squirrelmail - en to et translation catalogue (859 entries)

en: %s Login
et: %s

en: %s Logo
et: %s

en: %s New Message
et: %s uut kirja

en: %s New Messages
et: %s uut kirja

en: %s should be writable by user %s
et: %s peab olema kirjutamisõigusega kasutajale %s

en: %s to %s
et: %s -> %s

en: %s wrote:
et: %s kirjutas:

en: (discards changes made on this form so far)
et: (unustab kõik siiani tehtud isikuandmete muudatused)

en: (no subject)
et: (teema puudub)

en: (none)
et: (pole)

en: 0 min.
et: 0 minutit

en: 1 hr.
et: 1 tund

en: 1.5 hr.
et: 1,5 tundi

en: 12-hour clock
et: 12 tundi

en: 15 min.
et: 15 minutit

en: 2 hr.
et: 2 tundi

en: 2.5 hr.
et: 2,5 tundi

en: 24-hour clock
et: 24 tundi

en: 3 hr.
et: 3 tundi

en: 3.5 hr.
et: 3,5 tundi

en: 30 min.
et: 30 minutit

en: 4 hr.
et: 4 tundi

en: 45 min.
et: 45 minutit

en: 5 hr.
et: 5 tundi

en: 6 hr.
et: 6 tundi

en: ADD
et: Lisa

en: ATTENTION:
et: TÄHELEPANU:

en: AUTHOR Wrote
et: AUTOR kirjutas

en: Add
et: Lisa

en: Add Server
et: Lisa server

en: Add a New Identity
et: Lisa uus identiteet

en: Add address
et: Lisa aadress

en: Add this word to your personal dictionary
et: Lisa see sõna oma isiklikku sõnastikku

en: Add to %s
et: Aadressi lisamine: %s

en: Add to Address Book
et: Lisa aadressraamatusse

en: Add to Addressbook
et: Lisa aadressraamatusse

en: Add to Dic
et: Lisa sõnastikku

en: Add to:
et: Aadressi lisamine:

en: Additional info
et: Lisainfo

en: Address
et: Aadress

en: Address Book
et: Aadressiraamat

en: Address Book Search
et: Otsing aadressiraamatust

en: Address Book Take:
et: Aadressiraamat

en: Address Books
et: Aadressiraamatud

en: Addressbook Display Format
et: Aadressiraamatu näitamise formaat

en: Addressbook is read-only
et: Aadressiraamat on vaid lugemiseks

en: Addresses
et: Aadressid

en: Advanced Identities
et: Põhjalikud identiteedid

en: After message body
et: Kirja sisu järel

en: All
et: Kõik

en: All Folders
et: Kõik kaustad

en: All address books
et: Kõik aadressiraamatud

en: All done!
et: Kõik on tehtud!

en: All messages
et: Kõik kirjad

en: Allow editing of full name
et: Nime muutmise lubamine

en: Allow editing of identities
et: Isikuandmete muutmise lubamine

en: Allow listing of global address book
et: Luba globaalse aadressraamatu vaatamine

en: Allow use of priority
et: Kirjade prioriteedi lubamine

en: Allow writing into global address book
et: Luba globaalsesse aadressraamatusse kirjutamine

en: Allow writing into global address book file
et: Globaalse aadressraamatu faili kirjutamise lubamine

en: Also, the use of TLS may allow SquirrelMail to login.
et: Ka TLS-i kasutamine võib aidata sisselogimisel.

en: Alternate Identity %d
et: Alternatiivne identiteet %d

en: Always
et: Alati

en: Always Show Full Date
et: Näita alati täielikku kuupäeva

en: American date and time
et: Ameerika kuupäev ja kellaaeg

en: Append Signature before Reply/Forward Text
et: Lisa signatuur enne Vasta/Edasta teksti

en: Apr
et: apr

en: April
et: aprill

en: Are you sure you want to delete %s?
et: Oled kindel, et soovid %s kustutada?

en: Attach:
et: Lisa fail:

en: Attachments
et: Lisatud failid

en: Aug
et: aug

en: August
et: august

en: Authentication failed
et: Identifitseerimine ei õnnestunud

en: Authentication mechanism is too weak
et: Identifitseerimise meetod on liiga ebaturvaline

en: Authentication required
et: Nõutakse identifitseerimist

en: Auto Create Special Folders
et: Automaatne spetsiaalsete kaustade loomine

en: Auto Refresh Folder List
et: Kaustade nimekirja automaatne kontroll

en: Auto delete folders
et: Automaatne kaustade kustutamine

en: Autodetect
et: Automaatne tuvastus

en: Back to &quot;SpellChecker Options&quot; page
et: Tagasi &quot;SpellChecker-i&quot; seadete lehele

en: Bad request: %s
et: Vigane päring: %s

en: Bad sequence of commands
et: Toimingute vale järjekord

en: Based upon given criteria, incoming messages can have different background colors in the message list. This helps to easily distinguish who the messages are from, especially for mailing lists.
et: Nimekirjas olevatele kirjadele on võimalik seada taustavärvi vastavalt tingimustele. Eriti kasulik on see postiloendite puhul, kuna aitab sul kergesti kindlaks teha kirjade päritolu.

en: Bcc
et: Pimekoopia

en: Before headers
et: Enne päist

en: Before you sign up, be warned
et: Enne kui registreerid, olgu sulle hoiatuseks

en: Between headers and message body
et: Päise ja sisu vahel

en: Body
et: Sisu

en: Body retrieval error. The reason for this is most probably that the message is malformed.
et: Kirja sisu ülekandel tekkis viga. Kõige tõenäolisem vea tekkepõhjus on vigane kiri.

en: Brazilian Portuguese
et: Brasiilia portugali

en: Bug
et: Viga

en: Bug Reports:
et: Vearaportid:

en: Bulgarian
et: Bulgaaria

en: By the SquirrelMail Project Team
et: Loodud SquirrelMaili arendusmeeskonna poolt

en: Calendar
et: Kalender

en: Cancel
et: Tühista

en: Cc
et: Koopia

en: Cellular Phone
et: Mobiiltelefon

en: Change
et: Paranda

en: Change ALL occurances of this word
et: Paranda KÕIK sellised sõnad

en: Change All
et: Paranda kõik

en: Change crypto settings
et: Muuda krüptoseadeid

en: Change this word
et: Paranda seda sõna

en: Change title on supported browsers
et: Muuda tiitliriba seda võimaldavates brauserites

en: Change to:
et: Muuda selleks:

en: Check Spelling
et: Kontrolli õigekirja

en: Check all boxes, not just INBOX
et: Kontrolli kõiki kaustasid mitte ainult INBOX-i

en: Check mail
et: Kas on uusi kirju?

en: Check mail at folder refresh
et: Kontrolli postkasti kaustade värskendamisel

en: Check mail at login
et: Kontrolli postkasti sisselogimisel

en: Checkbox
et: Kontrollkast

en: Chinese, Simplified
et: Hiina, Simplified

en: Chinese, Traditional
et: Hiina, Traditional

en: Click here to go back
et: Vajuta siia, et tagasi minna

en: Click here to log back in.
et: Vajuta siia uuesti sisse logimiseks.

en: Click here to return to %s
et: Tagasi kausta %s

en: Close
et: Sulge

en: Close Window
et: Sulge aken

en: Close and Cancel
et: Sulge ja katkesta

en: Close and Commit
et: Sulge ja vii parandused sisse

en: Close this Window
et: Sulge see aken

en: Closing POP
et: POP ühenduse sulgemine

en: Color
et: Värv

en: Command failed
et: Korraldus ebaõnnestus

en: Command not implemented
et: Toimingut ei ole defineeritud

en: Command parameter not implemented
et: Toimingu parameetrit ei ole defineeritud

en: Command:
et: Käsk:

en: Compose
et: Uus kiri

en: Compose Messages in New Window
et: Kirjade uues aknas kirjutamine

en: Config File Version
et: Seadistuste faili versioon

en: Config file can't be opened. Please check config.php.
et: Seadistuste faili ei suudeta avada. Kontrolli config.php faili.

en: Confirm Delete
et: Kinnita kustutamist

en: Confirm Deletion of a Server
et: Kinnita serveri kustutamist

en: Confirm delete of selected server?
et: Kinnita valitud serveri kustutamist?

en: Contact Listowner
et: Kontakteeru listi omanikuga

en: Contains:
et: Sisaldab:

en: Could not create hashed directory structure!
et: Kataloogi räsistruktuuri tekitamine ei õnnestunud!

en: Could not create initial preference file!
et: Algse seadistustefaili tekitamine ei õnnestunud!

en: Could not lock datafile
et: Andmefaili lukustamine ei õnnestunud

en: Could not move/copy file. File not attached
et: Faili liigutamine/kopeerimine ei õnnestunud. Faili ei lisatud

en: Could not open temporary file '%s'.
et: Ajutise faili '%s' avamine ei õnnestunud.

en: Could not run the spellchecker command (%s).
et: Ei saanud õigekirja kontrolli programmi (%s) käivitada.

en: Could not write calendar file %s
et: Ei saanud salvestada kalendrifaili %s

en: Create
et: Tekita

en: Create Folder
et: Uue kausta tekitamine

en: Created folder successfully.
et: Uue kausta tekitamine õnnestus.

en: Croatian
et: Horvaatia

en: Current File:
et: Praegune fail:

en: Current Folder
et: Avatud kaust

en: Current Search
et: Otsi kaustast

en: Cursor Position when Replying
et: Kursori asukoht vastamisel

en: Custom Stylesheet
et: Kohandatud laaditabel

en: Czech
et: Tšehhi

en: D, F j, Y H:i
et: D, j. F, H:i

en: D, F j, Y g:i a
et: D, j. F, G:i

en: D, g:i a
et: D, G:i

en: DEL
et: Kustuta

en: Danish
et: Taani

en: Dark Blue
et: Tumesinine

en: Dark Cyan
et: Tume tsüaan

en: Dark Gray
et: Tumehall

en: Dark Green
et: Tumeroheline

en: Dark Magenta
et: Tume magenta

en: Dark Yellow
et: Tumekollane

en: Database
et: Andmebaas

en: Database error: %s
et: Andmebaasi viga: %s

en: Date
et: Kuupäev

en: Date:
et: Kuupäev:

en: Day View
et: Päeva vaade

en: Dec
et: dets

en: December
et: detsember

en: Decrypt my dictionary with my old password:
et: Krüpteeri minu sõnastik lahti mu vana parooliga:

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default Charset
et: Vaikimisi kooditabel

en: Default Identity
et: Vaikimisi identiteet

en: Default Language
et: Vaikimisi keel

en: Default preference file not found or not readable!
et: Vaikimisi seadistuste faili ei leitud või suudetud lugeda!

en: Default theme
et: Vaikimisi värviteema

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete & Next
et: Kustuta & järgmine

en: Delete & Prev
et: Kustuta & eelmine

en: Delete Folder
et: Kausta eemaldamine

en: Delete checked words
et: Kustuta valitud sõnad

en: Delete failed:
et: Kustutamine ei õnnestunud:

en: Delete my dictionary and start a new one
et: Kustuta minu sõnastik ja tee uus

en: Delete selected
et: Kustuta valitud aadressid

en: Delete selected attachments
et: Kustuta valitud failid

en: Delete/Move/Next Buttons:
et: Kustuta/Tõsta/Järgmine nupud:

en: Deleted folder successfully.
et: Kausta kustutamine õnnestus!

en: Deleting messages from server...
et: Kustutan serverist kirju...

en: Deleting the following entries from %s dictionary:
et: Kustutan järgmised read %s sõnastikust:

en: Delivery error report
et: Saatmise ebaõnnestumise vearaport

en: Dictionary Erased
et: Sõnastik on kustutatud

en: Dictionary re-encrypted
et: Sõnastik on uuesti krüpteeritud

en: Disable it
et: Lülita välja

en: Disabled
et: Keelatud

en: Display Attached Images with Message
et: Kirjaga kaasa pandud piltide kuvamine

en: Display Preferences
et: Välimuse seadistused

en: Display at bottom
et: Näita lehe allservas

en: Display at top
et: Näita lehe ülaservas

en: Do not use Drafts
et: Mustandeid ei kasutata

en: Do not use Sent
et: Saadetud kirjade kausta ei kasutata

en: Do not use Trash
et: Prügikasti ei kasutata

en: Do you really want to delete this event?
et: Kas tahad tõesti seda sündmust kustutada?

en: Done
et: Tehtud

en: Down
et: Alla

en: Download
et: Salvesta

en: Download this as a file
et: Salvesta failina

en: Draft Email Saved
et: Kirja mustand salvestatud

en: Draft Folder
et: Mustandid

en: Draft Saved
et: Kirja mustand salvestatud

en: Dutch
et: Hollandi

en: E-Mail Address
et: E-posti aadress

en: E-mail
et: E-post

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: E-mail address is missing
et: E-posti aadress puudub

en: EDIT
et: Muuda

en: ERROR
et: VIGA

en: ERROR: Bad or malformed request.
et: VIGA: Vigane päring.

en: ERROR: Connection dropped by IMAP server.
et: VIGA: ühendus katkestati IMAP serveri poolt.

en: ERROR: Could not append message to
et: VIGA: päringu täitmine ei õnnestunud

en: ERROR: Could not complete request.
et: VIGA: päringut ei suudetud täita.

en: ERROR: Help files are not in the right format!
et: VIGA: Abifailid ei ole õiges vormingus!

en: ERROR: IMAP server closed the connection.
et: VIGA: IMAP server lõpetas ühenduse.

en: ERROR: Unknown IMAP response.
et: VIGA: tundmatu IMAP vastus.

en: Edit
et: Muuda

en: Edit Advanced Identities
et: Identiteetide muutmine

en: Edit selected
et: Muuda valitud aadressi

en: Edit your Personal Dictionary
et: Redigeeri oma isiklikku sõnastikku

en: Edit your personal dictionary
et: Redigeeri oma isiklikku sõnastikku

en: Email
et: E-post

en: Email Address
et: E-posti aadress

en: Email-based reporting
et: E-postipõhine raporteerimine

en: Enable Alternating Row Colors
et: Alternatiivse ridade värvilisuse lubamine

en: Enable Collapsable Folders
et: Avanevate kaustade lubamine

en: Enable Cumulative Unread Message Notification
et: Kumulatiivse lugemata kirjade arvu kuvamise lubamine

en: Enable Forward as Attachment
et: Luba edastamine manusena

en: Enable Mail Delivery Notification
et: Lugemata kirjade arvu kuvamise lubamine

en: Enable Mailer Display
et: Maileri näitamine

en: Enable Media Playing
et: Mängi helifaili

en: Enable Page Selector
et: Lehekülje valiku lubamine

en: Enable Printer Friendly Clean Display
et: Täieliku trükiversiooni näitamine

en: Enable Thread Sort by References Header
et: Pealkirja järgi sortimine (References Header põhjal)

en: Enable Unread Message Notification
et: Lugemata kirjade arvu kuvamise lubamine

en: Enable it
et: Lülita sisse

en: Enable use of delivery receipts
et: Kirjade vastuvõtu kinnituse lubamine

en: Enabled
et: Sisse lülitatud

en: Encoding
et: Tähtede kodeerimine

en: Encrypt or decrypt your personal dictionary
et: Krüpteeri või krüpteeri lahti oma isiklik sõnastik

en: Encryption required for requested authentication mechanism
et: Soovitud identifitseerimise meetod nõuab krüpteerimist

en: English
et: Inglise

en: Error
et: Viga

en: Error Decrypting Dictionary
et: Sõnastiku lahtikrüpteerimisel tekkis viga

en: Error connecting to IMAP server: %s.
et: Viga ühendumisel IMAP serveriga: %s

en: Error creating directory %s.
et: Kataloogi %s tekitamine ei õnnestunud.

en: Error initializing addressbook database.
et: Globaalse aadressiraamatu andmebaasi tekitamisel ilmnes viga.

en: Error initializing global addressbook.
et: Globaalse aadressiraamatu tekitamisel ilmnes viga.

en: Error opening %s
et: Viga %s avamisel

en: Error opening file %s
et: Faili %s avamisel tekkis viga

en: Error opening timezone config, contact administrator.
et: Viga ajavööndi seadistamisel, võta ühendust administraatoriga.

en: Error while writing to pipe.
et: Torusse kirjutamisel tekkis viga.

en: Error while writing to temporary file '%s'.
et: Ajutisse faili '%s' kirjutamine ei õnnestunud.

en: Error(s) occurred while saving your options
et: Seadistuste salvestamisel tekkis viga(sid).

en: Error:
et: Viga:

en: Error: Draft folder %s does not exist.
et: Viga: mustandite kataloog %s puudub.

en: European date and time
et: Euroopa kuupäev ja kellaaeg

en: Event Has been added!
et: Sündmus on lisatud!

en: Event deleted!
et: Sündmus kustutatud!

en: Event updated!
et: Sündmust on täiendatud!

en: Everywhere
et: Kogu kiri

en: Ex: 63aa7f
et: näide: 63AA7F

en: Expunge
et: Tühjenda

en: FETCH line:
et: FETCH rida:

en: Fax
et: Faks

en: Feb
et: veebr

en: February
et: veebruar

en: Filipino (Tagalog)
et: Filipiini (Tagalog)

en: Filtering enables messages with different criteria to be automatically filtered into different folders for easier organization.
et: Filtreerimine võimaldab kirju erinevate tunnuste alusel automaatselt sorteerida erinevatesse kaustadesse, et neid oleks lihtsam hallata.

en: Finnish
et: Soome

en: First name
et: Eesnimi

en: Flags
et: Lipud

en: Folder
et: Kaust

en: Folder List Options
et: Kaustade nimekirja seadistused

en: Folder Path
et: Kaustade asukoht

en: Folder Preferences
et: Kaustade seadistused

en: Folder Selection Options
et: Kaustade nimekirja seadistused

en: Folder:
et: Kaustad

en: Folders
et: Kaustad

en: Folders Defaults
et: Kaustade asukoht

en: Forward
et: Edasta

en: Forward as Attachment
et: Edasta manusena

en: Found %s errors
et: Leidsin %s viga

en: French
et: Prantsuse

en: Fri
et: R

en: Friday
et: reede

en: From
et: Saatja

en: From:
et: Saatja:

en: Full Name
et: Täielik nimi

en: General Display Options
et: Kuvamise üldseadistused

en: General Options
et: Kuvamise üldseadistused

en: German
et: Saksa

en: Global address book
et: Globaalne aadressiraamat

en: Global address book file
et: Globaalse aadressraamatu fail

en: Go
et: Mine

en: Go to the login page
et: Mine sisselogimise lehele

en: Greek
et: Kreeka

en: Header
et: Päis

en: Height of Compose Window
et: Kirja kirjutamise akna kõrgus

en: Height of Editor Window
et: Sisestamise akna kõrgus

en: Help
et: Abi

en: Here you may set up how your personal dictionary is stored, edit it, or choose which languages should be available to you when spell-checking.
et: Siin saad määrata, kuidas salvestatakse sinu isiklik sõnastik, muuta seda või valida, milliseid keeli pakutakse sulle õigekirja kontrollimisel.

en: Hide Unsafe Images
et: Varja ebaturvalisi pildifaile

en: High
et: Tähtis

en: Home Phone
et: Kodune telefon

en: Hour Format
et: Tundide vorming

en: Hungarian
et: Ungari

en: I tried to execute '%s', but it returned:
et: Proovisin käivitada %s, aga see tagastas vea:

en: IMAP Authentication Type
et: IMAP-i autentimise tüüp

en: IMAP Folder Delimiter
et: IMAP-i kaustade eraldaja (delimiter)

en: IMAP Server Address
et: IMAP-i serveri aadress

en: IMAP Server Port
et: IMAP-i serveri pordi number

en: IMAP Server Type
et: IMAP-i serveri tüüp

en: IMAP server information
et: IMAP serveri info

en: Icelandic
et: Islandi

en: Identifying name
et: Kirjeldav nimi

en: If you leave password empty, it will be asked when you fetch mail.
et: Kui jätad paroolivälja tühjaks, küsitakse sult seda kirjade tirimisel.

en: Ignore
et: Ignoreeri

en: Ignore ALL occurances this word
et: Ignoreeri KÕIKI selliseid sõnu

en: Ignore All
et: Ignoreeri kõiki

en: Ignore this word
et: Ignoreeri seda sõna

en: Illegal folder name. Please select a different name.
et: Vigane kausta nimi. Palun sisesta mõni teine nimi.

en: Include CCs when Forwarding Messages
et: Lisa CC väljad kirjade edastamisel

en: Include Me in CC when I Reply All
et: Lisa mind CC reale, kui ma vastan kõikidele

en: Index Order
et: Nimekirja järjekord

en: Indonesian
et: Indoneesia

en: Interface language
et: Keskkonna keel

en: International date and time
et: Rahvusvaheline kuupäev ja kellaaeg

en: Invalid URL
et: Vigane veebiaadress

en: Invalid input data
et: Vigased sisendandmed

en: Italian
et: Itaalia

en: Jan
et: jaan

en: January
et: jaanuar

en: Japanese
et: Jaapani

en: Jul
et: juuli

en: July
et: juuli

en: Jun
et: juuni

en: June
et: juuni

en: Korean
et: Korea

en: Language
et: Keel

en: Language settings
et: Keele seaded

en: Last Refresh
et: Viimane kontroll

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Latin
et: Ladina

en: Latin American Spanish
et: Ladina-Ameerika hispaania

en: Leave Mail on Server
et: Jäta kirjad serverisse alles

en: Leave mail on server
et: Jäta kirjad serverisse alles

en: Leaving mail on server...
et: Jätan kirjad serverisse alles...

en: Left
et: Vasakul

en: Length:
et: Pikkus:

en: Let this folder contain subfolders
et: See kaust tohib sisaldada alamkaustasid

en: Light Blue
et: Helesinine

en: Light Cyan
et: Hele tsüaan

en: Light Gray
et: Helehall

en: Light Green
et: Heleroheline

en: Light Magenta
et: Hele magenta

en: Light Yellow
et: Helekollane

en: Line with an error:
et: Vigane rida:

en: List Archives
et: Listi arhiivid

en: List all
et: Näita kõiki

en: Loading the sound...
et: Laen heli...

en: Location of Buttons when Composing
et: Nuppude asukoht kirjutamise ajal

en: Location of Folder List
et: Kaustade nimekirja asukoht

en: Logging out from IMAP
et: IMAP-st väljalogimine

en: Login
et: Logi sisse

en: Login Failed:
et: Sisselogimine ei õnnestunud:

en: Login OK: Inbox EMPTY
et: Sisselogimine õnnestus: Inbox on tühi

en: Login OK: Inbox contains %s messages
et: Sisselogimine õnnestus: Inboxis on %s kirja

en: Login OK: No new messages
et: Sisselogimine õnnestus: Uusi kirju ei ole

en: Long:
et: Pikk:

en: Low
et: Vähetähtis

en: M j, Y
et: j. M, Y

en: Ma&#121;
et: mai

en: Mail Domain
et: e-posti domeen

en: Mailbox Display Options
et: Postkasti kuvamise valikud

en: Mailing List
et: Meililist

en: Mailinglist
et: Meililist

en: Make Default
et: Määra vaikimisi identiteediks

en: Make these changes
et: Teosta need muudatused

en: Make this dictionary my default selection:
et: Tee see sõnastik minu vaikimisi valituks:

en: Mar
et: märts

en: March
et: märts

en: Match:
et: Objekt:

en: Matches
et: Sobivus

en: Maximum Number of Pages to Show
et: Maksimaalne kuvatavate lehekülgede arv

en: Maximum of 150 words translated, powered by Systran
et: Maksimaalselt 150 sõna, tõlgitud Systran-i poolt

en: May
et: mai

en: Medium Gray
et: Keskmiselt hall

en: Memory Search
et: Otsingute ajalugu

en: Message %d deleted from remote server!
et: Kiri %d kustutati serverist!

en: Message Details
et: Kirja detailid

en: Message Display and Composition
et: Kirja näitamine ja kirjutamine

en: Message Filtering
et: Kirjade filtreerimine

en: Message Filters
et: Kirjade filtrid

en: Message Highlighting
et: Kirjade esile tõstmine

en: Message List
et: Kirjade nimekiri

en: Message not printable
et: Trükikõlbmatu kiri

en: Message of the Day
et: Päeva sõnum

en: Message:
et: Teade:

en: Minute
et: minut

en: Minutes
et: minutit

en: Modify Server
et: Muuda serverit

en: Mon
et: E

en: Monday
et: esmaspäev

en: Month View
et: Kuu vaade

en: More information
et: Rohkem infot

en: Most probably your message list was out of date and the message has been moved away or deleted (perhaps by another program accessing the same mailbox).
et: Tõenäoliselt kirjade nimekiri oli aegunud ja kiri oli kustutatud (võib-olla teise inimese poolt, kes sama postkasti kasutab).

en: Move
et: Tõsta

en: Move Selected To
et: Tõsta märgitud kirjad kausta:

en: Move Up
et: Liiguta ülespoole

en: Move spam to:
et: Tõsta rämpskirjad kausta:

en: Move to:
et: Tõsta see kiri kausta:

en: Multiple Identities
et: Minu identiteedid

en: Must be unique
et: (peab olema unikaalne)

en: Name
et: Nimi

en: Name and Address Options
et: Nime ja aadressi valikud

en: Name is missing
et: Nimi puudub

en: Name:
et: Kasutajatunnus:

en: Never
et: Mitte kunagi

en: New
et: Lisa

en: New Mail Notification
et: Uue kirja teavitus

en: New name:
et: Uus nimi:

en: NewMail Options
et: Uue kirja teavitus

en: Next
et: Järgmine

en: Nickname
et: Hüüdnimi

en: Nickname contains illegal characters
et: Hüüdnimi sisaldab keelatud märke

en: No
et: Ei

en: No Citation
et: Ei tsiteerita

en: No Clock
et: Kellaaega ei kuvata

en: No Messages Found
et: Uusi kirju ei leitud

en: No Notification
et: Ei teatata

en: No SMTP auth
et: SMTP autentimist ei kasutata

en: No action requested.
et: Toiminguid ei nõutud.

en: No changes requested.
et: Muudatusi ei nõutud.

en: No changes were made.
et: Parandusi ei tehtud.

en: No connection to server
et: Serveriga ei ole ühendust

en: No errors found
et: Vigu ei leitud

en: No folders found
et: Kaustasid pole

en: No folders were found to subscribe to!
et: Aktiveerimata kaustasid pole!

en: No folders were found to unsubscribe from!
et: Aktiveeritud kaustasid pole!

en: No highlighting is defined
et: Esile tõstmist pole kirjeldatud

en: No messages were selected.
et: Ühtegi kirja polnud valitud.

en: No password submitted
et: Parooli ei sisestatud

en: No personal address book is defined. Contact administrator.
et: Isiklik aadressiraamat on kirjeldamata. Võta ühendust administraatoriga.

en: No persons matching your search were found
et: Päringule vastavaid isikuid ei leitud

en: No server specified
et: Serverit pole määratud

en: No sound specified
et: Heli ei ole määratud

en: No such file or directory
et: Selline kataloog või fail puudub

en: No words in your personal dictionary.
et: Sinu isiklikus sõnastikus pole sõnu.

en: None
et: Puudub

en: Normal
et: Tavaline

en: Norwegian
et: Norra

en: Not a file name
et: See pole failinimi

en: Not one of the above servers
et: Mitte ükski ülalnimetatutest

en: Note
et: Märkus

en: Note: it is recommended that you configure your system using conf.pl, and not this plugin. conf.pl contains additional information regarding the purpose of variables and appropriate values, as well as additional verification steps.
et: Märkus: SquirrelMaili on soovitav seadistada conf.pl abil. conf.pl sisaldab täiendavat infot muutujate ja nende väärtuste kohta, lisaks ka täiendavat kontrollmehhanismi.

en: Nothing to delete!
et: Pole midagi kustutada!

en: Nov
et: nov

en: November
et: november

en: Now saving your personal dictionary... Please wait.
et: Salvestan sinu isiklikku sõnastikku... Palun oota.

en: Number of Messages per Page
et: Kirjade arv lehe kohta

en: Number of supported languages: %s
et: Toetatud keelte arv: %s

en: Oct
et: okt

en: October
et: oktoober

en: On %s, %s wrote:
et: %s, %s kirjutas:

en: On DATE, AUTHOR Wrote
et: Kuupäeval KUUPÄEV, AUTOR kirjutas

en: On Delivery
et: kohalejõudmise kohta

en: On Read
et: lugemise

en: Only INBOX
et: Ainult INBOX

en: Only Unseen
et: Ainult uued

en: Only unread messages
et: Ainult lugemata kirjad

en: Only works with email-based reporting
et: Töötab ainult e-postipõhise raporteerimisega

en: Oops,
et: Oih,

en: Open failed
et: Avamine ei õnnestunud

en: Opening IMAP server
et: Avan IMAP serveri

en: Opening POP server
et: Avan POP serveri

en: Option Type '%s' Not Found
et: Valikutüüpi '%s' ei leitud

en: Options
et: Seadistused

en: Organization / Department
et: Organisatsioon / Osakond

en: Organization Logo
et: Asutuse logo

en: Organization Logo Height
et: Asutuse logo kõrgus

en: Organization Logo Width
et: Asutuse logo laius

en: Organization Name
et: Asutuse nimi

en: Organization Preferences
et: Asutuse andmed

en: Organization Title
et: Asutuse pealkiri

en: Original Message
et: Algne kiri

en: Other:
et: Muu:

en: PHP Version
et: PHP versioon

en: PHP session name
et: PHP sessiooninimi

en: POP3 user:
et: POP3 kasutaja:

en: Paginate
et: Leheküljenda

en: Password:
et: Parool:

en: Personal Dictionary
et: Isiklik sõnastik

en: Personal Dictionary Crypto Settings
et: Isikliku sõnastiku krüptoseaded

en: Personal Dictionary Updated
et: Isiklik sõnastik on täiendatud

en: Personal Information
et: Isikuandmed

en: Personal address book
et: isiklik aadressiraamat

en: Personal dictionary encryption options are not available
et: Isikliku sõnastiku krüpteerimise seaded pole saadaval

en: Please check any words you wish to delete from your dictionary.
et: Palun vali sõnad, mida soovid sõnastikust kustutada.

en: Please choose which dictionary you would like to use to spellcheck this message:
et: Millise sõnastikuga soovid seda kirja kontrollida:

en: Please choose which options you wish to set up:
et: Palun vali, milliseid seadeid soovid määrata:

en: Please contact your system administrator and report this error.
et: Võta ühendust süsteemiadministraatoriga.

en: Please decrypt my personal dictionary and store it in a clear-text format.
et: Palun krüpteeri minu isiklik sõnastik lahti, tavalisse tekstiformaati.

en: Please encrypt my personal dictionary and store it in an encrypted format.
et: Palun krüpteeri minu isiklik sõnastik.

en: Please make your selection first.
et: Palun tee kõigepealt oma valik.

en: Please select address that you want to edit
et: Vali aadress, mida soovid muuta

en: Please wait, communicating with the server...
et: Palun oota, suhtlen serveriga...

en: Plugin directory could not be found: %s
et: Pluginate kausta ei suudetud leida: %s

en: Polish
et: Poola

en: Portuguese
et: Portugali

en: Post to List
et: Postita listi

en: Preference database error (%s). Exiting abnormally
et: Seadistuste andmebaasi viga (%s). Lõpetan töö.

en: Preference file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
et: Seadistuste faili %s salvestamine ajutisest failist %s ei õnnestunud. Võta ühendust süsteemiadministraatoriga.

en: Preference file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
et: Ei saanud avada seadistuste faili %s. Võta ühendust süsteemiadministraatoriga.

en: Preference file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
et: Ei saanud salvestada seadistuste faili %s. Võta ühendust süsteemiadministraatoriga.

en: Preference file, %s, does not exist. Log out, and log back in to create a default preference file.
et: Seadistuste fail %s puudub. Uue faili loomiseks logi välja ja siis uuesti sisse.

en: Prefix Signature with '-- ' Line
et: Signatuurile eelneb '-- ' rida

en: Prefix for Original Message when Replying
et: Algse kirja märgistamine vastamisel

en: Previous
et: Eelmine

en: Print
et: Trüki

en: Printer Friendly
et: Trükivaade

en: Priority
et: Tähtsus

en: Priority:
et: Tähtsus:

en: Proceed
et: Jätka

en: Provider Link URI
et: Teenusepakkuja link

en: Provider Name
et: Teenusepakkuja

en: Purge
et: Tühjenda

en: Query:
et: Päring:

en: Quick email-based reporting
et: Kiire e-postipõhine raporteerimine

en: Quote Who XML
et: XML keda tsiteeritakse

en: RFC822 Message body
et: RFC822 standardis kirja sisu

en: Read
et: Loetuks

en: Read data:
et: Loetud andmed:

en: Read receipt
et: Lugemise kinnitus

en: Read:
et: Loeti sinu kirja:

en: Reason Given:
et: Tagastatud põhjus:

en: Receipt
et: Kontroll

en: Recent Searches
et: Viimased otsingud

en: Refresh Folder List
et: Värskenda kaustade nimekirja

en: Refresh Page
et: Värskenda lehte

en: Remote POP server settings
et: POP serveri seaded

en: Remove unneccessary messages from your folder and start with your Trash folder.
et: Kustuta mittevajalikud kirjad, alustades rämpskirjade kaustast

en: Remove username from headers
et: Eemalda kasutajanimi päistest

en: Rename
et: Nimeta ümber

en: Rename a Folder
et: Kausta ümber nimetamine

en: Rename a folder
et: Kausta ümber nimetamine

en: Renamed successfully.
et: Kausta ümber nimetamine õnnestus

en: Reply
et: Vasta

en: Reply All
et: Vasta kõikidele

en: Reply Citation Options
et: Tsiteerimise valikud

en: Reply Citation Style
et: Tsiteerimise stiil

en: Reply To
et: Vastamise aadress

en: Reply to List
et: Vasta listi

en: Report as Spam
et: Raporteeri spämmina

en: Requested action aborted: error in processing
et: Soovitud toiming katkestati: viga töötlemisel

en: Requested action not taken: insufficient system storage
et: Soovitud toimingut ei teostatud: kettaruumi ei jätku

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
et: Soovitud toimingut ei sooritatud: sellist kirjakasti nime ei lubata

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
et: Soovitud toimingut ei teostatud: kirjakast pole kättesaadav

en: Requested mail action aborted: exceeding storage allocation
et: Soovitud toiming katkestati: kettalimiiti ei jätku

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
et: Soovitud toimingut ei teostatud: kirjakast pole kättesaadav

en: Response:
et: Vastus:

en: Resume Draft
et: Jätka mustandit

en: Return
et: Tagasi

en: Return to options page
et: Tagasi seadistuste lehele

en: Right
et: Paremal

en: Romanian
et: Rumeenia

en: Run or consult conf.pl should you run into difficulty with your configuration.
et: Käivita conf.pl, kui sul tekib raskusi seadistamisega.

en: Russian
et: Vene

en: SMTP Authentication Type
et: SMTP autentimise tüüp

en: SMTP Server Address
et: SMTP serveri aadress

en: SMTP Server Port
et: SMTP serveri pordi number

en: SPAM Filters
et: Spämmifiltrid

en: SPAM filters allow you to select from various DNS based blacklists to detect junk email in your INBOX and move it to another folder (like Trash).
et: Spämmifiltrid võimaldavad sul kasutada mitmeid DNS-põhiseid musti nimekirju rämpskirjade avastamiseks INBOX-st ja nende asetamise mõnda teise kausta, näiteks Trash.

en: Same as server
et: sama mis serveril

en: Sat
et: L

en: Saturday
et: laupäev

en: Save
et: Salvesta

en: Save / Update
et: Salvesta / Uuenda

en: Save Draft
et: Salvesta mustand

en: Save Message
et: Salvesta kiri

en: Saved Translation Options
et: Tõlkimise seaded salvestatud

en: Search
et: Otsi

en: Search Results
et: Otsi

en: Search for
et: Otsi

en: Seconds
et: sekundit

en: Select All
et: Vali kõik

en: Select Server:
et: Vali server:

en: Select a folder
et: Vali kaust

en: Select server file
et: Vali serveri fail

en: Select your translator:
et: Vali tõlkija:

en: Selected Server:
et: Valitud server:

en: Selection List Style
et: Kaustade näitamise stiil

en: Send
et: Saada

en: Send Mail
et: Saada kiri

en: Send Spam Report
et: Saada spämmiraport

en: Send read receipt now
et: Saada lugemise kinnitus

en: Sent
et: Saadetud

en: Sent Folder
et: Saadetud kirjad

en: Sep
et: sept

en: September
et: september

en: Serbian
et: Serbia

en: Server Name:
et: Serveri nimi:

en: Server Settings
et: Serveri seadistus

en: Server error. Disconnect
et: Serveri viga: ühendus katkenud (Disconnect)

en: Server replied:
et: Serveri vastus:

en: Server responded:
et: Serveri vastus:

en: Server-side sorting is not supported by your IMAP server.
et: Serveripoolne sorteerimine ei tööta selle IMAP-i serveri puhul.

en: Service not available, closing channel
et: Teenus mittesaadaval, sulgen kanali

en: Set Event
et: Sisesta sündmus

en: Show All
et: Näita kõiki

en: Show Clock on Folders Panel
et: Kellaaeg kaustade paneelil

en: Show HTML Version by Default
et: Vaikimisi näidatakse HTML versiooni

en: Show popup window on new mail
et: Näita lahtihüppavat akent uue kirja saabumisel

en: Show time
et: Näita aega

en: Show time with seconds
et: Näita aega koos sekunditega

en: Show weekday and time
et: Näita nädalapäeva ja aega

en: Sign Out
et: Logi välja

en: Signature
et: Signatuur

en: Signature Options
et: Signatuuri valikud

en: Signature file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
et: Signatuurifaili %s salvestamine ajutisest failist %s ei õnnestunud. Võta ühendust süsteemiadministraatoriga.

en: Signature file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
et: Signatuurifaili %s ei suudetud avada. Võta ühendust süsteemiadministraatoriga.

en: Signature file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
et: Signatuurifaili %s ei suudetud salvestada. Võta ühendust süsteemiadministraatoriga.

en: Signature is too big.
et: Signatuur on liiga pikk.

en: Signout
et: Väljalogimine

en: Signout Page
et: Logi välja

en: Size
et: Suurus

en: Slovenian
et: Sloveenia

en: Solution:
et: Soovitused:

en: Some of your preference changes were not applied.
et: Mõnesid muudatusi seadistustes ei salvestatud.

en: Some or all of the help documents are not present!
et: Mõned või kõik abitekstid pole saadaval!

en: Sort by Received Date
et: Sorteeri saamise kuupäeva järgi

en: Source
et: Allikas

en: Spam Filtering
et: Spämmi filtreerimine

en: Spam Reporting Method:
et: Spämmi raporteerimise meetod:

en: Spam reporting
et: Spämmi raporteerimine

en: Spanish
et: Hispaania

en: Special Folder Options
et: Spetsiaalsete kaustade seadistused

en: SpellChecker Options
et: SpellChecker-i seaded

en: Spellcheck completed. Commit changes?
et: Õigekirjakontroll sooritatud. Kas viime parandused sisse?

en: SquirrelMail Notice:
et: SquirrelMail-i märkus:

en: SquirrelMail Version
et: SquirrelMail, versioon

en: SquirrelMail could not decode the bodystructure of the message
et: SquirrelMail ei suuda kirja sisustruktuuri lahti kodeerida

en: SquirrelMail version %s
et: SquirrelMail, versioon %s

en: SquirrelSpell Options Menu
et: SquirrelSpell seadete menüü

en: SquirrelSpell Results
et: SquirrelSpell-i tulemused

en: SquirrelSpell is misconfigured.
et: SquirrelSpell on poolikult seadistatud.

en: Start time:
et: Algusaeg:

en: Store in Folder:
et: Salvesta kausta:

en: Subfolder
et: Alamkaust

en: Subject
et: Pealkiri

en: Submit
et: Salvesta

en: Submit a Bug Report
et: Saada vearaport

en: Subscribe
et: Aktiveeri

en: Subscribe to:
et: Aktiveeri:

en: Subscribed successfully.
et: Kausta aktiveerimine õnnestus!

en: Subscription Unsuccessful - Folder does not exist.
et: Kausta aktiveerimine ebaõnnestus - kausta ei eksisteeri.

en: Successful re-encryption
et: Uuesti krüpteerimine õnnestus

en: Successfully Saved Options
et: Seadistuste salvestamine õnnestus

en: Suggestions
et: Soovitused

en: Suggestions:
et: Soovitused:

en: Sun
et: P

en: Sunday
et: pühapäev

en: Swedish
et: Rootsi

en: Syntax error in parameters or arguments
et: Süntaksi viga parameetrites või argumentides

en: Syntax error; command not recognized
et: Süntaksi viga: käsust ei saadud aru

en: THIS FOLDER IS EMPTY
et: SEE KAUST ON TÜHI

en: TODAY
et: TÄNA

en: Table of Contents
et: Sisukord

en: Take Address
et: Lisa aadressiraamatusse

en: Temporary authentication failure
et: Ajutine identifitseerimise ebaõnnestumine

en: Test Configuration
et: Testi seadistust

en: Test Sound
et: Testi heli

en: The IMAP server is reporting that plain text logins are disabled.
et: IMAP server teatab, et plain text loginid on keelatud.

en: The bodystructure provided by your IMAP server:
et: IMAP-i serveri poolt pakutud sisustruktuur:

en: The help has not been translated to %s. It will be displayed in English instead.
et: Abitekst pole veel tõlgitud %s keelde, seepärast näidatakse inglisekeelset versiooni.

en: The index order is the order that the columns are arranged in the message index. You can add, remove, and move columns around to customize them to fit your needs.
et: Nimekirja järjekord võimaldab järjestada veergusid vastavalt soovile. Saad veergusid lisada, eemaldada ja neid ringi tõsta.

en: The message sender has requested a response to indicate that you have read this message. Would you like to send a receipt?
et: Kirja saatja soovib saada kinnitust, et oled seda kirja lugenud. Kas soovid saata kinnitust?

en: The order of the message index can be rearranged and changed to contain the headers in any order you want.
et: Kirjade nimekirja veergude ja järjestuse seadistused.

en: The server couldn't find the message you requested.
et: Server ei leidnud kirja, mida sooviti.

en: The spellcheck is not finished. Really close and commit changes?
et: Õigekirjakontroll pole lõpetanud. Kas tahad tõesti katkestada ja parandused sisse viia?

en: The spellcheck is not finished. Really close and discard changes?
et: Õigekirjakontroll pole lõpetanud. Kas tahad tõesti katkestada ja parandusi mitte sisse viia?

en: Theme
et: Värviteema

en: Theme Name
et: Värviteema nimi

en: Themes
et: Värviteemad

en: These settings change the way your folders are displayed and manipulated.
et: Kaustade kuvamise ja kasutamise seadistused.

en: This configures settings for playing sounds and/or showing popup windows when new mail arrives.
et: Siin määratakse seaded heli mängimiseks või üleshüppava akna jaoks uue kirja saabumisel.

en: This contains personal information about yourself such as your name, your email address, etc.
et: Isikuandmete (nimi, e-posti aadress jne) ja identiteetide seadistused.

en: This external link will open in a new window
et: See link avaneb uues aknas

en: This image has been removed for security reasons
et: See pilt eemaldati turvalisuse huvides

en: This will decrypt your personal dictionary and store it in a plain text format. Proceed?
et: Sellega krüpteeritakse sinu isiklik sõnastik lahti ja salvestatakse tavalisse tekstiformaati. Kas jätkame?

en: This will delete your personal dictionary file. Proceed?
et: Sellega kustutan sinu isikliku sõnastiku. Kas jätkame?

en: This will encrypt your personal dictionary and store it in an encrypted format. Proceed?
et: Sellega krüpteeritakse sinu isiklik sõnastik ja salvestatakse krüpteeritud formaati. Kas jätkame?

en: This will send a message to %s requesting help for this list. You will receive an emailed response at the address below.
et: Sellega saadad kirja aadressile %s sooviga saada abi listi kohta. Sulle saadetakse kiri allpool olevale aadressile.

en: This will send a message to %s requesting that you will be subscribed to this list. You will be subscribed with the address below.
et: Sellega saadad kirja aadressile %s sooviga liituda listiga. Allpool olev aadress püütakse liita listiga.

en: This will send a message to %s requesting that you will be unsubscribed from this list. It will try to unsubscribe the adress below.
et: Sellega saadad kirja aadressile %s sooviga lahkuda listist. Allpool olev aadress püütakse eemaldada listist.

en: Thorough email-based reporting
et: E-postipõhise raporti kaudu

en: Thread View
et: Pealkirja järgi sortimine

en: Thread sorting is not supported by your IMAP server.
et: Pealkirja järgi sorteerimine ei tööta selle IMAP-i serveri puhul.

en: Thu
et: N

en: Thursday
et: neljapäev

en: Time:
et: Kellaaeg:

en: Timezone Options
et: Ajavööndi seadistus

en: Title
et: Tiitel

en: Title & Org. / Dept.
et: Tiitel ja Org. / Osak.

en: Title:
et: Pealkiri:

en: To
et: Saaja

en: To or Cc
et: Saaja või koopia

en: To: field
et: Saaja: väli

en: Toggle All
et: Muuda kõikide kirjade märgistust

en: Top
et: Üles

en: Transaction failed
et: autentimine ebaõnnestus

en: Transform Selected Messages
et: Märgitud kirjade oleku muutmine

en: Translate
et: Tõlgi

en: Translation Options
et: Tõlkimise seaded

en: Translation direction
et: Tõlkimise suund

en: Translator
et: Tõlkija

en: Trash Folder
et: Prügikast

en: Try
et: Proovi

en: Try to verify addresses
et: Ürita aadresse kontrollida

en: Tue
et: T

en: Tuesday
et: teisipäev

en: Turkish
et: Türgi

en: UID support
et: UID tugi

en: Unable to list addresses from %s
et: Aadresside näitamine asukohast %s ei õnnestunud

en: Unable to update
et: Uuendamine ei õnnestunud

en: Undefined Function
et: Defineerimata funktsioon

en: Undelivered Message Headers
et: Saatmata kirja päis

en: Unknown Sender
et: Tundmatu saatja

en: Unknown action: %s
et: Tundmatu tegevus: %s

en: Unknown date
et: Tundmatu kuupäev

en: Unknown error: %s
et: Tundmatu viga: %s

en: Unknown response
et: Tundmatu vastus

en: Unknown response from IMAP server:
et: Tundmatu vastus IMAP-i serverist:

en: Unknown sender
et: Tundmatu saatja

en: Unknown user or password incorrect.
et: Tundmatu kasutaja või vale parool.

en: Unread
et: Mitteloetuks

en: Unread Message Notification Type
et: Lugemata kirjade arvu kuvamise tüüp

en: Unread messages only
et: Ainult lugemata kirjad

en: Unseen and Total
et: Uued ja kokku

en: Unselect All
et: Eemalda valikud

en: Unsubscribe
et: Deaktiveeri

en: Unsubscribed successfully.
et: Kausta deaktiveerimine õnnestus!

en: Unthread View
et: Kuupäeva järgi sortimine

en: Up
et: Üles

en: Update Event
et: Uuenda sündmust

en: Update address
et: Salvesta muudatused

en: Use Addresses
et: Kasuta aadresse

en: Use Javascript
et: JavaScripti lubamine

en: Use Signature
et: Signatuuri kasutamine

en: Use TLS for IMAP Connections
et: Kasuta TLS-i IMAP-i ühenduste jaoks

en: Use TLS for SMTP Connections
et: Kasuta TLS-i SMTP ühenduste jaoks

en: Use server-side sorting
et: Kasuta serveripoolset sorteerimist

en: User %s already exists
et: Kasutaja '%s' on juba olemas

en: User %s does not exist
et: Kasutaja '%s' puudub

en: User-Defined
et: Isiklik stiil

en: User-Defined Citation End
et: Isikliku stiili lõpp

en: User-Defined Citation Start
et: Isikliku stiili algus

en: Username:
et: Kasutajatunnus:

en: Usernames in Lowercase
et: kasutajanimed väikeste tähtedega

en: Using CRAM-MD5 or DIGEST-MD5 authentication instead may work.
et: CRAM-MD5 või DIGEST-MD5 authenticationi kasutamine võib aidata.

en: View
et: vaade

en: View Business Card
et: Visiitkaart

en: View Full Header
et: Näita täielikku päist

en: View Message
et: Näita kirja

en: View Message details
et: Näita kirja täieliku päisega

en: View Printable Version
et: Näita trükivaadet

en: View Unsafe Images
et: Näita ebaturvalisi pildifaile

en: View message
et: Näita kirja

en: Viewing Full Header
et: Täieliku päise näitamine

en: Viewing Message: %s (%s total)
et: Kirjade näitamine: %s (kokku %s)

en: Viewing Messages: %s to %s (%s total)
et: Näitan: %s kuni %s (kokku %s)

en: Viewing a Business Card
et: Visiitkaardi näitamine

en: Viewing a text attachment
et: Tekstifaili vaatamine

en: Viewing an image attachment
et: Pildifaili vaatamine

en: WARNING! Tell the administrator to set the %s variable.
et: HOIATUS! Ütle administraatorile, et ta määraks muutuja %s.

en: Was displayed on %s
et: loeti %s

en: Web Page
et: Veebilehekülg

en: Web-based form
et: veebipõhine vorm

en: Web-based reporting
et: Veebipõhine raporteerimine

en: Wed
et: K

en: Wednesday
et: kolmapäev

en: Welsh
et: Walesi

en: What to Scan:
et: Mida skänneerida:

en: Which translator should be used when you get messages in a different language?
et: Millist tõlkijat tuleks kasutada, kui saabub kiri mõnes teises keeles?

en: White
et: Valge

en: Width of Compose Window
et: Kirja kirjutamise akna laius

en: Width of Editor Window
et: Sisestamise akna laius

en: Width of Folder List
et: Kaustade nimekirja laius

en: Work Phone
et: Töötelefon

en: Wrap Incoming Text At
et: Kirja tekst murtakse positsioonilt

en: Write failed
et: Salvestamine ei õnnestunud

en: Write to addressbook failed
et: Aadressiraamatusse kirjutamine ei õnnestunud

en: Yes
et: Jah

en: You can change the way that SquirrelMail looks and displays information to you, such as the colors, the language, and other settings.
et: SquirrelMaili välimuse parameetrite (värvid, keel jne) seadistused.

en: You can either delete your dictionary or type in the old password. Not both.
et: Saad kas kustutada oma sõnastiku või sisestada oma vana parooli, aga mitte mõlemat korraga.

en: You can only edit one address at the time
et: Korraga saab muuta vaid ühte aadressi

en: You have %s new message
et: Sul on %s uut kirja

en: You have %s new messages
et: Sul on %s uut kirja

en: You have been successfully signed out.
et: Oled edukalt välja logitud.

en: You have not filled in the "To:" field.
et: "Saaja:" väli on täitmata.

en: You have not selected a folder to delete. Please do so.
et: Sa ei valinud kataloogi kustutamiseks. Vali esmalt kataloog.

en: You have not selected a folder to rename. Please do so.
et: Sa ei valinud kataloogi ümber nimetamiseks. Vali esmalt kataloog.

en: You must be logged in to access this page.
et: Sellele leheküljele juurdepääsuks on vaja sisse logida.

en: You must make a choice
et: Pead tegema valiku

en: You must select a spam folder.
et: Pead valima rämpskirjade kausta.

en: You need to have php4 installed with the multibyte string function enabled (using configure option --enable-mbstring).
et: Serveris peab olema PHP4 koos multibyte string funktsiooniga (configure option --enable-mbstring).

en: Your Message has been sent.
et: Kiri saadeti ära.

en: Your current timezone
et: Sinu praegune ajavöönd

en: Your message
et: Sinu kiri

en: Your personal dictionary has been decrypted and is now stored as plain text.
et: Sinu isiklik sõnastik on nüüd lahti krüpteeritud ja salvestatud tavalises tekstiformaadis.

en: Your personal dictionary has been encrypted and is now stored in an encrypted format.
et: Sinu isiklik sõnastik on nüüd krüpteeritud ja salvestatud krüpteeritud formaadis.

en: Your personal dictionary is currently encrypted.
et: Sinu isiklik sõnastik on praegu krüpteeritud.

en: Your personal dictionary is currently not encrypted.
et: Sinu isiklik sõnastik ei ole praegu krüpteeritud.

en: Your personal dictionary was erased.
et: Sinu isiklik sõnastik on kustutatud.

en: Your personal dictionary was erased. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
et: Sinu isiklik sõnastik on kustutatud. Palun sulge see aken ja vajuta uuesti "Kontrolli õigekirja" nuppu, et teha uus kontroll.

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Now return to the &quot;SpellChecker options&quot; menu and make your selection again.
et: Sinu isiklik sõnastik on uuesti krüpteeritud. Nüüd mine tagasi SpellChecker-i seadete lehele ja tee uuesti oma valik.

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
et: Sinu isiklik sõnastik on uuesti krüpteeritud. Palun sulge see aken ja vajuta uuesti "Kontrolli õigekirja" nupule, et teha uus kontroll.

en: Your search failed with the following error(s)
et: Sinu otsing ei õnnestunud järgnevatel põhjustel

en: Your server options are as follows:
et: Sinu serveriseaded on järgmised:

en: as a subfolder of
et: mis asub kaustas

en: authentication failed
et: identifitseerimine ei õnnestunud

en: connection does not exist
et: ühendust ei ole

en: connection not established
et: ühendust ei loodud

en: delete
et: kustuta

en: down
et: alla

en: edit
et: Muuda

en: from English
et: inglise keelest

en: g:i a
et: G:i

en: in
et: sees on

en: l, F j Y
et: l, j. F, Y

en: less
et: vähem

en: mailbox
et: kirjakast

en: more
et: rohkem

en: pixels
et: pikslit

en: quote
et: tsitaat

en: refresh folder list
et: värskenda kaustade nimekirja

en: remove
et: eemalda

en: requested
et: soovitakse kinnitust

en: requires JavaScript to work
et: nõuab töötamiseks JavaScripti tuge

en: save
et: Salvesta

en: search
et: Otsi

en: sec_remove_eng.png
et: sec_remove_et_EE.png

en: sent
et: saadetud

en: subject
et: pealkiri

en: to English
et: inglise keelde

en: up
et: üles

en: vCard Version %s is not supported. Some information might not be converted correctly.
et: vCard versioon %s ei ole toetatud. Osa infot ei pruugi olla korrektne.

en: who
et: kes

en: with move option
et: koos tõstmise võimalusega
