ ଜଣା ନାହିଁ, ସମ୍ଭବତଃ ଏହା ଗୋଟିଏ ତୃଟିଯୁକ୍ତ ଚିତ୍ର ଫାଇଲ ଅଟେ

en: Failed to open '%s' for writing: %s
or: '%s'କୁ ଲେଖିବା ପ୍ରତି ଖୋଲିବାରେ ଅସଫଳ: %s

en: Failed to open TIFF image
or: TIFF ଫାଇଲ ଖୋଲିବାରେ ଅସଫଳ

en: Failed to open file '%s': %s
or: '%s' ଫାଇଲ ଖୋଲିବାରେ ଅସଫଳ: %s

en: Failed to open temporary file
or: ଅସ୍ଥାୟୀ ଫାଇଲ ଖୋଲିବାରେ ଅସଫଳ

en: Failed to read from temporary file
or: ଅସ୍ଥାୟୀ ଫାଇଲରୁ ପଢ଼ିବାରେ ଅସଫଳ

en: Failed to rewrite header
or: ଶୀର୍ଷକର ପୁନଃଲିଖନରେ ବିଫଳ

en: Failed to save TIFF image
or: TIFF ଚିତ୍ରକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ଅସଫଳ

en: Failed to write TIFF data
or: TIFF ତଥ୍ଯକୁ ଲେଖିବାରେ ଅସଫଳ

en: Failed to write cache file: %s
or: ସଞ୍ଚୟ ଫାଇଲରେ ଲେଖିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Failed to write hash table
or: ଦୃତାନ୍ବେଷଣ ସାରଣୀରେ ଲେଖିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to write header
or: ଶୀର୍ଷକକୁ ଲେଖିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
or: XBM ଚିତ୍ର ଧାରଣ କରିବା ସମୟରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ଫାଇଲକୁ ଲେଖିବାରେ ଅସଫଳ

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
or: XPM ଚିତ୍ର ଧାରଣ କରିବା ସମୟରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ଫାଇଲକୁ ଲେଖିବାରେ ଅସଫଳ

en: Failure reading GIF: %s
or: GIF ପଢ଼ିବାରେ ତୃଟି: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
or: PNG ଚିତ୍ର ଫାଇଲରେ ମାରାତ୍ମକ ତୃଟି: %s

en: Fatal error reading PNG image file
or: PNG ଫାଇଲ  ପଢ଼ିବାରେ ମାରାତ୍ମକ ତୃଟି

en: Fatal error reading PNG image file: %s
or: PNG ଫାଇଲ ପଢ଼ିବାରେ ମାରାତ୍ମକ ତୃଟି: %s

en: File
or: ଫାଇଲ

en: File System
or: ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ର

en: File does not appear to be a GIF file
or: ଫାଇଲଟି GIF ଫାଇଲ ଭଳି ଜଣା ପଡ଼ୁ ନାହିଁ

en: Files
or: ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ

en: Find and _Replace
or: ଖୋଜି ବଦଳାନ୍ତୁ (_R)

en: Finishing
or: ସମ୍ପନ୍ନ କରୁଅଛି

en: Fol_ders
or: ଫୋଲ୍ଡରଗୁଡ଼ିକ (_d)

en: Folder unreadable: %s
or: ଫୋଲ୍ଡର ପଠନକ୍ଷମ ନୁହେଁ: %s

en: Folders
or: ଫୋଲ୍ଡରଗୁଡ଼ିକ

en: Font
or: ଅକ୍ଷରରୂପ

en: Font Selection
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ଚୟନ

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
or: GIF ଫାଇଲରେ କିଛି ତଥ୍ଯ ନ ଥିଲା (ବୋଧହୁଏ ଏହା କିପରି ଶେଷରୁ କଟିଯାଇଛି?)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
or: GIF ଚିତ୍ରର ସାମଗ୍ରିକ ରଙ୍ଗନକ୍ସା ନାହିଁ, ଓ ତାହା ଭିତରେ ସ୍ଥିତ ଫ୍ରେମର ସ୍ଥାନୀୟ ରଙ୍ଗନକ୍ସା ନାହିଁ.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
or: GIF ଚିତ୍ର ତୃଟିଯୁକ୍ତ (ଭୂଲ ଏଲ.ଜେଡ.ଡବ୍ଲୁ. ସଙ୍କୋଚନ)

en: GIF image loader cannot understand this image.
or: GIF ଚିତ୍ର ଧାରକ ଏହି ଚିତ୍ରକୁ ବୁଝିପାରିଲା ନାହିଁ.

en: GIF image was truncated or incomplete.
or: GIF ଚିତ୍ର ଶେଷରୁ କଟିଯାଇଛି ବା ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଛି.

en: GTK+ Options
or: ଜି.ଟି.କେ.+ ପସନ୍ଦ

en: GTK+ debugging flags to set
or: ବିନ୍ଯାସ ପାଇଁ ଜି.ଟି.କେ.+ ତୃଟିମୁକ୍ତିକରଣ ସୂଚକ

en: GTK+ debugging flags to unset
or: ଅବିନ୍ଯାସ ପାଇଁ ଜି.ଟି.କେ.+ ତୃଟିମୁକ୍ତିକରଣ ସୂଚକ

en: Gamma
or: ଗାମା

en: Gdk debugging flags to set
or: ବିନ୍ଯାସ ପାଇଁ ଜିଡିକେର ତୃଟିମୁକ୍ତିକରଣ ସୂଚକଗୁଡ଼ିକ

en: Gdk debugging flags to unset
or: ଅବିନ୍ଯାସ ପାଇଁ ଜିଡିକେର ତୃଟିମୁକ୍ତିକରଣ ସୂଚକଗୁଡ଼ିକ

en: General
or: ସାମାନ୍ଯ

en: Group
or: ସମୂହ

en: High
or: ଉଚ୍ଚ

en: IPA
or: ଆଇ.ପି.ଏ.

en: Icon '%s' not present in theme
or: '%s' ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: Icon has zero height
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତର ଉଚ୍ଚତା ଶୂନ୍ଯ

en: Icon has zero width
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତର ଓସାର ଶୂନ୍ଯ

en: Image Quality
or: ପ୍ରତିଛବି ଗୁଣବତ୍ତା

en: Image file '%s' contains no data
or: '%s' ଚିତ୍ର ଫାଇଲରେ କୌଣସି ତଥ୍ଯ ନାହିଁ

en: Image format unknown
or: ଚିତ୍ର ଶୈଳୀ ଅଜଣା

en: Image has invalid width and/or height
or: ଚିତ୍ରର ଓସାର ବା/ଓ ଉଚ୍ଚତା ଅବୈଧ

en: Image has unsupported bpp
or: ଚିତ୍ରର bpp ଅସହାୟକ

en: Image has unsupported number of %d-bit planes
or: ଚିତ୍ରର %d-ବିଟ ସମତଳ କ୍ଷେତ୍ରର ସଂଖ୍ଯା ଅସହାୟକ

en: Image has zero height
or: ଚିତ୍ରର ଉଚ୍ଚତା ଶୂନ୍ଯ

en: Image has zero width
or: ଚିତ୍ରର ଓସାର ଶୂନ୍ଯ

en: Image header corrupt
or: ଚିତ୍ର ଶୀର୍ଷକ ତୃଟିଯୁକ୍ତ

en: Image pixel data corrupt
or: ଚିତ୍ର ପିକ୍ସେଲ ତଥ୍ଯ ତୃଟିଯୁକ୍ତ

en: Image too large to be saved as ICO
or: ICO ଭାବରେ ସଂରକ୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ ଚିତ୍ରଟି ଅତି ବଡ଼

en: Image type '%s' is not supported
or: '%s' ଚିତ୍ର ପ୍ରକାର ଅସହାୟକ

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different GTK version?
or: %s ଚିତ୍ର-ଧାରଣ ଏକକାଂଶ ଠିକ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ରପ୍ତାନି କରେ ନାହିଁ; ବୋଧହୁଏ ଏହା ଗୋଟିଏ ଅଲଗା ଜି.ଟି.କେ. ସଂସ୍କରଣରୁ ପ୍ରାପ୍ତ?

en: Increase Indent
or: ଅନୁଚ୍ଛେଦ ବ୍ଯବଧାନ ବଢ଼ାନ୍ତୁ

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
or: '%s' ଚିତ୍ର ପ୍ରକାରର କ୍ରମବର୍ଦ୍ଧୀ ଧାରଣ ଅସହାୟକ

en: Information
or: ସୂଚନା

en: Input
or: ନିବେଶ

en: Input _Methods
or: ନିବେଶ ପ୍ରଣାଳୀ (_M)

en: Insufficient memory to load PNG file
or: PNG ଫାଇଲ ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ମୃତି ନାହିଁ

en: Insufficient memory to load PNM context struct
or: PNM ପ୍ରସଙ୍ଗ ଷ୍ଟ୍ରକ୍ଟ ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ମୃତି ନାହିଁ

en: Insufficient memory to load PNM file
or: PNM ଫାଇଲ ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ମୃତି ନାହିଁ

en: Insufficient memory to load XBM image file
or: XBM ଚିତ୍ର ଫାଇଲ ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ମୃତି ନାହିଁ

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
or: ଚିତ୍ର ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ମୃତି ନାହିଁ, ସ୍ମୃତି ମୁକ୍ତି ପାଇଁ କିଛି ପ୍ରୟୋଗ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ

en: Insufficient memory to open TIFF file
or: TIFF ଫାଇଲ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ମୃତି ନାହିଁ

en: Insufficient memory to save image into a buffer
or: ଚିତ୍ରକୁ ବଫରରେ ସଂରକ୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ମୃତି ନାହିଁ

en: Insufficient memory to save image to callback
or: ଚିତ୍ରକୁ କଲବ୍ଯାକରେ ସଂରକ୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ମୃତି ନାହିଁ

en: Insufficient memory to store a %ld by %ld image; try exiting some applications to reduce memory usage
or: %ld ରୁ %ld ଚିତ୍ର ସଞ୍ଚିତ କରିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ମୃତି ନାହିଁ; ସ୍ମୃତି ମୁକ୍ତି ପାଇଁ କିଛି ପ୍ରୟୋଗ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ

en: Internal error in the GIF loader (%s)
or: GIF ଧାରକରେ ଆଭ୍ଯନ୍ତରୀଣ ତୃଟି (%s)

en: Internal error: Image loader module '%s' failed to complete an operation, but didn't give a reason for the failure
or: ଆଭ୍ଯନ୍ତରୀଣ ତୃଟି: '%s' ଚିତ୍ର ଧାରକ ଏକକାଂଶ ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ସମ୍ପନ୍ନ କରିବାରେ ଅସଫଳ ହେଲା, କିନ୍ତୁ ଅସଫଳତା ପାଇଁ କୌଣସି କାରଣ ପ୍ରଦାନ କଲା ନାହିଁ

en: Inuktitut (Transliterated)
or: ଇନୁକ୍ଟିଟୁଟ (ଉଚ୍ଚାରଣ ସଂଗତିରେ ଲିପିବଦ୍ଧ)

en: Invalid URI
or: ଅବୈଧ ୟୁ.ଆର.ଆଇ.

en: Invalid UTF-8
or: ଅବୈଧ ୟୁ.ଟି.ଏଫ.-୮

en: Invalid XBM file
or: ଅବୈଧ XBM ଫାଇଲ

en: Invalid XPM header
or: ଅବୈଧ XPM ଶୀର୍ଷକ

en: Invalid argument to PrintDlgEx
or: PrintDlgEx ପାଇଁ ଅବୈଧ ସ୍ବତନ୍ତ୍ରଚର

en: Invalid file name
or: ଅବୈଧ ଫାଇଲ ନାମ

en: Invalid filename: %s
or: ଅବୈଧ ଫାଇଲ ନାମ: %s

en: Invalid handle to PrintDlgEx
or: PrintDlgEx ପାଇଁ ଅବୈଧ ନିୟନ୍ତ୍ରକ

en: Invalid header in animation
or: ଜୀବନୟାନରେ ଅବୈଧ ଶୀର୍ଷକ

en: Invalid header in icon
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତରେ ଅବୈଧ ଶୀର୍ଷକ

en: Invalid pointer to PrintDlgEx
or: PrintDlgEx ପାଇଁ ଅବୈଧ ସୂଚକ

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
or: JPEG ଗୁଣବତ୍ତାର ମୂଲ୍ଯ ୦ ଓ ୧୦୦ ଭିତରେ ଥିବା ଉଚିତ; '%d' ମୂଲ୍ଯର ଅନୁମତି ନାହିଁ.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
or: JPEG ଗୁଣବତ୍ତାର ମୂଲ୍ଯ ୦ ଓ ୧୦୦ ଭିତରେ ଥିବା ଉଚିତ; '%s' ମୂଲ୍ଯ ବିଶ୍ଲେଷିତ କରିହେଲା ନାହିଁ.

en: Job
or: କାର୍ଯ୍ଯ

en: Job Details
or: କାର୍ଯ୍ଯର ବିସ୍ତ୍ରୁତ ବିବରଣୀ

en: Justify|_Center
or: କେନ୍ଦ୍ରିତ କରନ୍ତୁ (_C)

en: Justify|_Fill
or: ପୂରଣ କରନ୍ତୁ (_F)

en: Justify|_Left
or: ବାମକୁ (_L)

en: Justify|_Right
or: ଡାହାଣକୁ (_R)

en: Keys
or: ଚାବି

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
or: PNG ପାଠ୍ଯ ଖଣ୍ଡର ଚାବି ଆସ୍କି ଅକ୍ଷରରୁ ହୋଇଥିବା ଆବଶ୍ଯକ.

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
or: PNG ପାଠ୍ଯ ଖଣ୍ଡର ଚାବି ୧ ଓ ୭୯ ଅକ୍ଷର ଭିତରେ ହୋଇଥିବା ଆବଶ୍ଯକ.

en: LRE Left-to-right _embedding
or: ଏଲ.ଆର.ଇ. ବାମରୁ ଡାହାଣ ସନ୍ନିବେଶନ (_e)

en: LRM _Left-to-right mark
or: LRM ବାମରୁ ଡାହାଣ ଚିହ୍ନ (_L)

en: LRO Left-to-right _override
or: ଏଲ.ଆର.ଓ. ବାମରୁ ଡାହାଣ ଜବରଦସ୍ତି (_o)

en: Landscape
or: ଭୂ-ଦୃଶ୍ଯ

en: Layout
or: ବିନ୍ଯାସ

en: License
or: ଅନୁମତି ପତ୍ର

en: Load additional GTK+ modules
or: ଅତିରିକ୍ତ ଜି.ଟି.କେ.+ ଯନ୍ତ୍ରାଂଶ ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Location
or: ଅବସ୍ଥାନ

en: Low
or: ନିମ୍ନ

en: MODULES
or: ଯନ୍ତ୍ରାଂଶ

en: Make X calls synchronous
or: ଏକ୍ସ ଡାକରା ସମକାଳିତ କରନ୍ତୁ

en: Make all warnings fatal
or: ସବୁ ଚେତାବନୀ ମାରାତ୍ମକ କରନ୍ତୁ

en: Malformed chunk in animation
or: ଜୀବନୟାନରେ ବିକୃତ ଖଣ୍ଡ

en: Manage Custom Sizes
or: ଇଚ୍ଚାରୂପଣ ଆକାର ପରିଚାଳନା କରନ୍ତୁ

en: Manage Custom Sizes...
or: ଇଚ୍ଚାରୂପଣ ଆକାର ପରିଚାଳନା କରନ୍ତୁ ...

en: Margins from Printer...
or: ମୂଦ୍ରଣୀରୁ ମାର୍ଜିନ

en: Margins:
     Left: %s %s
     Right: %s %s
     Top: %s %s
     Bottom: %s %s
or: ମାର୍ଜିନ:
     ବାମ: %s %s
     ଡାହାଣ: %s %s
     ଉପର: %s %s
     ତଳ: %s %s

en: Maximum color value in PNM file is 0
or: PNM ଫାଇଲରେ ସର୍ବାଧିକ ରଙ୍ଗ ମୂଲ୍ଯ ଶୂନ୍ଯ

en: Maximum color value in PNM file is too large
or: PNM ଫାଇଲରେ ସର୍ବାଧିକ ରଙ୍ଗ ମୂଲ୍ଯ ଅତି ବଡ଼

en: Media|P_ause
or: ଅଟକାନ୍ତୁ (_a)

en: Media|Pre_vious
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ (_v)

en: Media|R_ewind
or: ପଛୁଆ ଘୂରାନ୍ତୁ (_e)

en: Media|_Forward
or: ଆଗକୁ (_F)

en: Media|_Next
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ (_N)

en: Media|_Play
or: ବଜାନ୍ତୁ (_P)

en: Media|_Record
or: ଲିପିବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ (_R)

en: Media|_Stop
or: ବିରାମ କରନ୍ତୁ (_S)

en: Medium
or: ମଧ୍ଯମ

en: Modified
or: ପରିବର୍ତ୍ତିତ

en: NAME
or: ନାମ

en: Name
or: ନାମ

en: Name too long
or: ନାମ ଅତି ବଡ଼

en: Navigation|_Back
or: ପଛକୁ (_B)

en: Navigation|_Bottom
or: ତଳକୁ (_B)

en: Navigation|_Down
or: ତଳକୁ (_D)

en: Navigation|_First
or: ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନକୁ (_F)

en: Navigation|_Forward
or: ଆଗକୁ (_F)

en: Navigation|_Last
or: ଶେଷ ସ୍ଥାନକୁ (_L)

en: Navigation|_Top
or: ଉପରକୁ (_T)

en: Navigation|_Up
or: ଉପରକୁ (_U)

en: Need user intervention
or: ଚାଳକ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଆବଶ୍ଯକ

en: Network Drive (%s)
or: ଜାଲକ ଡ୍ରାଇଭ (%s)

en: New Folder
or: ନୂତନ ଫୋଲ୍ଡର

en: New accelerator...
or: ନୂତନ ତ୍ବରକ...

en: No XPM header found
or: XPM ଶୀର୍ଷକ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: No deserialize function found for format %s
or: %s ଶୈଳୀ ପାଇଁ କୌଣସି ଡି-ସିରିଏଲାଇଜ ପ୍ରକ୍ରିୟା ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: No extended input devices
or: କୌଣସି ବିସ୍ତୃତ ନିବେଶ ଯନ୍ତ୍ର ନାହିଁ

en: No item for URI '%s' found
or: '%s' ୟୁ.ଆର.ଆଇ. ପାଇଁ କୌଣସି ବସ୍ତୁ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: No items found
or: କୌଣସି ବସ୍ତୁ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: No palette found at end of PCX data
or: PCX ତଥ୍ଯର ଶେଷରେ କୌଣସି ଆଳି ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: No recently used resource found with URI `%s'
or: `%s' ୟୁ.ଆର.ଆଇ. ରେ ନିକଟ ଅତୀତରେ ବ୍ଯବହ୍ରୁତ କୌଣସି ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: No theme index file in '%s'.
    If you really want to create an icon cache here, use --ignore-theme-index.
or: '%s' ରେ କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗ ଅନୁକ୍ରମଣିକା ଫାଇଲ ନାହିଁ।
    ଯଦି ଆପଣ ପ୍ରକୃତରେ ଏଠାରେ ଗୋଟିଏ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ସଞ୍ଚୟେକୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତାହାହେଲେ--ignore-theme-index ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କୁ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ।

en: None
or: (କିଛି ନୁହେଁ)

en: Not available
or: ଅନୁପଲବ୍ଧ

en: Not enough free memory
or: ଯଥେଷ୍ଟ ଅବ୍ଯବହ୍ରୁତ ସ୍ମୃତି ନାହିଁ

en: Not enough memory to composite a frame in GIF file
or: GIF ଫାଇଲରେ ବନ୍ଧେଇ ମିଶ୍ରିତ କରିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ମୃତି ନାହିଁ

en: Not enough memory to load GIF file
or: GIF ଫାଇଲ ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ମୃତି ନାହିଁ

en: Not enough memory to load ICO file
or: ICO ଫାଇଲ ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ମୃତି ନାହିଁ

en: Not enough memory to load RAS image
or: RAS ଚିତ୍ର ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ମୃତି ନାହିଁ

en: Not enough memory to load animation
or: ଜୀବନୟାନ ଧାରଣ କରିବା ପାଇଂ ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ମୃତି ନାହିଁ

en: Not enough memory to load bitmap image
or: ବିଟମ୍ଯାପ ଚିତ୍ର ଧାରଣ କରିବା ପାଇଂ ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ମୃତି ନାହିଁ

en: Not enough memory to load icon
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ମୃତି ନାହିଁ

en: Not enough memory to load image
or: ଚିତ୍ର ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ମୃତି ନାହିଁ

en: Odd sheets
or: ଅଯୁଗ୍ମ ଅଙ୍କ ବିଶିଷ୍ଟ ସୀଟ୍ସ

en: On _hold
or: ଆୟତ୍ତ ରେ (_h)

en: One Sided
or: ଗୋଟିଏ ପାଖ

en: Op_acity:
or: ଅସ୍ବଚ୍ଛତା (_a):

en: Open '%s'
or: '%s' କୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Other...
or: ଅନ୍ଯାନ୍ଯ ...

en: Out of paper
or: କାଗଜ ବାହାରେ

en: Outermost element in text must be <text_view_markup> not <%s>
or: ପାଠ୍ଯରେ ବାହ୍ଯ ତତ୍ଯଟି <text_view_markup> ହେବା ଉଚିତ <%s> ନୁହେଁ

en: Output Tray
or: ନିର୍ଗମ ଟ୍ରେ

en: Output a C header file
or: ଗୋଟିଏ C ଶୀର୍ଷକ ଫାଇଲ ନିର୍ଗମ କରନ୍ତୁ

en: Output t_ray:
or: ନିର୍ଗମ ଟ୍ରେ (_r):

en: PDF _Pop directional formatting
or: ପି.ଡି.ଏଫ. ପପ ଦିଗରେ ସଜ୍ଜିକରଣ (_P)

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%d' is not allowed.
or: PNG ସଂକୋଚନ ସ୍ତରର ମୂଲ୍ଯ 0  ଓ 9 ଭିତରେ ଥିବା ଉଚିତ; '%d' ମୂଲ୍ଯର ଅନୁମତି ନାହିଁ.

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%s' could not be parsed.
or: PNG ସଂକୋଚନ ସ୍ତରର ମୂଲ୍ଯ 0  ଓ 9 ଭିତରେ ଥିବା ଉଚିତ; '%s' ମୂଲ୍ଯ ବିଶ୍ଲେଷିତ କରିହେଲା ନାହିଁ.

en: PNM file has an image height of 0
or: PNM ଫାଇଲର ଚିତ୍ର ଉଚ୍ଚତା ଶୂନ୍ଯ

en: PNM file has an image width of 0
or: PNM ଫାଇଲର ଚିତ୍ର ଓସାର ଶୂନ୍ଯ

en: PNM file has an incorrect initial byte
or: PNM ଫାଇଲର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ବାଇଟ ଭୂଲ

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
or: PNM ଫାଇଲ ଚିହ୍ନିତ PNM ଉପ-ଶୈଳୀରେ ନାହିଁ

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
or: PNM ଚିତ୍ର ଧାରକରେ ଏହି PNM ଉପ-ଶୈଳୀ ଅସହାୟକ

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
or: PNM ଧାରକ ଗୋଟିଏ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଂଖ୍ଯାର ପ୍ରତ୍ଯାଶା କରିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହା ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Page %u
or: ପୃଷ୍ଠା %u

en: Page Setup
or: ପୃଷ୍ଠା ବ୍ଯବସ୍ଥାପନ

en: Pages Per Sheet
or: ପୃଷ୍ଠା ପ୍ରତି ସୀଟରେ

en: Pages per _sheet:
or: ପୃଷ୍ଠା ପ୍ରତି ସୀଟରେ (_s):

en: Paper
or: କାଗଜ

en: Paper Margins
or: କାଗଜ ମାର୍ଜିନ

en: Paper Size
or: କାଗଜର ଆକାର

en: Paper Source
or: କାଗଜ ଉତ୍ସ

en: Paper Type
or: କାଗଜର ପ୍ରକାର

en: Paper _source:
or: କାଗଜର ଉତ୍ସ (_s):

en: Paper _type:
or: କାଗଜର ପ୍ରକାର (_t):

en: Path is not a folder: '%s'
or: ପଥଟି ଗୋଟିଏ ଫୋଲଡର ନୁହେଁ: '%s'

en: Paused
or: ସାମୟିକ ବିରାମ ନେଉଛି

en: Pick a Color
or: ରଙ୍ଗ ବାଛନ୍ତୁ

en: Pick a Font
or: ଗୋଟିଏ ଅକ୍ଷରରୂପ ବାଛନ୍ତୁ

en: Places
or: ସ୍ଥାନ

en: Portrait
or: ଚିତ୍ରପଟ

en: Position on the color wheel.
or: ରଙ୍ଗ ଚକ୍ରରେ ଅବସ୍ଥାନ।

en: Postscript
or: ପୋଷ୍ଟ-ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ

en: Premature end-of-file encountered
or: ଫାଇଲର ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ଶେଷ

en: Preparing
or: ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଅଛି

en: Preparing %d
or: %dକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଅଛି

en: Pri_ority:
or: ଅଗ୍ରାଧିକାର

en: Print
or: ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Print Document
or: ଦଲିଲକୁ ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Print Pages
or: ପୃଷ୍ଠା ମାନଙ୍କୁ ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Print Pre_view
or: ମୁଦ୍ରଣ ପୂର୍ବାବଲୋକନ (_v)

en: Print to File
or: ଫାଇଲରେ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ (_P)

en: Print to LPR
or: LPR ରେ ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Printer
or: ମୁଦ୍ରଣୀ

en: Printer Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ମୂଦ୍ରଣୀ

en: Printer offline
or: ମୂଦ୍ରଣୀ ଅଫ-ଲାଇନ

en: Printing %d
or: %dକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରୁଅଛି

en: Program class as used by the window manager
or: ୱିଣ୍ଡୋ ପରିଚାଳକ ଦ୍ବାରା ବ୍ଯବହୃତ କାରିକା ଶ୍ରେଣୀ

en: Program name as used by the window manager
or: ୱିଣ୍ଡୋ ପରିଚାଳକ ଦ୍ବାରା ବ୍ଯବହୃତ କାରିକା ନାମ

en: Question
or: ପ୍ରଶ୍ନ

en: RAS image has bogus header data
or: ଆର.ଏ.ଏସ. ଚିତ୍ରର ଶୀର୍ଷକରେ ନକଲି ତଥ୍ଯ ଅଛି

en: RAS image has unknown type
or: RAS ଚିତ୍ରର ପ୍ରକାର ଅଜଣା

en: RLE Right-to-left e_mbedding
or: ଆର.ଏଲ.ଇ. ଡାହାଣରୁ ବାମ ସନ୍ନିବେଶନ (_m)

en: RLM _Right-to-left mark
or: ଆର.ଏଲ.ଏମ. ଡାହାଣରୁ ବାମ ଚିହ୍ନ (_R)

en: RLO Right-to-left o_verride
or: ଆର.ଏଲ.ଓ. ଡାହାଣରୁ ବାମ ଜବରଦସ୍ତି (_v)

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
or: ଅସଂସାଧିତ PNM ଶୈଳୀଗୁଡ଼ିକରେ ନମୁନା ତଥ୍ଯ ପୂର୍ବରୁ ଠିକ ଗୋଟିଏ ଖାଲି ସ୍ଥାନ ଥିବା ଆବଶ୍ଯକ

en: Raw PNM image type is invalid
or: ଅସଂସାଧିତ PNM ଚିତ୍ର ପ୍ରକାରଟି ଅବୈଧ

en: Really delete file "%s"?
or: "%s" କୁ ପ୍ରକୃତରେ ଅପସାରଣ କରାଯିବ?

en: Received invalid color data
or: ଅବୈଧ ରଙ୍ଗ ତଥ୍ଯ ମିଳିଲା

en: Remove
or: କାଢ଼ନ୍ତୁ

en: Remove the bookmark '%s'
or: '%s' ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନ କାଢ଼ନ୍ତୁ

en: Remove the selected bookmark
or: ବଛା ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନ କାଢ଼ନ୍ତୁ

en: Rename File
or: ଫାଇଲର ନାମ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Rename file "%s" to:
or: "%s" ଫାଇଲକୁ ଏହି ନାମକୁ ବଦଳାନ୍ତୁ:

en: Rename...
or: ନାମ ବଦଳାନ୍ତୁ...

en: Reverse landscape
or: ଓଲଟା ଭୂ-ଦୃଶ୍ଯ

en: Reverse portrait
or: ଓଲଟା ଚିତ୍ରପଟ

en: SCREEN
or: ପରଦା

en: Same as --no-wintab
or: --no-wintab ସଙ୍ଗେ ସମାନ

en: Save _As
or: ଏହି ଭାବେ ସଂରକ୍ଷଣ (_A)

en: Save in _folder:
or: ଫୋଲ୍ଡରରେ ସଞ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ: (_f)

en: Sc_ale:
or: ମାପନ୍ତୁ (_a):

en: Screen
or: ପରଦା

en: Scroll arrow spacing
or: ତୀର ସ୍ଥାନକୁ ସ୍କ୍ରୋଲ କରନ୍ତୁ

en: Secret
or: ଗୁପ୍ତ

en: Select A File
or: ଗୋଟିଏ ଫାଇଲ ବାଛନ୍ତୁ

en: Select _All
or: ସବୁ ବାଛନ୍ତୁ (_A)

en: Select the color you want from the outer ring. Select the darkness or lightness of that color using the inner triangle.
or: ବାହାର ମଣ୍ଡଳରୁ ରଙ୍ଗ ବାଛନ୍ତୁ. ଭିତର ତ୍ରିଭୁଜରୁ ରଙ୍ଗର ପ୍ରଗାଢ଼ତା ବାଛନ୍ତୁ।

en: Select which type of documents are shown
or: କେଉଁ ପ୍ରକାରର ଦଲିଲ ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଛି ତାହାକୁ ବାଛନ୍ତୁ

en: Select which types of files are shown
or: ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଫାଇଲ ପ୍ରକାର ବାଛନ୍ତୁ

en: Serialized data is malformed
or: ଧାରାବହିକ ତଥ୍ଯକୁ ବିକୃତ ରୂପରେ ଗଠନ କରାଯାଇଛି

en: Serialized data is malformed. First section isn't GTKTEXTBUFFERCONTENTS-0001
or: ଧାରାବହିକ ତଥ୍ଯକୁ ବିକୃତ ରୂପରେ ଗଠନ କରାଯାଇଛି। ପ୍ରଥମ ଭାଗଟି GTKTEXTBUFFERCONTENTS-0001 ନୁହେଁ

en: Shortcut %s already exists
or: %s ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ ପୂର୍ବରୁ ଅଛି

en: Shortcut %s does not exist
or: %s ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: Show GTK+ Options
or: ଜି.ଟି.କେ.+ ପସନ୍ଦ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Show _Hidden Files
or: ଲୁଚାଯାଇଥିବା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ଦେଖାନ୍ତୁ (_H)

en: Show _Private Resources
or: ବ୍ଯକ୍ତିଗତ ସମ୍ବଳ ଗୁଡିକୁ ଦେଖାନ୍ତୁ (_P)

en: Si_ze:
or: ଆକାର: (_z)

en: Size
or: ଆକାର

en: Size of the palette in 8 bit mode
or: 8 ବିଟ ଧାରାରେ ଆଳିର ଆକାର

en: Some of the settings in the dialog conflict
or: ସଂଳାପ ବିରୋଧରେ କିଛି ବିନ୍ଯାସ

en: Stack overflow
or: ଥାକ ସୀମା ଟପିଗଲା

en: Standard
or: ମାନକ

en: Status
or: ସ୍ଥିତି

en: TGA image has invalid dimensions
or: TGA ଚିତ୍ରର ପରିସର ଅବୈଧ

en: TGA image type not supported
or: TGA ଚିତ୍ର ପ୍ରକାର ଅସହାୟକ

en: TIFFClose operation failed
or: TIFFବନ୍ଦ ଚାଳନା ଅସଫଳ

en: T_wo-sided:
or: ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ବ (_w):

en: Tag "%s" already defined
or: "%s" ସୂଚକକୁ ପୂର୍ବରୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: Tag "%s" does not exist in buffer and tags can not be created.
or: "%s" ସୂଚକ ବଫରରେ ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ ଏବଂ ସୂଚକ ଗୁଡିକୁ ସୃଷ୍ଟି କରିହେବ ନାହିଁ।

en: Tag "%s" has invalid priority "%s"
or: "%s" ସୂଚକ ନିକଟରେ ଗୋଟିଏ ଅବୈଧ "%s" ଅଗ୍ରାଧିକାର ଅଛି

en: Tag "%s" has not been defined.
or: "%s" ସୂଚକକୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯ କରାଯାଇ ନାହିଁ।

en: The ANI image format
or: ANI ଚିତ୍ର ଶୈଳୀ

en: The BMP image format
or: BMP ଚିତ୍ର ଶୈଳୀ

en: The GIF image format
or: GIF ଚିତ୍ର ଶୈଳୀ

en: The ICO image format
or: ICO ଚିତ୍ର ଶୈଳୀ

en: The JPEG image format
or: JPEG ଚିତ୍ର ଶୈଳୀ

en: The PCX image format
or: PCX ଚିତ୍ର ଶୈଳୀ

en: The PNG image format
or: PNG ଚିତ୍ର ଶୈଳୀ

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
or: PNM/PBM/PGM/PPM ଚିତ୍ର ଶୈଳୀ ଶ୍ରେଣୀ

en: The Sun raster image format
or: Sun ରୈଖିକ ଚିତ୍ର ଶୈଳୀ

en: The TIFF image format
or: TIFF ଚିତ୍ର ଶୈଳୀ

en: The Targa image format
or: Targa ଚିତ୍ର ଶୈଳୀ

en: The URI bound to this button
or: ଏହି ବଟନ ସହିତ ୟୁ.ଆର.ଆଇ. ଟି ସଂଯୁକ୍ତ

en: The WBMP image format
or: WBMP ଚିତ୍ର ଶୈଳୀ

en: The XBM image format
or: XBM ଚିତ୍ର ଶୈଳୀ

en: The XPM image format
or: XPM ଚିତ୍ର ଶୈଳୀ

en: The attribute "%s" was found twice on the <%s> element
or: "%s" ଗୁଣ <%s> ତତ୍ବରେ ଦୁଇଥର ମିଳିଲା

en: The color you've chosen. You can drag this color to a palette entry to save it for use in the future.
or: ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ବାରା ବଛା ରଙ୍ଗ. ଆପଣ ଏହାକୁ ଗୋଟିଏ ଆଳି ଭରଣକୁ ଟାଣି ଭବିଷ୍ଯତରେ ବ୍ଯବହାର ପାଇଁ ସଂରକ୍ଷିତ କରିପାରନ୍ତି।

en: The file "%s" resides on another machine (called %s) and may not be available to this program.
    Are you sure that you want to select it?
or: "%s" ଫାଇଲଟି ଗୋଟିଏ ଅନ୍ଯ ତନ୍ତ୍ରରେ (ଯାହାର ନାମ %s) ସ୍ଥିତ ଓ ସେ ଏହି କାରିକାକୁ ଉପଲବ୍ଧ ନ ହୋଇପାରେ.
    ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତାହାକୁ ବାଛିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି କି?

en: The file already exists in "%s".  Replacing it will overwrite its contents.
or: "%s"ରେ ଫାଇଲ ପୂର୍ବରୁ ଅଛି. ଏହାକୁ ବଦଳାଇଲେ, ତାହାର ସୂଚୀ ନବଲିଖିତ ହୋଇଯିବ.

en: The filename "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
or: ଫାଇଲ ନାମ "%s"ରେ କିଛି ପ୍ରତୀକ ଅଛି ଯେଉଁଗୁଡ଼ିକ ଫାଇଲ ନାମରେ ମନା

en: The filename "%s" couldn't be converted to UTF-8. (try setting the environment variable G_FILENAME_ENCODING): %s
or: "%s" ଫାଇଲ ନାମ ୟୁ.ଟି.ଏଫ.-୮କୁ ରୂପାନ୍ତରିତ କରିହେଲା ନାହିଁ. (ପରିବେଶ ଚଳ G_FILENAME_ENCODING ବିନ୍ଯାସ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ): %s

en: The folder contents could not be displayed
or: ଫୋଲ୍ଡର ସୂଚୀ ଗେଖାଇହେଲା ନାହିଁ

en: The folder could not be created
or: ଫୋଲ୍ଡରଟି ସୃଷ୍ଟି କରିହେଲା ନାହିଁ

en: The folder could not be created, as a file with the same name already exists.  Try using a different name for the folder, or rename the file first.
or: ଏକା ନାମର ଫାଇଲ ପୂର୍ବରୁ ଥିବାରୁ ଫୋଲ୍ଡରଟି ସୃଷ୍ଟି କରିହେଲା ନାହିଁ। ଫୋଲ୍ଡର ପାଇଁ ଅନ୍ଯ ନାମ ବ୍ଯବହାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ, ବା ପ୍ରଥମେ ଫାଇଲନାମ ବଦଳାନ୍ତୁ।

en: The folder name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
or: ଫୋଲ୍ଡରର ନାମ "%s"ରେ କିଛି ପ୍ରତୀକ ଅଛି ଯେଉଁଗୁଡ଼ିକ ଫାଇଲ ନାମରେ ମନା

en: The license of the program
or: ଏହି କାରିକାର ଅନୁମତି ପତ୍ର

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "%s". Please use a different name.
or: "%s" ନାମରେ "%s" ଅକ୍ଷର ଥିବାରୁ ଏହା ଅବୈଧ. ଦୟା କରି ଗୋଟିଏ ଅନ୍ଯ ନାମ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ.

en: The previously-selected color, for comparison to the color you're selecting now. You can drag this color to a palette entry, or select this color as current by dragging it to the other color swatch alongside.
or: ପୂର୍ବରୁ ବଛାଯାଇଥିବା ରଙ୍ଗ, ବର୍ତମାନ ବଛାଯାଇଥିବା ରଙ୍ଗ ସଙ୍ଗେ ଦୁଳନା ପାଇଁ. ଆପଣ ଏହି ରଙ୍ଗକୁ ଆଳି ଭରଣକୁ ଟାଣିପାରନ୍ତି ବା ଏହାକୁ ପାଖରେ ସ୍ଥିତ ରଙ୍ଗ ନମୁନା କ୍ଷେତ୍ରକୁ ଟାଣି ସାମ୍ପ୍ରତିକ ରଙ୍ଗ ଭାବରେ ବାଛିପାରନ୍ତି।

en: The radio tool button whose group this button belongs to.
or: ରେଡିଓ ଉପକରଣ ଚାବି ଯାହା ସମୂହରୁ ଏହି ଚାବିଟି ଆସିଛି.

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
or: ଜି.ଡି.କେ.-ପିକ୍ସବଫର ଏହି ସଂସ୍କରଣ ଚିତ୍ର ଶୈଳୀ ସଂରକ୍ଷଣକୁ ସମର୍ଥନ କରୁନାହିଁ:%s

en: This file system does not support mounting
or: ଏହି ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ର ପଠନକ୍ଷମ କରିବା ଅସହାୟକ

en: This function is not implemented for widgets of class '%s'
or: '%s' ଶ୍ରେଣୀର ୱିଜେଟଟ ପାଇଁ ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟାି  ଲାଗୁ କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: Tigrigna-Eritrean (EZ+)
or: ଟିଗ୍ରିନା-ଏରିଟ୍ରୀୟ (ଇ.ଜେଡ.+)

en: Tigrigna-Ethiopian (EZ+)
or: ଟିଗ୍ରିନା-ଏଥିଓପୀୟ (ଇ.ଜେଡ.+)

en: Top Secret
or: ଅତ୍ଯନ୍ତ ଗୋପନୀୟ

en: Topdown BMP images cannot be compressed
or: ଉପରୁ ତଳ BMP ଚିତ୍ରକୁ ସଂକୁଚିତ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
or: ପରିବର୍ତ୍ତିତ PNG ର ଚ୍ଯାନେଲର ସଂଖ୍ଯା ଅସହାୟକ, ୩ ବା ୪ ହେବା ଆବଶ୍ଯକ.

en: Transformed PNG has zero width or height.
or: ପରିବର୍ତ୍ତିତ PNG ର ଓସାର ବା ଉଚ୍ଚତା ଶୂନ୍ଯ

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
or: ପରିବର୍ତ୍ତିତ PNG, RGB କିମ୍ବା RGBA ନୁହେଁ

en: Translated by
or: ଅନୁବାଦକ

en: Transparency of the color.
or: ରଙ୍ଗର ସ୍ବଚ୍ଛତା।

en: Turn off verbose output
or: ଦୃଷ୍ଟି ସୂଚନାଯୁକ୍ତ ନିର୍ଗମକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Two Sided
or: ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ବ

en: Type a file name
or: ଗୋଟିଏ ଫାଇଲ ନାମକୁ ଟାଇପ କରନ୍ତୁ

en: Type name of new folder
or: ନୂତନ ଫୋଲ୍ଡରର ପ୍ରକାରର ନାମ

en: URI
or: ୟୁ.ଆର.ଆଇ.

en: Unable to find an item with URI '%s'
or: "%s" ୟୁ.ଆର.ଆଇ. ବିଶିଷ୍ଟ ଗୋଟିଏ ବସ୍ତୁକୁ ଖୋଜି ପାରିଲା ନାହିଁ

en: Unable to find include file: "%s"
or: ଭରଣ ପାଇଁ "%s" ଫାଇଲ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
or: ଚିତ୍ର-ଧାରଣ ଏକକାଂଶ ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସଫଳ: %s: %s

en: Unable to locate image file in pixmap_path: "%s"
or: "%s" ପିକ୍ସମ୍ଯାପ_ପଥରେ ଚିତ୍ର ଫାଇଲ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Unable to locate theme engine in module_path: "%s",
or: ଯନ୍ତ୍ରାଁଶ ପଥରେ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଯନ୍ତ୍ର ମିଳିଲା ନାହିଁ: "%s",

en: Unclassified
or: ଅବର୍ଗୀକୃତ

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
or: ରଙ୍ଗନକ୍ସା ଭରଣଗୁଡ଼ିକର ବିଟ ପ୍ରଗାଢ଼ତା ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ

en: Unexpected character data on line %d char %d
or: ଧାଡ଼ି %d ଅକ୍ଷର %dରେ ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ଅକ୍ଷର ତଥ୍ଯ

en: Unexpected end of PNM image data
or: PNM ଚିତ୍ର ତଥ୍ଯର ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ଶେଷ

en: Unexpected icon chunk in animation
or: ଜୀବନୟାନରେ ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ଖଣ୍ଡ

en: Unexpected start tag '%s' on line %d char %d
or: ଧାଡ଼ି %2$d ଅକ୍ଷର %3$dରେ ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ସୂଚକ '%1$s'

en: Unknown
or: ଅଜଣା

en: Unknown attribute '%s' on line %d char %d
or: ଧାଡ଼ି %2$d ଅକ୍ଷର %3$dରେ ଅଜଣା ଗୁଣ '%1$s'

en: Unknown error when trying to deserialize %s
or: %s କ୍ରମନ୍ବୟକୁ ହଟାଇବାର (ଡି-ସିରିଏଲାଇଜ) ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ସମୟରେ ଅଜଣା ତୃଟି

en: Unknown item
or: ଅଜଣା ବସ୍ତୁ

en: Unrecognized image file format
or: ଅଚିହ୍ନିତ ଚିତ୍ର ଫାଇଲ ଶୈଳୀ

en: Unspecified error
or: ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ତୃଟି

en: Unsupported JPEG color space (%s)
or: ଅସହାୟକ JPEG ରଙ୍ଗ କ୍ଷେତ୍ର (%s)

en: Unsupported animation type
or: ଅସହାୟକ ଜୀବନୟାନ ପ୍ରକାର

en: Unsupported depth for ICO file: %d
or: ICO ଫାଇଲ ପାଇଁ ଅସହାୟକ ପ୍ରଗାଢ଼ତା: %d

en: Unsupported icon type
or: ଅସହାୟକ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ପ୍ରକାର

en: Urgent
or: ଜରୁରୀ

en: Value for PNG text chunk %s cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
or: %s PNG ପାଠ୍ଯ ଖଣ୍ଡର ମୂଲ୍ଯକୁ ଆଇ.ଏସ.ଓ.-୮୮୫୯-୧ ସଙ୍କେତକୁ ରୂପାନ୍ତରିତ କରିହେଲା ନାହିଁ.

en: Version %s of the GIF file format is not supported
or: GIF ଫାଇଲ ଶୈଳୀର %s ସଂସ୍କରଣ ଅସହାୟକ

en: Vietnamese (VIQR)
or: ଭିଏତନାମୀ (ଭି.ଆଇ.କ୍ଯୁ.ଆର.)

en: Warning
or: ଚେତାବନୀ

en: Width or height of TIFF image is zero
or: TIFF ଚିତ୍ରର ଓସାର ବା ଉଚ୍ଚତା ଶୂନ୍ଯ

en: Window
or: ୱିଣ୍ଡୋ

en: Written by
or: ଲେଖକ

en: X Input Method
or: ଏକ୍ସ ନିବେଶ ପ୍ରଣାଳୀ

en: X _tilt:
or: ଏକ୍ସ ଢାଲୁ (_t):

en: X display to use
or: ବ୍ଯବହାର ପାଇଁ ଏକ୍ସ ପ୍ରଦର୍ଶିକା

en: X screen to use
or: ବ୍ଯବହାର ପାଇଁ ଏକ୍ସ ପରଦା

en: XPM file has image height <= 0
or: XPM ଫାଇଲର ଚିତ୍ରର ଉଚ୍ଚତା <= ୦

en: XPM file has image width <= 0
or: XPM ଫାଇଲର ଚିତ୍ରର ଓସାର <= ୦

en: XPM file has invalid number of colors
or: XPM ଫାଇଲର ରଙ୍ଗର ସଂଖ୍ଯା ଅବୈଧ

en: XPM has invalid number of chars per pixel
or: XPM ଫାଇଲର ଅକ୍ଷର ପ୍ରତି ପିକ୍ସେଲର ସଂଖ୍ଯା ଅବୈଧ

en: Y t_ilt:
or: ୱାଇ ଢାଲୁ (_i):

en: You can enter an HTML-style hexadecimal color value, or simply a color name such as 'orange' in this entry.
or: ଏହି ଭରଣରେ ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଏଚ.ତି.ଏମ.ଏଲ. ଶୈଳୀର ଷୋହଳମିକ ରଙ୍ଗ ମୂଲ୍ଯ, ବା ସରଳ ଭାବରେ ଗୋଟିଏ ରଙ୍ଗର ନାମ, ଯେପରି କି 'ନାରଙ୍ଗ' ଭରି ପାରନ୍ତି।

en: ZWJ Zero width _joiner
or: ଜେଡ.ଡବ୍ଲୁ.ଜେ. ଶୂନ୍ଯ ଓସାର ଯୁକ୍ତିକାରକ (_j)

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
or: ଜେଡ.ଡବ୍ଲୁ.ଏନ.ଜେ. ଶୂନ୍ଯ ଓସାର ବିଯୁକ୍ତିକାରକ (_n)

en: ZWS _Zero width space
or: ଜେଡ.ଡବ୍ଲୁ.ଏସ. ଶୂନ୍ଯ ଓସାର ଖାଲି ସ୍ଥାନ (_Z)

en: Zoom _In
or: ବଡ଼ କରନ୍ତୁ (_I)

en: Zoom _Out
or: ସାନ କରନ୍ତୁ (_O)

en: _About
or: ବିବରଣୀ (_A)

en: _Add
or: ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_A)

en: _Add to Bookmarks
or: ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନଗୁଡ଼ିକରେ ଯୋଗାନ୍ତୁ (_A)

en: _After:
or: ଏହା ପରେ (_A):

en: _All
or: ସମସ୍ତ (_A)

en: _Apply
or: ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ (_A)

en: _Ascending
or: ଆରୋହୀ କ୍ରମ (_A)

en: _Billing info:
or: ବିଲି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୂଚନା (_B):

en: _Blue:
or: ନୀଳ (_B):

en: _Bold
or: ମୋଟା ଅକ୍ଷର (_B)

en: _Bottom:
or: ତଳ (_B):

en: _Browse for other folders
or: ଅନ୍ଯ ଫୋଲ୍ଡର ପାଇଁ ଖୋଜିବୁଲନ୍ତୁ (_B)

en: _CD-Rom
or: ସି.ଡି.-ରମ (_C)

en: _Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Clear
or: ସଫା କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Clear List
or: ତାଲିକାକୁ ସଫା କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Color
or: ରଙ୍ଗ (_C)

en: _Convert
or: ରୂପାନ୍ତରିତ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Copy
or: ନକଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Delete
or: ଲିଭାନ୍ତୁ (_D)

en: _Descending
or: ଅବରୋହୀ କ୍ରମ (_D)

en: _Device:
or: ଯନ୍ତ୍ର: (_D)

en: _Disconnect
or: ବିଚ୍ଛିନ୍ନ କରନ୍ତୁ (_D)

en: _Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (_E)

en: _Execute
or: ନିଷ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (_E)

en: _Family:
or: ଶ୍ରେଣୀ (_F)

en: _Files
or: ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ (_F)

en: _Find
or: ଖୋଜନ୍ତୁ (_F)

en: _Floppy
or: ଫ୍ଲପି (_F)

en: _Folder name:
or: ଫୋଲ୍ଡର ନାମ (_F)

en: _Font
or: ଅକ୍ଷରରୂପ (_F)

en: _Format for:
or: ଏହା ପାଇଁ ସଂରୂପଣ କରନ୍ତୁ (_F):

en: _Fullscreen
or: ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରଦା (_F)

en: _Gamma value
or: ଗାମା ମୂଲ୍ଯ (_G)

en: _Green:
or: ସବୁଜ (_G):

en: _Harddisk
or: ହାର୍ଡ଼ ଡିସ୍କ (_H)

en: _Height:
or: ଉଚ୍ଛତା (_H):

en: _Help
or: ସହାୟତା (_H)

en: _Home
or: ଘର (_H)

en: _Hue:
or: ରଙ୍ଗ (_H):

en: _Index
or: ଅନୁକ୍ରମଣିକା (_I)

en: _Information
or: ସୂଚନା (_I)

en: _Insert Unicode Control Character
or: ୟୁନିକୋଡ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଅକ୍ଷର ଭର୍ତ୍ତି କରନ୍ତୁ (_I)

en: _Italic
or: ତେରେଛା (_I)

en: _Jump to
or: ଏଠାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ (_J)

en: _Leave Fullscreen
or: ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରଦା ଧାରା ଛାଡ଼ନ୍ତୁ (_L)

en: _Left:
or: ବାମ (_L):

en: _License
or: ଅନୁମତି ପତ୍ର (_L)

en: _Location:
or: ଅବସ୍ଥାନ (_L):

en: _Mode:
or: ଧାରା (_M):

en: _Name:
or: ନାମ: (_N)

en: _Network
or: ନେଟୱାର୍କ (_N)

en: _New
or: ନୂତନ (_N)

en: _New Folder
or: ନୂତନ ଫୋଲ୍ଡର (_N)

en: _No
or: ନାଁ (_N)

en: _Normal Size
or: ସାଧାରଣ ଆକାର (_N)

en: _Now
or: ବର୍ତମାନ (_N)

en: _OK
or: ଠିକ ଅଛି (_O)

en: _Only print:
or: କେବଳ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ (_O):

en: _Open
or: ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)

en: _Orientation:
or: ଅନୁସ୍ଥାପନ (_O):

en: _Output format
or: ନିର୍ଗମ ଶୈଳୀ (_O)

en: _Palette:
or: ଥାଳି (_P):

en: _Paper size:
or: କାଗଜର ଆକାର (_P):

en: _Paste
or: ଲଗାନ୍ତୁ (_P)

en: _Places
or: ସ୍ଥାନ (_P)

en: _Preferences
or: ପସନ୍ଦ (_P)

en: _Pressure:
or: ଚାପ (_P):

en: _Preview:
or: ପୂର୍ବାବଲୋକନ: (_P)

en: _Print
or: ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ (_P)

en: _Properties
or: ଗୁଣଧର୍ମ (_P)

en: _Quit
or: ବିଦାୟ ନିଅନ୍ତୁ (_Q)

en: _Red:
or: ନାଲି (_R):

en: _Redo
or: ପୁଣି କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Refresh
or: ସତେଜିତ କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Remove
or: କାଢ଼ନ୍ତୁ (_R)

en: _Remove From List
or: ତାଲିକାରୁ ବାହାର କରି ଦିଅନ୍ତୁ (_R)

en: _Rename
or: ନାମ ବଦଳାନ୍ତୁ (_R)

en: _Rename File
or: ଫାଇଲର ନାମ ବଦଳାନ୍ତୁ (_R)

en: _Replace
or: ବଦଳାନ୍ତୁ (_R)

en: _Reverse
or: ପ୍ରତ୍ଯାବୃତ କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Revert
or: ପ୍ରତ୍ଯାବୃତ କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Right:
or: ଡାହାଣ (_R):

en: _Saturation:
or: ରଙ୍ଗର ପ୍ରଗାଢ଼ତା (_S):

en: _Save
or: ସଂରକ୍ଷଣ (_S)

en: _Save color here
or: ଏଠାରେ ରଙ୍ଗ  ସଂରକ୍ଷିତ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Save in folder:
or: ଫୋଲ୍ଡରରେ ସଂରକ୍ଷିତ କରନ୍ତୁ (_S):

en: _Selection:
or: ଚୟନ (_S)

en: _Spell Check
or: ବନାନ ଶୋଧନ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Stop
or: ବିରାମ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Strikethrough
or: ମଧ୍ଯରେଖିତ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Style:
or: ଶୈଳୀ (_S)

en: _Top:
or: ଉପର (_T):

en: _Undelete
or: ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରନ୍ତୁ (_U)

en: _Underline
or: ଅବରେଖନ କରନ୍ତୁ (_U)

en: _Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_U)

en: _Value:
or: ମୂଲ୍ଯ (_V):

en: _Wheel:
or: ଚକ (_W):

en: _Width:
or: ଓସାର (_W):

en: _Yes
or: ହଁ (_Y)

en: abcdefghijk ABCDEFGHIJK
or: ଅଆଇଈଉଊକଖଗଘଞଅଆଇଈଉଊକଖଗଘଞ

en: calendar year format|%Y
or: %Y

en: calendar:day:digits|%d
or: %d

en: calendar:week:digits|%d
or: %d

en: default:mm
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ:ମିମି

en: different idatas found for symlinked '%s' and '%s'
or: '%s' ଏବଂ '%s' ପ୍ରତିକାତ୍ମାକ ସଂଯୋଗ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଆଇ-ଡାଟା ମିଳିଲା

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
or[0]: %u ବାଇଟର ଚିତ୍ର ବଫର ଯୋଗାଇବାରେ ଅସଫଳ
or[1]: %u ବାଇଟର ଚିତ୍ର ବଫର ଯୋଗାଇବାରେ ଅସଫଳ

en: inch
or: ଇଞ୍ଚ

en: keyboard label|Alt
or: Alt

en: keyboard label|BackSpace
or: BackSpace

en: keyboard label|Backslash
or: Backslash

en: keyboard label|Begin
or: Begin

en: keyboard label|Ctrl
or: Ctrl

en: keyboard label|Delete
or: Delete

en: keyboard label|End
or: End

en: keyboard label|Escape
or: Escape

en: keyboard label|Home
or: Home

en: keyboard label|Hyper
or: Hyper

en: keyboard label|Insert
or: Insert

en: keyboard label|KP_Begin
or: KP_Begin

en: keyboard label|KP_Delete
or: KP_Delete

en: keyboard label|KP_Down
or: KP_Down

en: keyboard label|KP_End
or: KP_End

en: keyboard label|KP_Enter
or: KP_Enter

en: keyboard label|KP_Home
or: KP_Home

en: keyboard label|KP_Insert
or: KP_Insert

en: keyboard label|KP_Left
or: KP_Left

en: keyboard label|KP_Next
or: KP_Next

en: keyboard label|KP_Page_Down
or: KP_Page_Down

en: keyboard label|KP_Page_Up
or: KP_Page_Up

en: keyboard label|KP_Prior
or: KP_Prior

en: keyboard label|KP_Right
or: KP_Right

en: keyboard label|KP_Space
or: KP_Space

en: keyboard label|KP_Tab
or: KP_Tab

en: keyboard label|KP_Up
or: KP_Up

en: keyboard label|Meta
or: Meta

en: keyboard label|Multi_key
or: Multi_key

en: keyboard label|Num_Lock
or: Num_Lock

en: keyboard label|Page_Down
or: Page_Down

en: keyboard label|Page_Up
or: Page_Up

en: keyboard label|Pause
or: Pause

en: keyboard label|Print
or: Print

en: keyboard label|Return
or: Return

en: keyboard label|Scroll_Lock
or: Scroll_Lock

en: keyboard label|Shift
or: Shift

en: keyboard label|Space
or: Space

en: keyboard label|Super
or: Super

en: keyboard label|Sys_Req
or: Sys_Req

en: keyboard label|Tab
or: Tab

en: mm
or: ମିମି

en: none
or: କିଛି ନୁହେଁ

en: output.%s
or: %s ନିର୍ଗମ।

en: paper size|#10 Envelope
or: #10 ଲଫାପା

en: paper size|#11 Envelope
or: #11 ଲଫାପା

en: paper size|#12 Envelope
or: #12 ଲଫାପା

en: paper size|#14 Envelope
or: #14 ଲଫାପା

en: paper size|#9 Envelope
or: #9 ଲଫାପା

en: paper size|10x11
or: ୧୦x୧୧

en: paper size|10x13
or: ୧୦x୧୩

en: paper size|10x14
or: ୧୦x୧୪

en: paper size|10x15
or: ୧୦x୧୫

en: paper size|11x12
or: ୧୧x୧୨

en: paper size|11x15
or: ୧୧x୧୫

en: paper size|12x19
or: ୧୨x୧୯

en: paper size|5x7
or: ୫x୭

en: paper size|6x9 Envelope
or: ୬x୯ ଲଫାପା

en: paper size|7x9 Envelope
or: ୭x୯ ଲଫାପା

en: paper size|9x11 Envelope
or: ୯x୧୧ ଲଫାପା

en: paper size|A0
or: A0

en: paper size|A0x2
or: A0x2

en: paper size|A0x3
or: A0x3

en: paper size|A1
or: A1

en: paper size|A10
or: A10

en: paper size|A1x3
or: A1x3

en: paper size|A1x4
or: A1x4

en: paper size|A2
or: A2

en: paper size|A2x3
or: A2x3

en: paper size|A2x4
or: A2x4

en: paper size|A2x5
or: A2x5

en: paper size|A3
or: A3

en: paper size|A3 Extra
or: A3 ଏକ୍ସଟ୍ରା

en: paper size|A3x3
or: A3x3

en: paper size|A3x4
or: A3x4

en: paper size|A3x5
or: A3x5

en: paper size|A3x6
or: A3x6

en: paper size|A3x7
or: A3x7

en: paper size|A4
or: A4

en: paper size|A4 Extra
or: A4 ଏକ୍ସଟ୍ରା

en: paper size|A4 Tab
or: A4 ଟ୍ଯାବ

en: paper size|A4x3
or: A4x3

en: paper size|A4x4
or: A4x4

en: paper size|A4x5
or: A4x5

en: paper size|A4x6
or: A4x6

en: paper size|A4x7
or: A4x7

en: paper size|A4x8
or: A4x8

en: paper size|A4x9
or: A4x9

en: paper size|A5
or: A5

en: paper size|A5 Extra
or: A5 ଏକ୍ସଟ୍ରା

en: paper size|A6
or: A6

en: paper size|A7
or: A7

en: paper size|A8
or: A8

en: paper size|A9
or: A9

en: paper size|Arch A
or: Arch A

en: paper size|Arch B
or: Arch B

en: paper size|Arch C
or: Arch C

en: paper size|Arch D
or: Arch D

en: paper size|Arch E
or: Arch E

en: paper size|B0
or: B0

en: paper size|B1
or: B1

en: paper size|B10
or: B10

en: paper size|B2
or: B2

en: paper size|B3
or: B3

en: paper size|B4
or: B4

en: paper size|B5
or: B5

en: paper size|B5 Extra
or: B5 ଏକ୍ସଟ୍ରା

en: paper size|B6
or: B6

en: paper size|B6/C4
or: B6/C4

en: paper size|B7
or: B7

en: paper size|B8
or: B8

en: paper size|B9
or: B9

en: paper size|C0
or: C0

en: paper size|C1
or: C1

en: paper size|C10
or: C10

en: paper size|C2
or: C2

en: paper size|C3
or: C3

en: paper size|C4
or: C4

en: paper size|C5
or: C5

en: paper size|C6
or: C6

en: paper size|C6/C5
or: C6/C5

en: paper size|C7
or: C7

en: paper size|C7/C6
or: C7/C6

en: paper size|C8
or: C8

en: paper size|C9
or: C9

en: paper size|Choukei 2 Envelope
or: Choukei 2 ଲଫାପା

en: paper size|Choukei 3 Envelope
or: Choukei 3 ଲଫାପା

en: paper size|Choukei 4 Envelope
or: Choukei 4 ଲଫାପା

en: paper size|DL Envelope
or: DL ଲଫାପା

en: paper size|Dai-pa-kai
or: ଡାଇ-ପା-କାଇ

en: paper size|European edp
or: ୟୁରୋପୂୟାନ edp

en: paper size|Executive
or: ଏକ୍ଜିକ୍ଯୁଟିଭ

en: paper size|FanFold European
or: ଫାନ-ଫୋଲ୍ଡ ୟୁରୋପୂୟାନ

en: paper size|FanFold German Legal
or: ଫାନ-ଫୋଲ୍ଡ ଜର୍ମାନ ଲିଗାଲ

en: paper size|FanFold US
or: ଫାନ-ଫୋଲ୍ଡ ୟୁ.ଏସ.

en: paper size|Folio
or: ଫୋଲିଓ

en: paper size|Folio sp
or: ଫୋଲିଓ sp

en: paper size|Government Legal
or: ଗଭର୍ନମେଣ୍ଟ ଲିଗାଲ

en: paper size|Government Letter
or: ଗଭର୍ନମେଣ୍ଟ ଲେଟର

en: paper size|Index 3x5
or: ଇଣ୍ଡେକ୍ସ ୩x୫

en: paper size|Index 4x6 (postcard)
or: ଇଣ୍ଡେକ୍ସ ୪x୬ (ପୋଷ୍ଟକାର୍ଡ)

en: paper size|Index 4x6 ext
or: ଇଣ୍ଡେକ୍ସ ୪x୬ ext

en: paper size|Index 5x8
or: ଇଣ୍ଡେକ୍ସ ୫x୮

en: paper size|Invite Envelope
or: ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ର ଲଫାପା

en: paper size|Invoice
or: ଇନଭୋଏସ

en: paper size|Italian Envelope
or: ଇଟାଲୀୟ ଲଫାପା

en: paper size|JB0
or: JB0

en: paper size|JB1
or: JB1

en: paper size|JB10
or: JB10

en: paper size|JB2
or: JB2

en: paper size|JB3
or: JB3

en: paper size|JB4
or: JB4

en: paper size|JB5
or: JB5

en: paper size|JB6
or: JB6

en: paper size|JB7
or: JB7

en: paper size|JB8
or: JB8

en: paper size|JB9
or: JB9

en: paper size|Monarch Envelope
or: ମୋନାର୍କ ଲଫାପା

en: paper size|Personal Envelope
or: ବ୍ଯକ୍ତିଗତ ଲଫାପା

en: paper size|Postfix Envelope
or: ପୋଷ୍ଟ-ଫିକ୍ସ ଲଫାପା

en: paper size|Quarto
or: କ୍ବାର୍ଟୋ

en: paper size|RA0
or: RA0

en: paper size|RA1
or: RA1

en: paper size|RA2
or: RA2

en: paper size|ROC 16k
or: ROC 16k

en: paper size|ROC 8k
or: ROC 8k

en: paper size|SRA0
or: SRA0

en: paper size|SRA1
or: SRA1

en: paper size|SRA2
or: SRA2

en: paper size|Small Photo
or: ଛୋଟ ଫଟୋ

en: paper size|Super A
or: Super A

en: paper size|Super B
or: Super B

en: paper size|Tabloid
or: ଟ୍ଯାବ୍ଲୋଏଡ

en: paper size|US Legal
or: ୟୁ.ଏସ. ଲିଗାଲ

en: paper size|US Legal Extra
or: ୟୁ.ଏସ. ଲିଗାଲ ଏକ୍ସଟ୍ରା

en: paper size|US Letter
or: ୟୁ.ଏସ. ଲେଟାର

en: paper size|US Letter Extra
or: ୟୁ.ଏସ. ଲେଟାର ଏକ୍ସଟ୍ରା

en: paper size|US Letter Plus
or: ୟୁ.ଏସ. ଲେଟାର ପ୍ଲସ

en: paper size|Wide Format
or: ପ୍ରସାରିତ ଶୈଳୀ

en: paper size|a2 Envelope
or: a2 ଲଫାପା

en: paper size|asme_f
or: asme_f

en: paper size|b-plus
or: b-ପ୍ଲସ

en: paper size|c
or: c

en: paper size|c5 Envelope
or: c5 ଲଫାପା

en: paper size|d
or: d

en: paper size|e
or: e

en: paper size|edp
or: edp

en: paper size|f
or: f

en: paper size|hagaki (postcard)
or: ହଜାକି (ପୋଷ୍ଟକାର୍ଡ)

en: paper size|jis exec
or: jis exec

en: paper size|juuro-ku-kai
or: ଜୁରୋ-କୁ-କାଇ

en: paper size|kahu Envelope
or: kaku ଲଫାପା

en: paper size|kaku2 Envelope
or: kaku2 ଲଫାପା

en: paper size|oufuku (reply postcard)
or: oufuku (ଜବାବୀ ପୋଷ୍ଟକାର୍ଡ)

en: paper size|pa-kai
or: ପା-କାଇ

en: paper size|prc 16k
or: prc 16k

en: paper size|prc 32k
or: prc 32k

en: paper size|prc1 Envelope
or: prc1 ଲଫାପା

en: paper size|prc10 Envelope
or: prc10 ଲଫାପା

en: paper size|prc2 Envelope
or: prc2 ଲଫାପା

en: paper size|prc3 Envelope
or: prc3 ଲଫାପା

en: paper size|prc4 Envelope
or: prc4 ଲଫାପା

en: paper size|prc5 Envelope
or: prc5 ଲଫାପା

en: paper size|prc6 Envelope
or: prc6 ଲଫାପା

en: paper size|prc7 Envelope
or: prc7 ଲଫାପା

en: paper size|prc8 Envelope
or: prc8 ଲଫାପା

en: paper size|you4 Envelope
or: you4 ଲଫାପା

en: print operation status|Blocking on issue
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବିଷୟ ନେଇ ଅବରୋଧ କରୁଅଛି

en: print operation status|Finished
or: ସମାପ୍ତ

en: print operation status|Finished with error
or: ତୃଟି ସହିତ ସମାପ୍ତ

en: print operation status|Generating data
or: ତଥ୍ଯ ସୃଷ୍ଟି କରୁଅଛି

en: print operation status|Initial state
or: ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଅବସ୍ଥା

en: print operation status|Preparing to print
or: ମୂଦ୍ରଣ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଅଛି

en: print operation status|Printing
or: ମୂଦ୍ରଣ କରୁଅଛି

en: print operation status|Sending data
or: ତଥ୍ଯ ପଠାଉଛି

en: print operation status|Waiting
or: ଅପେକ୍ଷା କରୁଅଛି

en: progress bar label|%d %%
or: %d %%

en: sdl|system
or: ତନ୍ତ୍ର

en: unsupported RAS image variation
or: RAS ଚିତ୍ରର ଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଅସହାୟକ

en: year measurement template|2000
or: 2000
